Skocz do zawartości
mery

jacy sa wasi tesciowie?????

Polecane posty

Moi nadopiekunczy i upierdliwi! A na dodatek moj maz jest dobrym synusiem :-x

moi tesciowe sa tacy ze nas wcale nie odwiedzaja i niespecjalnie sie nami interesuje....

nie dodam nic wiecej bo szkoda moich nerwow...moj maz na szczescie nie jest taki jak oni..

moi tesciowie mieszkaja 500 kilometrow od nas i to mi odpowiada :mrgreen: . Nie ze bym narzekala .Ale jak by mieszkali 50 kilometrow od nas to by bylo za blisko

moi mieszkaja daleko i dzieki Bogu...ostatnio widzielismy sie na chrzcie malej, ale na imprezie nawet nie podeszli i nie pogadali...

ja nie mialam najmniejszego zamiaru tego zrobic po tym jak mi tesciowa obrobila dupe...wiec teraz mam spokoj

:-) Moi tesciowie marudni,ale kochani. Bardzo nam pomogli i pomagaja .Wnukom oddali by dusze,a szczegolnie Oli. Jak wychodzilam zamaz nascie lat temu to zastanawialam sie jak ja z nimi wytrzymam :-D ,ale jakos nam te lata zlecialy.Nie raz zaluje ze moj M ,nie jest taki jak jego tata :mrgreen: pelen humoru, zycia .

Najgorsze jest to, ze moi mieszkaja dwie ulice dalej. Pomagaja nam, ale bez przesady, a potem to oczekuja chyba, ze bede skakac tak jak oni chca. Niedoczekanie. Ich chyba codziennym zajeciem jest myslenie co sie u nas dzieje :roll: Tesciowka spoko, ale tesc namolny.

na szczescie nie mam juz teściowej!!!

..... cos Ty ??? Kiedy odeszla z tego swiata ????

Moje najszczersze wyrazy wspolczucia .

..... cos Ty ??? Kiedy odeszla z tego swiata ????

Moje najszczersze wyrazy wspolczucia .

w sensie ze jej znosic nie musze phi

Joa to zaproś ją na jakiś pyszny obiadek :)

...sama tez moze sie wprosic :D tesciowa chyba wlasnie imieniny miala :D

Imieniny powiadasz:D

Joa dzwoniłaś z życzeniami ?

A może poszłaś z kwiatkami na imieninki i nic nam tu nie piszesz:D

tak ku!#$% zawijam kiece i lece - a co ja sie sie z glupim na rozum zamienilam czy jak??????????? O LOSIE!!!

jak mogłaś . Nie byłaś u swojej kochanej teściowej z życzeniami ?

To ty szybko biegnij do kwiaciarni i kup jakiegoś kaktusa :)

jak mogłaś . Nie byłaś u swojej kochanej teściowej z życzeniami ?

To ty szybko biegnij do kwiaciarni i kup jakiegoś kaktusa :)

.... ona pewnie probowala kupic , jeno w kwiaciarni kaktusow zabrako ;):D

Ale jest wiosna i wszędzie rosną jakieś chabazie. Mleczu nie ma pod domem ?

Joa ja dzisiaj będe pielić zielsko w ogrodzie to może jakąś wiązanke uda nam się z tego zrobić .

no dobra powyrywałam wszystkie chaszcze pod domem. Dodamy jakąś czerwoną wstążke i masz śliczny bukiecik dla teściowej:)

Gość moko

A ja się wyłamię i pochwalę się teściami oki????

Moi teście są fajnymi ludzmi, serio bez złośliwości. Bardzo ich lubię i chyba nawet kocham (nie wiem?) Teście nie wtrącają się w żadne sprawy, chociaż czasem zdarzyło się mi usłyszeć jakieś ich zdanie na temat Oskara, ale zawsze pełna kultura ! Moi teście są mi bliżsi niż rodzice:smt022:smt022pod względem takim, że oni troszczą się o mnie, pytają co u mnie, dbają o mnie i w ogóle zawsze usłyszę od nich coś miłego. Moi rodzice są osobami, które nie dzownią, nie pytają itp, do wnuka nie dzwonią bez okazji :( Moi teście co 2-3 ni dzwonią, pytają, rozmawiają.... ech :(

A w ogóle bardzo lubie moją teściową, bo mi zawsze kupuje jakies ciuchy (dodam, ze ona nosi taki sam rozmiar ciuchów jak ja, a nawet mniejsze, więc zawsze jakiś ciuch mi kupi) Ma dobry gust !

Teść złoty człowiek, uwielbiam go, pomocny, troskliwy, majacy takie wielkie pokłady cierpliwości ! Spędzamy z nimi weekend majowy i będzie super, w zeszły weekend oni byli u nas i było super;-) Teście mieszkają od nas 100 km (moi rodzice tak samo) teście pracują zawodowo ciągle, moi rodzice też, ale moim teściom się chce utrzymywać kontakt z nami, moim rodzicom te zalezy na kontakcie, ale zawsze jest to jednostronne chhcenie ( tzn oni chcą, ale to aj dzwonię, ja odwiedzam ) Noooooo ogólnie lepszych teściów nie będę mieć :D a oni lepszej synowej NIGDY nie bedą mieć :D (mąż jedynak)