Skocz do zawartości
mery

jacy sa wasi tesciowie?????

Polecane posty

niedługo sezon grzybowy - nazbierasz takich czerwonych z białymi kropkami i wtedy zaproś na obiadek

dzuli dobry pomysl - chociaz w moim przypadku zapeoszenie na obiadek byloby podejrzane:>

znaczy się ma ją obsikać ???????????????:)

czy olać wodą bo ja nie kumata

Moi teściowie choc mieszkają 200 km od nas to nawet przez telefon potrafią mnie wyprowadzić z równowagi . Za 2 miesiące wybieramy sie do nich na urlop a teściu już zapowiedział ze ma listę zadań które moj maz ma wypełnić a mnie to denerwuje bo jedziemy w końcu na urlop a nie do pracy.

Ja mam wspaniałych teściów. Aż sama się dziwię, że tak o nich mówię, ale mam wielkie szczęście jeśli o nich chodzi. Na co dzień nie ingerują w nasze życie i się nie wtrącają, ale kiedy poprosimy to zawsze służą radą i pomocą. Może i są zbyt nadopiekuńczy, ale nie okazują nam tego, dlatego nam to zupełnie nie przeszkadza.

Moi teściowie sa super. Tesciowa troche nadopiekuńcza, ale kobieta o złotym sercu, naprawdę ze świeca takiej teściowej szukać.

Teściu, naprawdę wspaniały czlowiek, i do zartow i do powaznej rozmowy, czlowiek konkretny i porzadny. Jednym słowem moje dzieci mają wszystkich dziadków świetnych

Z teściami nie mam już kontaktu ponieważ rozwiodłam się z mężem, Ci nie zbyt interesują się wnukami - na szczęście ;)