Skocz do zawartości

Polecane posty

Kupiłam synkowi taki zestaw do jego pokoju tylko teraz się zastanawiam czy aby takie łózko piętrowe dla czterolatka jest dobre??? łobuziakowi bardzo się podobało jednak zaczynam się denerwować czy nie spadnie :-/ I czy zakup był trafiony :evil:

Czy któreś z waszych dzieci śpi na piętrowym łóżku ???

dlasynka_118.jpg

Ja zdecydowanie nie kupilabym takiego lozka w obawie ze moj brzdac spadnie .

Ale wszystko zalezy od dziecka ( moja corka byla strasznie ruchliwa ) ;-) .

Mi sie wizualnie podobaja, jednakze Filip ma spory pokoj i jakos nie musze takiego kupowac, ale kto wie czy bym sie nie skusila gdybym kupowala jakis komplet do jego pokoju :roll:

Filip na normalnym lozku spi juz jakos ponad dwa lata, z tym, ze jest to spore nawet lozko ma ze 140cm szerokosci i tylko raz jakos tak wedrowal na lozku, ze akurat zastalismy go w nocy w pozycji kleczacej na podlodze z rekoma na lozku -spiacego oczywiscie w najlepsze :/ :/ :/ :/ :/ Ale zazwyczaj spi spokojnie, przewraca sie tylko z boku na bok...

Ale gratuluje wyboru bardzo fajne !!

Moj Adas ma pietrusa i zaczal na nim spac jak mial cztery lata.Wtedy byl zachwycony, z czasem tzn. teraz stwierdzil,ze juz chcialby miec normalne lozko.powodow jest kilka:nie moze na nim z psem spac bo suka boi sie sama w nocy z niego zeskoczyc,mama nie moze sie nigdy z nim polozyc podczas czytania bajek.Wyjscie jest jedno od czasu do czasu wyciagamy z lozka materac i maly spi na nim na podlodze.Ogolnie takie lozko jest fajne i wspaniale spelnia swoja role jadnak mojemu sie po kilku latach znudzilo. ;-)

A to ktore wybralas mnie sie bardzo podoba.

Czasami sa jeszcze nizsze wersje takich :) Te jest dosyc chyba wysokie, jakie sa jego wymiary ?? Mozna znalezc tez chyba takie gdzie lozko jest na wysokosci gdzies metra :/ Albo mi sie cosik zle kojarzy :/

I juz stoi dzis Kuba bedzie spal pierwszy raz. Jest bardzo szczesliwy kupowalam przede wszystkim dla niego bo to jemu sie podobalo. Co do ceny :lol: :shock: :lol: Musialam jeszcze dac lampke wysoko z wlacznikiem jakby w nocy chcial wstac. Denerwuje sie i pewnie nie przespie nocy :roll: A wysokosc jakies 180 cm.

Nasz Alan ma takie piętrowe łóżko z Ikei, które można obrócić i jest w tedy normalnym łóżkiem. Dziś właśnie przewróciłam to łóżko z piętrowego na normalne, bo malutki Oli zaczął wchodzić na górę po dranice- myślałam że półtoraroczne dziecko nie da rady wejść, ale niestety mały wchodził na nie tak szybko że aż strach.

spryciarz maly:) a jak sie spao?

Alan jest zadowolony bo za to że ma łózko na dole to przyczepiłam mu obok lampkę ze spider manem:)

A Oli swobodne może przychodzić do pokoju starszego brata i siedzieć u niego na łóżku :D

to kazdy zadowolony i tak ma byc:)

Musiałam jakoś Alana zachęcić do przemeblowania jego pokoju tak żeby nie było że przez młodszego brata ma same straty ;)

Moje dzieciaki też mają piętrowe łóżka. Ani razu żadne nie spadło, chociaż jak w nocy usłyszę jakieś huknięcie, to lecę sprawdzać, czy synek, który ma niższą barierkę, nie wylądował na podłodze. Wolałabym, by barierka była wyższa (albo materac niższy). Ogólnie zarówno ja, jak i dzieci jesteśmy zadowoleni. Tutaj można zobaczyć piętrowe łóżka moich łobuziaków.

Ja planuję dzieciakom zakupić piętrowe łóżko, ale myślałam o takim rozwiązaniu, gdzie łóżka chowa się do szafy, by potem miały miejsca na zabawę - mają naprawdę mały pokoik, więc każdy centymetr jest ważny. Takie rozwiązania prezentuje np. ta www.

No powiem Wam,że jest to dość praktyczne rozwiązanie. Sama nie mam dwójki dzieci ale jednego synka. Również ma piętrowe łożko. Po łożkiem ma biurko. Dzięki czemu pokój mimo iż jest mały to wykorzystaliśmy go w 100%. Jest o wiele bardziej praktyczny niż wcześniej.

Kupowaliśmy w Black Red White: brw.com.pl/ - na stronie mają spory zestaw takich kompletów mebli dla dzieci. Łatwo jest wybrać coś odpowiedniego ( polecam nie kupować kolorowych mebli ale w kolorach bardziej neutralnych - dziecko bardzo szybko wyrasta).

Moim zdaniem lepsze i praktyczniejsze jest takie rozwiązanie jak na stronie - transforms.pl - poza piętrowym dodatkowo wbudowane w szafę

Jeśli chodzi o łóżeczko dla dziecka to jestem jak najbardziej za łóżeczkiem piętrowym ale ze schodkami. Takie łóżka są na http://elies.pl/kategoria/lozka-pietrowe . A dlaczego ze schodkami wydają mi się one bezpieczniejsze niż te łóżeczka z drabinkom. Jakoś mam przeczucie, że gdybym jednak kupiła łóżko piętrowe z drabinkom to mój synek najprędzej złamałby sobie jakąś kończynę. Rano szczególnie wcześnie, bo wstajemy o piątej mały jest bardzo zaspany i trochę nie kontaktuje.