Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Co żona chcialaby dostać od św.Mikołaja i pod choinkę???

Polecane posty

wies zmi zakladali taki smieszny chelmofon i do prad przyczepiali czy czego tam mi nie bardzo pomoglo z nim moze sie uda :P
i co nie pomoglo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a pamietam wtedy cala stolica pradu nie miala co moj wuja skakal z laptopem po torach na centralnym-to bylo wtedy nie?? :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nie durniu
dzieki za komplement :-/ :-/ :-/ dobrze wiedziec co o mnie tak naprawde myslisz :oops:

to nie bylo wtedy.....
leee myslalam juz

olivka_83, buahhahahahhahahhahahahha to ty nie wiedzialas ze taki duren maly jestes????????????????? buuu musial ktos cie wreszcie uswiadomic :mrgreen: :mrgreen:

buahhahahahhahahhahahahha
nie widze w tym nic smiesznego i nie wiem skad ten ubaw :evil: :evil:

to ty nie wiedzialas ze taki duren maly jestes
oo treaz to "maly" ale zawsze DUREN!!! :evil: :evil:

buuu musial ktos cie wreszcie uswiadomic
jak zwykle Ty i pewnie z dobrego serca to zrobilas PHI :evil: :evil: :evil:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nie widze w tym nic smiesznego i nie wiem skad ten ubaw :evil: :evil:
jak z kogo?? z Ciebie:P

oo treaz to "maly" ale zawsze DUREN!!! :evil: :evil:
dla mnie to ty mozes zbyc i wielkie durnisko jak chcesz :shock: :mrgreen:

jak zwykle Ty i pewnie z dobrego serca to zrobilas PHI :evil: :evil: :evil:

no oczywiscie ze tak :D

dziewczyny dajcie se po razie i bedziecie kwita :mrgreen:
nie chce jej uszkodzic :roll:

Domis, to juz nie dziala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
myslisz????

A co juz probowalyscie ? :-P
no baaa a bo to raz???? :mrgreen:

Ja od męża na mikołaja dostałam bardzo fajny zegarek, model taki jak tutaj. Sama kupiłam mu wędkę ponieważ jest zapalonym wędkarzem. Oboje cieszymy się z prezentów;) Ciekawa jestem co dostanę od męża na urodzinki które mam za dwa tygodnie.

Czasami warto spytać druga osobę o to co chce dostać!

Jest wiele stron na których znajdziecie tego typu: upominki świąteczne!

Polecam się dobrze rozeznać, aby jakieś wtopy nie było!

Najbardziej to żona chciałaby dostać weekend w SPA, w wypasionym hotelu, tylko z mężem, bez pociech, od piątku do niedzieli, a nawet do poniedziałku, najlepiej nad morzem...:-) To chciałaby najbardziej. Ale wiadomo, że marzenia ściętej głowy są bardzo częste, więc chciałaby dostać wszystkie książki Stephena Kinga, jakie do tej pory były wydane w naszym kraju:-) Tak sobie teraz pomyślałam, która opcja byłaby bardziej ekonomiczna dla mojego męża...? :-) Ale znając życie, znowu jakieś perfumki będą zapewne...:-) tez dobrze, liczy się pamięć:-)

U mnie panuje przekonanie, że dobrej i ładnej biżuterii nigdy za wiele i będzie odpowiednia na każdą okazję. Raz kolczyki, to jakaś bransoletka to wisiorek ;) Bardzo przydatne są też kosmetyki,żona zawsze się upomina o coś z wyższej półki na co normalnie szkoda nam pieniędzy, ale od święta można się postarać. A czasami gdy nie mamy za bardzo pomysłu na oddzielne prezenty to zastanawiamy sie co oboje byśmy chcieli i zamiast dwóch prezentów kupujemy sobie jeden większy, wspólny.

Witajcie chyba największym prezentem na zon i matek jest szczęśliwa rodzina zebrana przy jednym stole. Generalnie może to być jakiś mały upominek typu łańcuszek czy bransoletka. Ewentualnie torba, portfel i wiele innych. Najlepiej podpytać żonę. Będzie łatwiej:)

Zaloguj się, aby obserwować