Jump to content
olivka_83

żele pod prysznic, płyny do kąpieli i balsamy, olejki, oliwki

Recommended Posts

Ja uwielbiam Palmolive za ten piękny zapach...i Dove, ostatnio wypróbowałam tez zele Fa jogurtowe i tez sa super. Mam sucha skore wiec zele muszę mieć lekko nawilżające i właśnie Palmolive z oliwek i migdałowe jest naprawdę super!

Bardzo lubię zapach masła kakaowego, migdału... wszystkie mydła Arko jak kupuje to właśnie migdałowe albo "mleko i miód"

A o balsamach cóż powiedzieć... obecnie używam balsamu z serii AA właśnie z masłem kakaowym i jest rewelacyjne. Mogę polecić jeszcze produkty z serii Miraculum-rewelacja-kremy do twarzy, balsamy, kremy ujędrniające itd...

oliwka kup sobie krem z ziaji z maslem kakaowym jest super na sucha skore.i cudownie pachnie a taniutki ,ze ho ho.ja kupilam z mysla ,ze jak taki tani to bede sobie lokcie smarowala a teraz zgodnie z przeznaczeniem buzie smaruje i mam taka pikna skore,ze az sie sama nie moge napatrzyc.

Jakoma a myslisz, ze czym ja sie smaruje od ponad dwoch lat?? :mrgreen: jak tylko powachalam ten krem od razu mi "zasmakowal" ale kiedy zaczelam go uzywac na twarz, poprostu on piesci moje zmysly i rzeczywiscie poprawia wyglad skory i poprawia koloryt, cera nabiera blasku!! EXTRA!! teraz, nie wiem czy widzialas, zmienili Image tego kremu i dlugo nie moglam go znalesc, teraz jest w brazowym opakowaniu ale chyba jeszcze "lepsiejszy" ;-)

pozdrawiam

ja uzywam, zelu pod prysznic adidasa o pieknym zapachu, zblizonym do moich ulubionych perfum "Escape"- pachnie rewelacja. a balsam podobnie jak olivka z AA maslem kakaowym. jesli chodzi o kremy to ostatnio odkrylam Olay i dla mojej cery okazal sie rewelacyjny :-D

Jeśli chodzi o żele pod prysznic to moimi faworytami są:

Kremowe mydło pod prysznic Ziaja: Masło Kakaowe i Kozie mleko,oba dobrze nawilżają podczas mycia, dobrze się pienią a przy tym bardzo ładnie pachną.

Pielęgnujący żel pod prysznic z mleczkiem bambusowym i zapachem kwiatu pomarańczy Happy Time Nivea, pięknie pachnie pomarańczą, bardzo dobrze się pieni i jest gęsty i wydajny.

Pielęgnujący żel pod prysznic Beauty Care Shower, Indulging Cream Dove, pięknie pachnie a zapach ten długo pozostaje na skórze, super się pieni, jest bardzo wydajny, skóra jest po nim nawilżona i pachnąca.

Kiedyś jeszcze bardzo lubiłam

Lubię też używa żele pod prysznic z peelingiem tak jak np: peeling myjący Joanna Naturia, jest w kilku przyjemnych i apetycznych wersjach zapachowych: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita, bardzo ładnie wygładza skórę, przy niewielkim wysiłku. Ponadto jest w bardzo korzystnej cena - na każdą kieszeń.

Obecnie używam mleczka: aksamitne mleczko do ciała, skóra normalna z tendencją do wysuszania :L'Oreal, Dermo-Hydralium NutriSoft 24h i jestem bardzo zadowolona:) Jest bardzo wydajne-zużyłam dopiero połowę,a używam od dawna. Mleczko ma lekką, półpłynną konsystencję, przyjemny zapach, rozprowadza się leciusieńko, bez większego wysiłku, szybko się wchłania i wspaniale nawilża skórę. Można się ubierać zaraz po aplikacji.

Ostatnio z braku kasy korzystam z dobrodziejstw firmy Rossman - Isana.

Fajne żele i ładnie pachną

Dzuli wczoraj byłam w Rosmanie i kupiłam w promocji żel pod prysznic Isana, o który pisałaś:)

Wybrałam o kokosowym zapachu i naprawdę jest świetny- pięknie pachnie:) i dobrze się pieni, nie mam po nim żadnej wysypki:)

Nadin ja też sie kieruje wysypką :)

Od wielu rzeczy dostaje a od tych kosmetyków nie