Skocz do zawartości

Polecane posty

korzystacie z solarium?

jakie macie zdanie na ten temat? Czy opalenizna po solarce zawsze jest taka żółta i dziwna?

Olivka_83 ja zaczelam chodzic na solarium na poczatku kwietnia zeby ladnie wygladac na slubie siostry (bylam druhna) no i do tej pory chodze :) Co do wygladu opalenizny to u mnie nie jest zolta, wrecz przeciwnie wyglada bardzo naturalnie :)

:-D bo wlasnie tak mysle nad solarka. WE wrzesniu mamy slub znajomych. Ja nie wychodze ma dwor i sila rzeczy nie mam jak sie opalic zeby ladnie wygladac. I tak rozwazam czy przypadkiem nie isc kilka... (nascie) razy ;-)

olivciu_83 ale ja wlasnie nie mam ciemnej karnacji :)

tak ci sie wydaje, bo chodze na solarium no i lapie troche naturalnego slonka :)

Na poczatku idz na kilka minut i co jakis czas zwiekszaj ich liczbe. I pamietaj zeby co jakis czas sie przesuwac ( na lezacym jak i na stojacym). Bo jak bedziesz lezala bez ruchu to wyjda ci paski na plecach.

Jesli w solarium jest kilka lozek to na poczatku moze pojdz na takie gdzie sa slabsze lampy. Bedziesz miala pewnosc, ze cie nie spali.

olivka_83 i co bylas juz na sloarium :?: Ja wczoraj bylam z siostra :-) A dzisiaj idziemy po bikini, bo w piatek prawdopodbnie pojedziemy nad morze :-D Juz sie nie moge doczekac :-D

nie jeszcze nie :-/ nie moge sie zebrac. Wczoraj caly dzien bylam w Gdyni, wrocilismy o 23 do domu i padlam na twarz :-| caly dzien biegalam i zalatwialam sprawy. W Urzedzie miasta, mopsie, na poczcie... w sumie duzo biegania a moglam gdzies isc i sie chwile poopalac ale nie pomyslalam ;-) za to wzielam wczoraj pachnaca kapiel u babci-bo ma wanne a ja niestety nie. Czasem lubie polezec w wannie i wczoraj mialam taka okazje

Na solarium chodze przewaznie zima.Czasami przed urlopem chodze na 2 seanse ,zeby skora przyzwyczaila sie do promieni slonecznych. No i ,zeby na plazy nie wygladac jak mlynarz :oops: .

Gość renet

Dziewczyny jak chcecie miec ladna opalenizne po solarium to stosujcie specjalne kremy do opalania na solarium, sa rozne rodzaje kremow w zaleznosci od rodzaju karnacji.A przedewszystkim pierwsze 2 opalania nie moga byc dluzsze jak 10 minut.

dzieki za podpowiedz. A mozesz cos wiecej napisac o tych kosmetykach do opalania?? gdzie mozna je kupic? i za ile? ;-)

Ja tez wlasnie o nich slyszalam, ale nie wiem gdzie kupic, jakie sa dobre no i czy faktycznie warto. Napisz cos wiecej na ich temat.

Gość renet

Ja te kosmetyki kupowalam w solarium nawet mozna bylo kupic porcje na seans w solarium niewiem jak u was jest.

Hejka! W solariach przewaznie sa saszetki na jedno opalanie i kosztuja okolo 4 do 7 zlotych. Ale sa tez te same kremy w buteleczkach i wtedy w zaleznosci od rodzaju i firmy kosztuja okolo 20 do 35 zl. Ale to wszystko zalezy od solarium.

Mam nadzieje, ze pomoglam :-D

Ja dawniej czesto kozystalam z solarium,teraz juz rzadziej :cry: przewaznie jak mam jakas imprezke ;-) Ale nigdy sie niczym nie smarowalam.Co do opalenizny,to kolor uzalezniony jest od karnacji skory.Ja nigdy nie bylam zolta ani po solarium ani po opalaniu na sloncu.

Przed ciaza chodzilam raz w tygodniu na 25 minut, teraz od porodu jeszcze nie bylam , czasu brak .Nigdy sie nie spalilam i zawsze bylam zadowolona z kolorku

ale 25 minut na turbo????:> ja chodze czasami b. rzadko najpierw na 10 minut potem na 15 2-3 razy i mi wystarczy bez zadnego smarowania sie przyspieszaczami itd i jestem brazowa, ale nie spalona:) zbyt mocna opalenizna nie podoba mi sie wyglada sztucznie

ale 25 minut na turbo????

niewiem jak to w Polsce wyglada , ale u mnie turbo ma numer 9 , a ja chodzilam na 7 , czyli intensywny braz. U nas jest tylko do wyboru 20 i 25 minut tam gdzie ja chodzilam, polowek chodzi na inne solarium i u niego mozna od 10 minut zaczynac

Na moim solarium nie wpuszczaja na 25 minut nawet na wlasna odpowiedzialnosc - za mocne lampy - a ledwo co wytrzymuje 15 minut wiec taka odwazna bym nie byla:)

Jak widac co solarium to inne obyczaje, oczywiscie bez kremu sie nie opalam bo pewnie jak kurczak bym sie spalila

Ja bez ale chodze max 3 razy napol roku tzn pol roku przerwa potem tak ze 3 razy i znowu przerwa