Skocz do zawartości
Domis

Rusza sie czy nie rusza?

Polecane posty

tutelitury, czego jesc nie bedziesz ?? parowki????czy jajek??? eeee jzu nie przesadzaj i taka wybredna nie badz :> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tute ale to nie bedzie taka swinska parowka a i jajka beda bez ptasiej grypy :mrgreen: :-P

Tute ale to nie bedzie taka swinska parowka a i jajka beda bez ptasiej grypy :mrgreen: :-P

Tak powiadasz, ze nie swinska to co on robil z twoja najlepsza kolezanka :-P :lol:

Swinska jak nic

Chcialam przypomniec ze ja tu taz jestem a Wy caly czas sie wyzywacie na parowce mojego M :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Az mi sie szkoda jej zrobilo chyba pujde ja poglaskac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P

Domis, hahahahah dobra to i ja pojde poglaskam za to wyrzywanie sie :roll: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tylko nie mnie :evil: Nie pozwalam Domis abys mnie lizala :lol: :lol:

Nie chce miodku od Joa :-D Domis wyliz sobie caly :-D

a Wy zbereznice....

Domis chciala poglaskac a Wy jej wmawaicie lizanie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Iza poczytaj w Bluzgowni tam sie dowiesz reszte. A zreszta wczoraj obydwie z forum poszly w tym samym czasie na lizanie :-P Joa i Domis zdradzcie jak wam bylo :mrgreen: :lol:

Joa i Domis zdradzcie jak wam bylo :mrgreen: :lol:
mmmmmmmm genialnie ;]

Czyli wychodzi na to, ze Domis ma opanowane lizanie do perfekcji :lol: ;-) :lol:

Nie tylko miedzy paluszkami ??

tutelitury jak chcesz sie dowiedziec jak nam bylo to zapraszamy nastepnym razem. Ale mozesz zalowac ze Cie nie bylo. :mrgreen: :mrgreen: :-P

i zostawic tu baby na kilka dni :evil: :evil: :evil: joa dlczego Ty chcesz glaskac parowke domisiowego M :?: :?: :?: :evil: a jakzescie takie wyszkolone w lizaniu, to czemu ten stol tak sie lepi :evil: :evil: :evil: :?: :mrgreen: