Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Co wisi na ścianach twojego domu??

Polecane posty

Brakuje tu pod forum poświęconego mieszkaniu. Jak myślicie??

Jakie obrazy macie na ścianach czym ozdabiacie ściany??

U mnie wisza puzle ja i moj M lubimy je ukladac. Potem puzle kleimy i wieszamy jako widoczki na scianie

Puzzle kiedys tez wieszalam - w moim starym pokoju- teraz pokoju Filipa wisza jedne 5000- rajski ogrod Adama i Ewy, ech niedlugo bedziemy jego pokoj robic, smutno mi bedzie je niszczyc :( wiele innych wywalilam przed remontem....

Teraz po remoncie kupuje obrazy ladne w ramach drewnianych. Szukam czegos ladnego, duzego, w starej masywnej drewnianej ramie pasujace nam do salonu w starym stylu, ale ciezko mi cokolwiek znalezc, co do tego jestem strasznie wybredna, albo cena poraza :/

W sypialni bedzie wisiec cos takiego : 268455154 jakis tryptyk nowoczesny bardziej i kilka naszych zdjec powiekszonych z Norge i Irlandi...

Do kuchni lookam za malymi obrazkami jakimis...

To ostatnie rzeczy jakie praktycznie potrzebujemy kupic jeszcze by do konca uznac za skonczone meblowanie i wykanczanie ....

Zdjecia i Ja lubie tyle, ze mam na komodzie poustawiane... Ale bardzo lubie miec je na wierzchu nie tylko w albumach ...

dzuli, suuper!!!

ja lubie obrazki, zdjecia ale nie moge doprosic sie dziur :evil: :evil: :evil:

mam na scianie w pokoju powieszone maski z Wenecji, obrazek Anny Geddes :mrgreen:

nie moge doprosic sie dziur :evil: :evil: :evil:
malo ich masz :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :roll:

malo ich masz
na scianach tak :mrgreen: :mrgreen: dziury robie samam w plycie kartonowo gipsowej z ktorej mam szafe, w murach trzeba dziure mlotem pneumatycznym robic ale ryzyko ze sie wpadnie do sasiadow :lol: :lol: :lol:

tak ku**a juz wczesniej sie zrobilo porzadnie
nie zauwazylam, sporzadnialy baby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: niedlugo posty beda konczyly slowem:AMEN!!!! :-P :-P

olivka_83, a na zdjeciach beda w beretach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: buahhahahahhahahahhaha

olivka_83, w leb dostaniemy ja Ci mowie i zostanie stworzone specjalne podforum na wspolne modlitwy i linki do kazan z radia Maryi i tych inny a nas wydziedzicza wstep wzbroniony bedzie

olivka_83, ta moherowce rasowe zeby sie upewnily to w trakcie kijami dzgaly czy nnie przezyly :roll: :roll:

Zaloguj się, aby obserwować