Jump to content
Sign in to follow this  
olivka_83

alkohole

Recommended Posts

jakie alkohole preferujecie?

Z czym pijacie drinki?

Osobiscie malo pije jak juz to musi to byc biale MArtini ze Sprite'm i lodem. Moze tez byc cytrynka :mrgreen:

Whisky nie lubie. Na czerwonych winkach sie nie znam ;-)

moze ktos poleci jakies dobre czerwone winko, slodziutkie...

pozdrawiam

Jestem uzalezniona od bialego Martini, mmmmmmmmmniam

Sprobuj takiego drinka z bialym Martini + dobra wodka + sok z cytryny + lod.

Pychota. Proporcji nie pamietam, ale mozesz mieszac w zaleznosci od tego jaki smak chcesz uzyskac.

Lubie tez likiery, ale kawowe, czekoladowe, orzechowe.

Winko czerwone polslodkie, ale nie mam ulubionej marki.

Lubie tez Tokaja, choc pewnie ten nasz polski nie umywa sie do oryginalu.

Niesmiertelna zubrowke z sokiem jablkowym

Piwko Tawerna Red, moglabym go pic litrami oraz Paulanera, piwko pszeniczne. Ale nie pogardze np Zywcem, Karmi, Redsem.

Jej, duzo tego wyszlo.

Prosze nie myslec, ze jestem uzalezniona. A moze jestem... :mrgreen:

Guest renet

Ja tylko drini z bialej wodki z cocacola lodem i cytryna -pycha

Biale martini polwytrawne zmrozone super, oprocz tego lubie whisky i czysta wodke ogolnie duzo alkoholu nie pijam

zubrowka z sokiem jablkowym, winko czerwone polslodkie, "wsciekly pies", i od wczoraj wisniowka mojej kolezanki :mrgreen: :mrgreen:

Ja to najbardziej lubie piwo Karmi ale nie wiem czy to zalicza sie do alkoholu,dlatego nie ujelam go w moim zestawieniu.

A juz najbardziej karmi poema di caffe,niebo w gebie :lol:

ja uwielbiam... amaretto,martini,blue curacao. a likiery lubie: kokosowy i mleczny :-)

no i czasem wieczorkiem sobie popijam ;-)

Oj ja jak zaraz napisze to pomyslicie, zem alkoholiczka :lol: :lol:

Bedac w Irlandi bardzo polubilam o to : tn_baileys.jpg

Tylko z lodem zimne juz jest pyyyszne.... U nas sporo kosztuje, ale jak sie tak kupi i saczy wieczorkiem to tak szybko nie schodzi ....

tn_sheridans_05_gr.jpg och pilam ze 3 lata temu na wakacjach pierwszy raz i bardzo polubilam...

Bardzi lubie do tego tak jak Wy Martini: Bianco, Rose i Rosso, Bianco z lodem i cytryna, czerwone same nawet bez lodu, a Martini D'Oro tez samo o wiele gorzej smakuje z lodem, jeszcze kiedys maz przywiozl mi Martini takie ziolowe - oooooooochyda, w Polsce niedostepne.....

Tak jeszcze to Malibu z mlekiem i lodem, Blue Vodke z sokiem jablkowym lub pomaranczowym...

Tequilla, ale nie mam jej z kim pic, maz nie polubil, rodzice tez nie :-( Srebrna oczywiscie z sola i cytryna a zlota z cynamonem i pomarancza...

A do tego niezmiennie jestem piwoszka i Haineken moj u mnie kroluje od kilku lat... Odejscia sa oczywiscie, na inne piwa - Warka zwykla czy Calsberg, ale ten prawdziwy Haineken nie rozlewany z Polsce to najlepsze wg mnie piwo oczywiscie tylko i wylacznie zimne :-)

Pracujac w Pubie nazywalismy z moim szefem dodawanie soku do piwa czy picie przez slomke PROFANACJA PIWA :lol: :lol:

Do tego jeszcze bardzo lubie saczyc nalewke mojej tesciowej wisniowa.... Ona tak umie dobrac proporcje i dlugo u niej lezakuje, jest pyyyszna...

Oj ja jak zaraz napisze to pomyslicie, zem alkoholiczka

hahahahahhahhaha ja admince powiedzialam ze chce tutaj AA forumowe :>:>

Niop ja ostatni cale referaty pisze i tak patrze, ze i teraz jeszcze bym kilka rzeczy dodala, ale siem powstrzymam....

Zreszta w salonie teraz na wiosne w czasie remontu bedziem stawiac maly barek wiec u mnie zaopatrzenie bedzie 8-) 8-) 8-)

tnsheridans05grkn1.jpg

....to ja tez lubie :mrgreen: :mrgreen: babska rodzinke w Polsce tez nauczylam to to pic :mrgreen: :lol: :lol:

....i Malibu ze smietanka do kawy z lodem tez uwielbiam :mrgreen: :lol: to chyba tak po polsku , bo tutaj czy w Austrii kiedy o to prosze to jak na wariatke sie patrza , Malibu z sokiem pomaranczowym mieszaja ...bleeee

Rzemyk cosik w okolicach wiosny 8-) Ale wiesz "zastawe" zawsze bedzie mozna wczesniej zaczac kompletowac 8-)

Jak zacznie sie remont caly, a teraz nawet nie mam cegiel by go postawic :-D

Sign in to follow this