Jump to content
Sign in to follow this  
szpileczka

Co wisi na ścianach twojego domu??

Recommended Posts

U mnie wisza puzle ja i moj M lubimy je ukladac. Potem puzle kleimy i wieszamy jako widoczki na scianie

Puzzle kiedys tez wieszalam - w moim starym pokoju- teraz pokoju Filipa wisza jedne 5000- rajski ogrod Adama i Ewy, ech niedlugo bedziemy jego pokoj robic, smutno mi bedzie je niszczyc :( wiele innych wywalilam przed remontem....

Teraz po remoncie kupuje obrazy ladne w ramach drewnianych. Szukam czegos ladnego, duzego, w starej masywnej drewnianej ramie pasujace nam do salonu w starym stylu, ale ciezko mi cokolwiek znalezc, co do tego jestem strasznie wybredna, albo cena poraza :/

W sypialni bedzie wisiec cos takiego : 268455154 jakis tryptyk nowoczesny bardziej i kilka naszych zdjec powiekszonych z Norge i Irlandi...

Do kuchni lookam za malymi obrazkami jakimis...

To ostatnie rzeczy jakie praktycznie potrzebujemy kupic jeszcze by do konca uznac za skonczone meblowanie i wykanczanie ....

Zdjecia i Ja lubie tyle, ze mam na komodzie poustawiane... Ale bardzo lubie miec je na wierzchu nie tylko w albumach ...

dzuli, suuper!!!

ja lubie obrazki, zdjecia ale nie moge doprosic sie dziur :evil: :evil: :evil:

mam na scianie w pokoju powieszone maski z Wenecji, obrazek Anny Geddes :mrgreen:

malo ich masz
na scianach tak :mrgreen: :mrgreen: dziury robie samam w plycie kartonowo gipsowej z ktorej mam szafe, w murach trzeba dziure mlotem pneumatycznym robic ale ryzyko ze sie wpadnie do sasiadow :lol: :lol: :lol:

tak ku**a juz wczesniej sie zrobilo porzadnie
nie zauwazylam, sporzadnialy baby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: niedlugo posty beda konczyly slowem:AMEN!!!! :-P :-P

olivka_83, w leb dostaniemy ja Ci mowie i zostanie stworzone specjalne podforum na wspolne modlitwy i linki do kazan z radia Maryi i tych inny a nas wydziedzicza wstep wzbroniony bedzie

olivka_83, ta moherowce rasowe zeby sie upewnily to w trakcie kijami dzgaly czy nnie przezyly :roll: :roll:

Sign in to follow this