Skocz do zawartości
olivka_83

robicie zakupy on-line??

Polecane posty

Jeśli chodzi o ciuchy to bardzo często kupuję na allegro. Natomiast z ostatnich zakupów w sklepach internetowych to stendi, kupowałam w tej kategorii sandały damskie. Uważam, że warto kupować w internecie, bo oferta produktów jest dużo bogatsza niż w normalnych sklepach. Nie mówiąc już o tym, iż ceny są zazwyczaj tańsze wliczając nawet koszt przesyłki.

Ależ oczywiście ;) Wybór ubrań w sieci jest o wiele większy a i ceny okazyjne. Fajne promocje widziałam na przykład tutaj - mają duży wybór fajnych ciuchów dla mężczyzn. Chyba zamówię coś swojemu mężowi.

Oczywiście, ze robię zakupy w Internecie! :) Przede wszystkim dlatego, że udaje mi się upolować lepsze ceny dobrych, sprawdzonych marek, dla siebie chociażby ZARA, Villeroy&Boch, dla dzieciaków Chicco przede wszystkim. Możecie mnie śmiało nazywać internetową zakupoholiczką :)

Zakupy onlinowe są świetne a także zajmują mniej czasu, zwłaszcza, że ja go mam niewiele ;) po drugie pracuje na poczcie, wiec mam zaufana firme kurierską. Ostatnio to co udało mi sie zamówic to statuetka z CrystalCisty dla rodziców jako pamiątka na ślub mojego

Brata: Pamiątka Ślubu » Gołąbki Miłości « z Twoją dedykacją - mam nadzieje że zrobi wrażenie.

Zakupy onlinowe są świetne a także zajmują mniej czasu, zwłaszcza, że ja go mam niewiele po drugie pracuje na poczcie, wiec mam zaufana firme kurierską. Ostatnio to co udało mi sie zamówic to statuetka z CrystalCisty dla rodziców jako pamiątka na ślub mojego

Brata: Pamiątka Ślubu » Gołąbki Miłości « z Twoją dedykacją - mam nadzieje że zrobi wrażenie.

Oczywiście :D prezenty na tegoroczne święta zamierzam dla męskiej części rodziny zrobić właśnie przez internet ;) ładne rzeczy sa na mojekrawaty.pl można tam kupić koszule, krawaty, paski, portfele a także spinki, więc każda z nas znajdzie coś dla swojego męża, ojca czy teścia ;)

Oczywiście :) zwłaszcza, że zbliżają się święta i mikołajki to zacznie się szał zakupów i prezentów ;p a ja takie rzeczy, zwłaszcza dla męskiej części rodziny zamawiam internetowo, coś uniwersalnego ale i eleganckiego ;) znalazłam nawet ciekawy sklep z eleganckimi rzeczami oraz dodatkami na mojekrawaty.pl :) mi najbardziej podobają się portfele.

ja poluję na dobre ceny w Internecie, te wyższej jakości marki szczególnie kupuję jak chicco czy fisher price, ale nie tylko produkty dla dzieci, dla siebie i męża, czy do domu tez w Internecie patrzę, porównuję z cenami w normalnych sklepach, bo to wiadomo moze być tańsze, a z wysyłką okazuje się to samo albo drożej czasami :)

W internecie można znaleźć mnóstwo ciekawych rzeczy. Niedawno znalazłam sklep Etui-Vintage. Mają w sprzedaży torebki. Teraz mają nowości i zastanawiam się co kupić, bo mi się bardzo podobają. Sami zobaczcie http://www.etui-vintage.pl/nowosci,408.html . Może tą aktówkę Aleksandra?

No pewnie, że robimy ;) Mam kilka swoich ulubionych sklepów, których jestem zawsze pewna. Ostatnio na przykład zamówiłam sobie świetne noże gerlach właśnie w tym miejscu i muszę przyznać, ze udało mi się dzięki temu dużo zaoszczędzić. W sklepie jest bardzo duży wybór ciekawych gadżetów tak więc możecie się zastanowić nad zakupem ;)

Pozdrawiam.

Coraz częściej kupuję w internecie jest to oszczędność czasu, pieniędzy. Kupiła na przykład sukienkę z kolekcji http://sugarfree.pl/ trafiłam na wyprzedaż (-40%) , nie płaciłam za przesyłkę a że był to pierwszy (już wiem że nie ostatni) zakup dostałam jeszcze 10% bonifikaty.

Przepłacanie w sklepach stacjonarnych ma sens tylko w przypadku, gdy potrzebujemy czegoś pilnie. W Internetowych sklepach nie ma kolejek, nie trzeba ściągać i ubierać kurtki :) można zrobić zakupy gdy pociechy już śpią i co najważniejsze - czego nie ma w stacjonarnych można oddać zakupione rzeczy w ciągu 14 bez tłumaczenia czemu, jak i po co. W sklepach stacjonarnych to tylko dobra wola sprzedawcy czy przyjmie zwrot, a jeśli to najczęściej na kartę zakupową - i znów musimy kupić w tym samym sklepie(a z jakiegoś powodu towar zwróciliśmy).

Robię zakupy i on-line oraz robię zakupy w tych zwykłych sklepach stacjonarnych. Dla mnie nie ma żadnej większej różnicy. Dla mnie najważniejsze jest to abym ja nie przepłacała bo tego nie lubię robić. Zawsze szukam jakiś ciekawych przedmiotów i produktów w aktualnej gazetce.

mnie wkurza czasem, jak sprzedawca podaje, ze wysyłka w ciągu 24 h, wybieram kuriera, a dostaję towar po tygodniu :/ najbardziej męczące dla mnie są jakiekolwiek reklamacje, czy zwroty, bo baaaardzxo długo czeka się na zwrot gotówki.

To źle i nawet bardzo źle..Według mnie powinno już się go otrzymać maksymalnie na 2 lub 3 dzień. Jeśli się go w tym dniu nie otrzyma to jest biada. Ja od razu wtedy robię meksyk i sajgon. Więcej nie korzystam z usług jakiegoś sklepu online i kurierów.

Ja robię zakupy tylko online, jeśli chodzi o ciuchy. Ubieram się głównie na sportowo, więc swoje rozmiary znam na pamięć, a firmy, które preferuję raczej nie zmieniają swojego stylu szycia, tak więc nie mam problemu i wszystko na mnie pasuje jak ulał:-):-)

Tak, bardzo lubię robić zakupy przez internet. W moim domu całe wyposażenie typu pościele, zastawy stołowe, obrusy, firanki, kilka mebli jest zamówionych z allegro i z innych sklepów internetowych. Z sieci pochodzi również kilka moich fatałaszków i mnóstwo kosmetyków.

Trzeba się przekonywać do zakupów online, ponieważ teraz już coraz więcej osób kupuje i coraz więcej sklepów powstaje. Moim zdaniem to jest wygoda. Np. wchodzicie sobie na stronę http://myway-jewellery.com/pl/naszyjniki-15 wybieracie sobie naszyjnik, który się Wam podoba i zamawiacie. Promocje działają tak samo jak w stacjonarkach, więc warto sobie zamówić.