Jump to content
dziubek1000

Parcie na szklo :)

Recommended Posts

on jest cudowny :heart: zakochalam sie :heart: :supz:

niestety nie podal pan adresu a i ciezko go zidentyfikowac niestety :lol: :mrgreen:

A nie pomyslalas ze nie z własnej woli trafil na ulice i wyglada jak wyglada?Moze spotkala go zyciowa tragedia ktora zmusila go do takiego "zycia" a raczej wegetacji bo co to za zycie ?

Trzeba mu wspolczuc a nie sie z niego smiac bo nie wiemy co go sklonilo do takich a nie innych czynów. Moze chlop potrzebuje pomocy ... Nie kazdy jest biedny na własne zyczenie.

ale z kad wiesz ze trafil na ulice..

sluchaj moj dziadek kiedys tez pil przychodzil taki sam do domu.. nawet tez z połama noga.. wiedzial co robi.. i byl wowczas smieszny.. bydlic sie tak przez wodke itp..

do tego powiem ze tez bił....

ja zadnego pijanego w 4-ry ... gostka zalowac niebede...

Ja to już też widziałam kiedyś.

Miałam kiedyś takich podobnych sąsiadów:(

Była taka sytuacja ze tak pili że zabrali im dzieci do domu dziecka, a matka ich je z stamtąd porwała.

Po tym zdarzeniu z babcią tych dzieci dziennikarka przeprowadzała rozmowę przed kamerą dla telewizji o tym co się wydarzyło.

Potem rozmawiałam z babcią, to ona opowiadała mi o tym jak by była jakąś gwiazdą telewizyjną ze wybrali ją do rozmowy- bo ona jedyna mądra w rodzinie itd:eek::(

Sylwia.wk ale to nie Twoj dziadek wiec nie znasz prawdy.Dlaczego od razu zakladac ze to jego wina ze jest jaki jest ? Moze nie mial to wyciagnac do niego pomocnej dloni ?Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Nie znamy go wiec tym bardziej nie mozemy mowic o nim zle.

Dla mnie to obraz nieszczescia i biedy - czyli nic smiesznego.Ale to tylko moje zdanie. Rodzice nauczyli mnie nie smiac sie z takich ludzi, sami nigdy nie wiemy jacy bedziemy za miesiac, rok, i do czego zmusi nas zycie, lub co nas spotka i jak na to zareagujemy.

Nadin i takie rzeczy sie zdarzaja. Ja jak mialam praktyki w domu dziecka tez sie roznych rzeczy nasluchalam i wierzcie mi czasem wystarczy jakas tragedia i czlowiek sie stacza, nie ma sily walczyc gdy nikt nie chce mu pomoc. Dlatego uwazam ze nie ma wtym nic smiesznego.

Ocenicie ( wyśmiewacie ) faceta po krotkiej migawce w TV nie znajac zupelnie jego przeszlosci.

ojj newazne wiesz tyle osob sie smieje ty bronisz ok.. polemizowac niebede..

kazdy jesty kowalem swego losu.. i wie co robi..

i tyle...

kolo nas tez jest taki facet sam wybral szkoly brak, dom rozwalil sam by kable sprzedac na jabcoka.. teraz chodzi ulicami na kleczaco bo nogi niesprawne.. pomocy niechce!!!!!!

znam wiele przypadkow rozwodzic sieniebede i kazde wiedzialo co robi i skutki znalo... tyle odemnie...

Nie bronie, pisalam tylko swoje zdanie.

Tylko pomyslcie o sobie na miejscu tych, tracicie prace,dopada was choroba a rodzina nie od was odwraca ...

Nie mowie ze wszyscy sa niewinni, ale nie ma co uogolniac bo znam takich ludzi ktorzy robili doslowie wszystko,szukali pomocy w fundacjach itp a i tak marnie skonczyli,nie z własnej woli .

Ehhh...niewazne, smiejcie sie z ludzkiego nieszczescia , nawet jesli jest ono na wlasna prosbe ( o czym nie wiemy ! ) to powinno sie takiej osobie wspolczuc bo nie wie co traci a moze jest chora psychicznie?.

Sylwia rozumiem że wygląd tego faceta wydał się Tobie i innym dziewczynom zabawny- jego mina, wygląd, umazana twarz, desperacka chęć bycia przed kamerą, no i co moim zdaniem co najważniejsze sam jest uśmiechnięty (teraz mi się to nie ładuje, internet mi muli:cool: ale z tego co pamiętam)- to może wywoływać uśmiech na twarzy. Sama pamiętam ze jak zobaczyłam tego "wesołego " pana to się uśmiechnęłam, z drugiej strony choć żal mi go że jest w takiej sytuacji.

Co innego pewnie gdybyś widziała jak ten człowiek płacze, jest smutny, siedzi wycofany, lub agresywnie atakuje- wówczas takie zachowanie pewnie by nie wywoływało u Was uśmiechu na twarzy tylko właśnie może współczucie, frustrację.

Goplana Ciebie też rozumiem bo Ty z kolei nie wnikasz dalej co mogło spowodować że człowiek może być w takim stanie: zaniedbany i prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Może to że wychował się sam w rodzinie z problemem alkoholowym:confused: