Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Co żona chcialaby dostać od św.Mikołaja i pod choinkę???

Polecane posty

dzuli, haahahahaha dlatego ja wprost zawsze mowilam albo dokladnie kartke pisalam co ma byc - ja osobiscie uwielbiam kosmetyki ale i lubie te zprezenty praktyczne ktore mi posluza albo takie ktore beda mi przypominac dana osobe czy cos... ale najczesciej dostaje albo kosmetyki albo cos z ciuchow bo jak kazda baba wysypuje sie z szafki ale nigdy nie ma w co sie ubrac i czym umalowac :D

jak kazda baba wysypuje sie z szafki ale nigdy nie ma w co sie ubrac i czym umalowac
mam to samo :mrgreen: :mrgreen: w dodatku dzisiaj znalazlam moje stare fotki z konca drugiej klasy L.O. i mam dola, boshe jaka ja laska bylam :-( :-( :-( gdzie tez czasy, to bylo 7 lat temu a teraz wygadam jak czolg... jak zgubic te kilogramy!!! :evil: :evil: :evil:

olivka_83, nie no ja jak patrze na zdjecia z tamtych czasow to se mysle ale sierota bylam matko jak mozna bylo tak wygladac:D

olivka_83, przestan ja z tamtego czasu dalam do zabawy mojej Oliwce zdjecia bo patrzac na nie nie moglam :oops: :oops: :oops: :oops: taka cipa rasowa :oops: :oops: :oops: i bedzie ban za cipe :P

joa1983, przepraszam :roll: :roll:
musze to gdzies zapisac bo az mnie przytkalo z wrazenia...czym zes sie nafutrowala???

musze to gdzies zapisac bo az mnie przytkalo z wrazenia...
zapisz bo zapomnisz :mrgreen: :mrgreen:
czym zes sie nafutrowala???
zjadlam pizze z grzybkami moze one zaszkodzily :lol: :lol:

zapisz bo zapomnisz :mrgreen: :mrgreen:
w zyciu nie zapomne :D

zjadlam pizze z grzybkami moze one zaszkodzily :lol: :lol:
daj troche moze i mi poszkodzi :D

po pysku
buzce moja droga piknej uroczej powalajacej blyskotliwej buzce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dzuli, haahahahaha dlatego ja wprost zawsze mowilam albo dokladnie kartke pisalam co ma byc - ja osobiscie uwielbiam kosmetyki ale i lubie te zprezenty praktyczne ktore mi posluza albo takie ktore beda mi przypominac dana osobe czy cos... ale najczesciej dostaje albo kosmetyki albo cos z ciuchow bo jak kazda baba wysypuje sie z szafki ale nigdy nie ma w co sie ubrac i czym umalowac :D

a widzisz tego jeszcze nie testowalam - pisanie na kartce...moze zadziala...bo wprost to zawsze mowilam...

dzuli, napisz markerem i podkresl na czerwono ;] na jakims plakacie z gola baba na bank zapamieta :P

no zblizaja sie mikolajki zobaczymy czy zadziala - mam nadzieje ze wzrok nie szfankuje

joa1983, obawiam sie ze na te wade nie ma szkiel korekcyjnych ...tu trzebaby bylo cos na mozg zalozyc

dzuli, wies zmi zakladali taki smieszny chelmofon i do prad przyczepiali czy czego tam mi nie bardzo pomoglo z nim moze sie uda :P

zmi zakladali taki smieszny chelmofon i do prad przyczepiali czy czego tam mi nie bardzo pomoglo
biedulka.....a moze za malo mocy wlaczyli????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

izabela75ch, ha, ha, ha dawno nikt Ci lepka nie przetrzepal porzadnie?????????? :evil: :evil: :evil:

Zaloguj się, aby obserwować