Skocz do zawartości
olivka_83

robicie zakupy on-line??

Polecane posty

Sama ostatnio wpadlam w wir zakupow na Allegro:) zaczelo sie od licytacjii, bylam ciekawa czy wygram i jak bardzo ludzie sa zdeterminowani :mrgreen: moze nie kupuje wszystkiego co mi wpadnie w oko ale to chyba kwestia pieniedzy;-) czuje, ze sie leciutko uzaleznilam-to taki hazard :lol:

Wiem cos o tym, bo sama czasami kupuje na allegro czy po prostu bezposrednio od producenta, tak jak w przypadku wozka dla Malej. Dzieki temu zaoszczedzilismy ok 200 zl. Aparat cyfrowy tez kupilismy w sklepie internetowym, bo tez byl tanszy niz w normalnym sklepie, oczywiscie biorac pod uwage tez koszt przesylki i innego typu oplaty.

ja czesto kupuje na allegro glownie ciuszki dla dzieci no i dla siebie tez czasem:)moj maz kupuje przewaznie cos ze sprzetu wedkarskiego i noze ozdobne:)Rowniez czasem sprzedaje ciuszki po swoich dzieciach

Jak narazie sie nienacielam na allegro choc moj maz tak.Kupil noz za 40zl i juz minelo 4 miesiace jak noza nieotrzymal

A ja kupuje na allegro,czasem cos sprzedam,ostatnio mnie pewna kobieta wkurzyla bo kupila ode mnie podgrzewacz do butelek i do tej pory pieniedzy nie wplacila,teraz tylko obserwuje jak jej rosna negatywy juz ma 12.Niektorym ludziom sie nudzi....

czasami na allegro cos zakupie, najczeasciej ubranka :mrgreen: albo w sklepach zabawkarskich :mrgreen:

ja kupuje czasem na allegro,ale zawsze z opcja kup teraz.ciagle tropie okazje,ostatnio kupilam adasiowi gorala na przezutki za 50 zl.

Owszem kupuje przez internet. Raz kupilam nawet pralke i telewizor.

Kiedys w czasie ciazy czesto cos kupowalam teraz mi przeszlo.

Na ebay.de udalo sie mi kupic krzeselko do karmienia za 1 e, wielka zabawke - auto dla dziecka za 5 e , wozek z fotelikiem do samochodu za 99 e.

Czasto latwiej jest zamowic cos przez internet niz jechac po cos kilkadziesiat kilometrow.

Ja rowniez kupuje z netu , mam pralke , kanape w stolowym, kosmetyi kupuje przez net rowniez i jeszcze pare rzeczy.Nigdy niezdarzylo mi sie byc oszukana albo miec jakies problemy z oddaniem

Oj chyba,jestem jedyna osoba,ktora nigdy nie robila zakupow przez internet .

Nie jedyna ;-) ja tez nie kupuje :lol:

Kupuje czasem na Allegro, ale glownie robie zakupy w pasmanteriach internetowych. Wiekszy wybor, nizsze ceny i przesylka do domu. Nie musze ganiac po miescie, zeby cos kupic. Ale ja naleze do tych wyjatkow wsrod kobiet, ktore nie lubia chodzic na zakupy.

Gość renet

Czasami kupuje na alegro,ale niewiele raczej zagladam tam tylko zeby zorientowac sie w cenach i jak cos mi sie podoba to dzwonie do sprzedawcy i bezposrednio od niego kupuje.

często kupuje przez internet, głównie allegro ,ale zdarzyło mi się kupić też w sklepach internetowych np Pralka Samsung WF-7522SUV i Telewizor Sony KDL32EX500 i coś mniejszego Suszarka Philips HP 4997. Ze wszystkiego jestem zadowolona. Dostawa w każdym przypadku mega szybka, same sprzęty bardzo dobre. Raz tylko nie trafiłam z butami.

my na allegro juz chyba z 50 rzeczy jak nie wiecej takze w sklepach internetowych np. opony do auta

Tak robię zakupy przez internet i to nawet dość często. Zdarza mi się kupować ubrania dla dzieci i buciki, ale i dla siebie też kupuję czasem jakiś ciuszek na allegro np: kurtkę, spodnie, bikini itd. Jeśli sprzedawca dobrze opiszę rozmiar i wymiary a i do tego cena jest atrakcyjna to nie mam oporów :)

Zdarza się też że przez internet kupuję kosmetyki - jeśli akurat czegoś potrzebuję i nie mogę tego znaleźć w pobliskich drogeriach.

Ja właśnie szukam prezentów w internecie :)

kupiłam już gry dla syna na allegro i tym razem tez coś dla siebie :) komplet bielizny w internetowym sklepie corin

CORIN - Sklep internetowy

zobaczcie bo naprawdę mają fajną bieliznę a w zakładce promocje niezłe obniżki cen :rolleyes: