Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Doo

Dla dzieci Rodzina Pytalskich

Polecane posty

We wtorek 19 lutego DZIENNIK rozpoczyna nowa serie na DVD dla dzieci. Bedzie to seria bajek animowanych pod tytulem "Rodzina Pytalskich".

Seria o Pytalskich sklada sie z pieciu czesci zawierajacych po dziesiec krotkich odcinkow, kazdy z odcinkow poswiecony jest innemu zagadnieniu. Kolejne czesci beda ukazywaly sie z DZIENNIKIEM we wtorki. DZIENNIK wraz z plyta DVD bedzie do nabycia w cenie 3,99 zl.

"Rodzina Pytalskich" to zabawne kreskowki, ktorych bohaterem jest maly chlopczyk, zadajacy bardzo duzo zaskakujacych pytan, na ktore jego rodzina odpowiada w obrazowy i zrozumialy dla dziecka sposob, prezentujac przyklady z zycia codziennego. Bajka ma charakter edukacyjny, ulatwia dzieciom poznawanie otaczajacej rzeczywistosci, zaspokaja ich naturalna ciekawosc.

My zaczynamy zbierac te bajki sa Suuuper :mrgreen:

ja cztowalam na gazete dopiero pani w kiosku mnie uswiadomila ze zamowila 100 egzemlarzy tej gazety dziennik a tylko do 3 byla zalaczona plytka porazka bo chcialam kupic

mamy 13 płyt Pytalskich.

bardzo mądra bajka, sama sie dużo dowiedziałam...

teraz jest często w marketach po 9,90.

siostry syn miala duża kolekcję jeszcze kaset z Pytalskimi i bardzo wiele się nauczył i dowiedział. teraz my mamy te kasety, ale nie mam odtwarzacza video, więc chętnie zapoluję na gazetę z płytą. na pewno warto!!

Szkoda ze takich bajek nie ma wiecej. Super sprawa jak dla mnie - teraz ja zcatuje na kolekcje :)

Zaloguj się, aby obserwować