Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Co żona chcialaby dostać od św.Mikołaja i pod choinkę???

Polecane posty

Co mądra zona chciałaby dostać od św.Mikołaja i pod choinkę???

Co wy chciałybyście a

jak myślicie co kupią wam wasze polówki?

Moj leci na latwizne i zawsze proponuje, zebym szla sobie cos kupic cos sama i daje kase ;-)

U mnie tak latwo nie ma nigdy nie wie co dostanie i sama chce miec niespodzianke.... Wiem jedynie czasami z jakiego sklepu, bo moj chlop malo pomyslowy i nie przeklada w ozdobne torebki czasami i czasami w firmowych torebkach zostawia .... Na gwiazdke musi sam jechac i mi cosik kupic :) nie ma chodzenia na latwizne :)

Maszynke do miesa :-> I pewnie dostane bo trabie o niej juz od miesiaca.

Maszynke do miesa :-> I pewnie dostane bo trabie o niej juz od miesiaca.

kurcze jakby mi dal maszynke do miesa moj, to by dostal lewarek do samochodu :/ :/ :/ :/ :/

A co zlego jest w maszynce do miesa :shock: :?:

Dzieki niej bede mogla zrobic sobie buraczki ktore kocham do obiadku i mielone :tonqe:

hmm sama nie wiem, po prostu Ja jestem zdania, ze na imieniny, czy urodziny czy Gwiazdke powinno sie kupowac prezenty raczej osobiste a nie takie praktyczne domowe...

Ot takie moje zdanie :) :)

Jedynie pierwszy raz od kilku lat chcialam miec na nasza parapetowe ladny serwis obiadowy na 12 osob z dodatkami, wiec juz maz mi kupil jako prezent imieninowy (w przeddzien parapetowy), ale to jedyny prezent "praktyczny" jaki od niego dostalam .... Zazwyczaj jest to cosik z bielizny, kosmetyki- perfumy, bizuteria czy jakas rzecz typowo dla mnie tylko...

ja zapewne nic nie dostane bo ja chyba nie zasluguje na prezent :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja Tobie wysle !!! Zaslugujesz na cos specjalnego a nie gadke, ze na nic !!

Ja Tobie wysle !!! Zaslugujesz na cos specjalnego a nie gadke, ze na nic !!
ooo dziekuje Ci Kochana, jedyna dobra i poczciwa duszyczka :* :*

powaznie ja nic nie dostaje zmienic sie? czy faceta? :lol:

Cat, to powie, ze prazenty to taki glupi zwyczaj, ze to ze tamto sramto, ze tylko dla dzieci sie prezenty daje i ble ble ble... :evil: :evil:

olivka_83, ale na gwazdke to ludzie sie obdrowywuja....to moze pokaz mu jak to milo i kup mu jakis drobiazg .niech mu lyso bedzie.....

olivka_83, skandal.powiedz Mu ze ma u mnie przechlapane i ze jest z Niego swiania do kwdratu~!!!!!

i ze ma sobie cenic Ciebie.

Ja niestety zawsze dostaje beznadziejne prezenty - takie ktore nie sa mi do niczego potrzebne.

Trabie kilka miesiecy przed okazja co bym chciala, ale moj M nie ma polaczenia miedzy uszami a mozgiem i na dodatek slyszy wybiurczo...

Na urodziny chcialam ksiazke "Naga kobieta" a dostalam balsam do ciala (bardzo fajny, perfumowany, ale balsamow mam od groma) :-/

Zaloguj się, aby obserwować