Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
baska1

Zabawka dla chlopca???

Polecane posty

Czy chlopiec moze bawic sie kuchenka do gotowania :?:

Moje dziecko chce od Mikolaja kuchenke do gotowania. Malo tego nie taka za 50 zl tylko Tefala musi byc dobra bo ta wydaje odglosy czy cos(jakies swiatelka) Ciesze sie , ze nie ta najdrozsza za 450 zl :roll: I pytanie czy wypada chlopakowi kupic taka kuchnie bo to takie kobiece wszedzie pisza, ze to dla kucharek, dziewczynek itd. A o chlopcach cisza. Choc na fotkach tez sa przy takich kuchenkach.

Co myslicie czy to nie obciachowe aby chlopiec bawil sie czyms takim? I czy to nie bedzie tak, ze pobawi sie jeden dzien i bedzie lezalo w kacie bo to dla dziewczynek?

Czy wasze chlopaki tez lubia sie bawic w gotowanie ???

To wcale nie jest obciach. A kto robi podzial na zabawki chlopiece i dziewczece? Dzieci czy rodzice? Skoro chce sie tym bawic to niech sie bawi, nie zabraniaj mu tego. A lubisz jak maz zrobi Ci herbate czy kanapki? I nie wydaje Ci sie wtedy, ze to nie jest meskie zajecie?

Tego, czy bedzie sie bawil dlugo czy krotko raczej dokladnie nie przewidzisz. Zreszta nawet super autem tez sie kiedys znudzi i cisnie go w kat.

Ja swojemu kupuje rozne zabawki. Fakt, ze wiekszosc z nich to samochodziki i inne "chlopiece" zabawki, ale garnuszki, filizanki, lalki, domek dla lalek tez juz kupowalam i nie uwazam, zeby zabawa tymi zabawkami byla czyms zlym. Zreszta znam dziewczynki, ktore od lalek wola samochody i tez nie widze w tym nic zlego.

Ja bym mu kupila jak chce sie bawic w kucharza to niech sie bawi. Moj maly bawi sie klockami i autkami ale zawsze z nim bawi sie jego lala. Mama moze nie dostaac buziaka ale lala zawsze dostanie.

Moj synek zawsze lula lalke do snu jak ja usypiam Darie.

Zaklada jej buty i spodnie.

Wiekszosci bawi sie samochodami ale lalka tez fajna

jak najbardziej tak kupila bym bez zastanawiania sie do Kingi przyjezdza kuzyn i jak tylko przychodzi zawsze wola ze chce ''klocki do gotowania'' czyli naczynia kuchenne i wszystkie akcesoria siada i gotuje i nic w tym zlego nie widze za to moja corka w tym czasie jezdzi jego wywrotka czy traktorem :)

te konstrukcyjne ok, a widziałyście te clicstoys?? dla mnie właśnie te to bomba!! Widziałam je jak narazie tylko u znajomej, ale musze sie porozglądac po sklepach i zakupić takie, bo według mnie są genialne. Chłopczyk budował z nich garaż, wieże itp. a dziewczynki....torebki! Byłam w szoku

Mój syn jak był mały lubił bawić się w kuchnię, miał swoje garnuszki, talerzyki i filiżaneczki :) Nie widziałam w tym nic złego. Teraz jest większy i bawi się "poważniejszymi" zabawkami ;) Teraz wymyślił sobie wyrzutnię Nerf, słyszeliście o takiej?

Kupiłam tą wyrzutnie i synek bardzo sie cieszy do tej pory mu się nie znudziła ;) A już niedługo gwiazdka , macie już na oku jakieś prezenty?

Kilka prezentów na oku mam...

w sklepie szkolnis wypatrzyłam fajne klocki drewniane - takie obrazkowe, myślę, że się maluchom spodobają, + z innego sklepu takie interaktywny źrebak czy coś, ale to jeszcze muszę przemyśleć bo to drogie że nie już nie skomentuję...

Takim maluchom najłatwiej jest kupować zabawki bo cieszą się z każdej ;) Gorzej ze starszakami, nie wszystko im się podoba, najlepiej zapytać co chce dostać :)

Jasne, że żaden obciach! Przeciez najlepszymi kucharzami są mężczyźni. I kto powiedział, że chłopcy mają się bawić samochodami, a dziewczynki lalkami? Sama lubiłam skakać po drzewach i robić bazy na podwórku. A co do kuchni, to synek mojej kuzynki ma taką: LITTLE TIKES kuchnia rodzinna elektroniczna | Bebito.pl i jest bardzo zadowolony.

Przecież to jest dziecko niech się bawi czym chce;) A czy waszym zdaniem zabawki z gumy są bezpieczne? Często się słyszy o tym iż dziecko połknie kawałek gumy i później są jakieś nieprzyjemności. Co o tym myślicie?

Ja w dzieciństwie bawiłam się tylko samochodami:)

Z tego co zauważyłam w przedszkolu czy po dzieciach znajomych to większość z nich bawiła się w kuchnię. Skąd pomysł, że może to być "obciach"?

Dla starszych chłopców to polecam rowerki biegowe, nie takich starszych, bo już 3 latek przecież moze na takim zaczynać jeździć, a właściwie się odpychać, u mnie Janek dostał biegacza z chicco od mojej siostry, która jest jego chrzestną i wszystkie inne zabawki poszły w kąt i dzisiaj nawet ubolewał ogromnie, zę deszcz pada i pojeździć nie można :)

przecież faceci są najlepszymi kucharzami;) mój chrześniak uwielbiał gotować zabawkami jak i na żywo :) ale z czasem wyrósł z tego teraz są gry samochodowe itp jednak gdyby tak było że lubi gotować to czemu nie?przyszła synowa będzie Ci wdzięczna:)

A ja stawiam przede wszystkim na edukacyjne zabawki, dzięki którym dziecko się czegoś fajnego nauczy. Młody umysł jest bardzo chłonny tak więc jeśli zadbamy o odpowiednią edukację już od najmłodszych lat zaprocentuje to bez wątpienia w przyszłości.

Ja niedawno sprawiłam swojemu siostrzeńcowi taki prezent:

RUSSELL - GREEN SCIENCE - ELEKTROWNIA WIATROWA - porównaj ceny z Najtaniej.co

Jest o zestaw do budowy mini elektrowni wiatrowej. Nawet nie wiecie jaką miał radochę. Bardzo kreatywna oraz ucząca rzecz ;)

Pozdrawiam.

Mój mąż gdy był mały, składał lego technic. I sam mówi, że dla chłopca nie ma chyba niczego lepszego. Te klocki są wspaniałe pod wieloma względami ;]

Zaloguj się, aby obserwować