Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Jaki mialyscie koniec roku??

Polecane posty

U nas bylo bardzo mokro :lol: :lol: :evil: Najpierw zalalo nam mieszkanie bo zatkala sie rura :roll: a potem peklo akwarium i woda wylala sie z niego cala :cry: Gdy juz wydawalo sie, ze to wszystko to poszlo cos w kuchni i tez bylo mokro :pottytrain3: I na tym zalewanie sie skonczylo :-/ Oczywiscie w podskokach musialam kupowac nowe akwarium mialo byc male a mam na 25L :shock: i wiecej rybek oraz zabe :roll: Sylwester byl juz udany :mrgreen:

hmm koniec roku mam nadzieje slaby, mam nadzieje, ze reszta pojdzie lepiej :roll:

hmm najpierw moje klopoty ze zdrowiem ... Na Sylwka wypilam jedno piwko male i troszku szampana zreszta ani tego ani tego nie powinnam, niestety antybiotyk, ktory bralam na zatoki w swieta naruszyl mi troszku tam w brzuchu i po nim musialam przejsc na ostra diete i lekarstwa nastepne, by zlagodzic to co antybiotyk wywolal. Na dodatek myslelismy, ze poszla nam skrzynia biegow w aucie i szykowalismy sie na porzadny wydatek, na szczescie okazala sie mala usterka, mimo to koszt wyszedl spory, bo i tak cala skrzynie trzeba bylo wyjmowac i rozkrecac :/

ogolnie z poczatku roku malo zadowolona jestem :roll:

koniec kiepski...

M rozwalil samochod,

finansowo sie wyplukalismy...caly rok byl kiepski - wszystko tylko rownowazy narodzenie Darii :-D

dzuli, to ten musi byc lepszy!!!

nasz tez byl burzliwy chorowity moze jedynie stabilniejszy finansowo mam nadzieje ze ten bedzie lepszy

A my koniec roku i sylwester mielismy okropny i ja i Dorianek i Piotr lezelismy w lozku z goraczka katarem i kaszlem..

Sylwia. wk u mnie koniec roku taki jak u Ciebie. Zaraz po Swietach sie pochorowalismy. A i nowy rok wcale nie byl lepszy.

ja sie ciesze ze sie skonczyl ten 2007 rok

23 grudnia dowiedzizlm sie samych rewelacjina swoj temat od jednej idiotki co napisla to w skardze do wlasciciela domu.chodzi o ta moja ex przyjaciolke.no porabana totalnie a 22 grudnia oszlam do jej dziecka z prezentem urodzinowym.

inni znajomi tez mnie powaznie zawiedli.juz nawet nie mam isly o tym pisac ale na tyle powaznie by to wplywalo na josc mojego zycia obecnie.

rodzina ma nas w dupie.przed wigilia tesciowa dzoni i pyta o wikusia wiec jej mowie ze jest powanie chory na co ona zaczyna opowiadca jaki chory jest jej drugi wniuk.zaprasza mnie grzecznosciowo na kawe po wigili i gdy ja poronuje ze moze oni przyjada to stwerdzaze wieczoorem nie beda sie przez tluc z dzieckiem<drugi wnuk w wieku wiktora>no jasna dupa.a ja wieczorem z kim mam sie tluc??z krolikeim

do dupy z tamim zyciem rodzinno-przyjacielskim

ciesze sie ze jest nowy rok bo wszytskie smieci zostawilam w starym i zaczynam od zera wszytsko!!!!!

Moj koniec roku byl udany . Nic sie zlego nie dzialo :-D A za to w nowym sie porobilo :cry:

a mi przelom starego z nowym przyniosl same zmiany a czy na lepsze czy gorsze okaze sie w praniu

Zaloguj się, aby obserwować