Skocz do zawartości
tutelitury

Kalendarz Adwentowy

Polecane posty

Fajny, tyle, ze trzeba pamietac o przekladaniu karteczek. Ja mam nawet klopoty z pamietaniem o nakreceniu zegara :oops:

Dorfi to nie ty masz przekladac tylko dziecko a z tylu na zachete kazdego dnia mozecie naklejac jedna naklejke. Tak jak wczesniej naklejone zostaly cyferki.

Zeby beda zdrowsze niz od tych z czekolada.

W tym roku chciałabym sama zrobić kalendarz adwentowy dla moich synków.

Co prawda można teraz kupić taki gotowy kalendarz z czekoladkami, ale mam wrażenie że nie będzie więcej satysfakcji z otwierania okienek w których nie wiadomo co będzie.

Znalazłam już parę fajnych pomysłów i teraz tylko będę musiała wybrać ten który będzie miarę prosty do wykonania :D

A jak to jest u was kupujecie takie gotowe kalendarze czy same robicie?

Cafeart.pl - Kalendarz adwentowy dla maluszków- na słodkie odliczanie.

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://blog.labbe.de/a_img/2009/10/8300_adventskalender_02.jpg

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://blog.labbe.de/a_img/2009/10/8300_adventskalender_02.jpg

319078_de_huschen.jpg

adventskalender_08.jpg

8300_adventskalender_01.jpg

8300_adventskalender_02.jpg

3060742348_de5f831dc9.jpg

kalendarzor1.jpg

11645514721164550394kalgt5.jpg

martha stewart2.jpg

allt i hemmet4.jpg

8449_leuchtende_stadt_03.jpg

184092.jpg

impressionen.JPG

Ja zawsze kupuje bo manualnie to u mnie kiepsko.

A z tych co pokazałas najbardziej misie podoba ten ze skarpetek! świetny jest!

ladne te kalendarzyki:) ja najczesciej kupuje ale ten ze skarpetkami jest dla mnie wykonalny:)

Ja zawsze też kupowałam i to taki zwyczajny z czekoladkami w środku. Ale może w tym roku jakiś zrobię. Tylko jakby miały tam być jakieś drobnostki to już bym musiała zacząć je zbierać. Aby wykonanie takiego kalendarza nie był dla mnie jakimś wielkim wydatkiem. Bo to nie mógłby być jeden kalendarz, bo niby jak oni się nim podzielą. Ja zawsze dawałam kalendarz adwentowy w Mikołajki do butów. Dzieci wtedy miały tak na początku plus 6 dni do nadrobienia. A one zawsze w butach zostawiały listy do mikołaja. Choć nie raz chciały wysłać je pod adres podany w http://www.listymikolaja.pl/laponia-siedziba-swietego-mikolaja.html . A ja wtedy im powtarzam, że nasza poczta tak działa, że ten list może dojść do Mikołaja nawet po świętach i co wtedy będzie. Nie będzie prezentu. A jak w Mikołajki i tak przychodzi to jest ten moment aby listy zabrać. Zresztą łatwiej dopasuje dom do dziecka jak wzrokowo będzie wiedział gdzie mieszka. Dzieciaki zawsze próbują złapać Mikołaja na gorącym uczynku, ale jeszcze nigdy im się to nie udało. Zawsze gdzieś około północy zasną :D