Skocz do zawartości
szpileczka

To co dzis pijemy

Polecane posty

Iza a robilas likier z cukierkow - Kukulek. Pychaaaaaaaa :-D Dzisiaj nie wpadne na likier kawowy bo wiatrzysko ma byc. Ale za 2 tygodnie na przepalance jestem :-D :-D :-D

Kilogram Kukulek i litr wodki . Zalac kukulki wodka i co jakis czas mieszac az sie rozpuszcza kukulki. U mnie rozpuszczaly sie tak 2 dni. Potem przelejesz do ladnej buteleczki i gotowe :-D Najlepiej wychodzi z tych cukierkow co maja duzo nadzienia.

ale wam zazdroszcze! ja od wczoraj choruje na niestrawnosc po grzybach oj zle sie z tym czuje bardzo i pije same ziolka oraz wodke orzechowke domowej roboty jest nie dobra ale ponoc ma dzialac!

Ola orzechowka dobra na zoladek :-> Zdrowka zycze i nie jedz wiecej grzybkow :-D Takie czerwone z bialymi kropkami to nie jadalne :mrgreen: :-P

Domis, hi hi dzieki za rade! obalilam pol butelki do tego jeszcze mietki i dzis jest juz super! mam ochote na piwko ;-)

Zalejemy sie w trupa :lol: Od dzis chodze w papierowej torbie zdejme jak wlosy mi odrosna.

Dziurki na oczy wytne w tej papierowej torbie. Tylko sie boje zeby sobie chlop dziurek nie pomylil :lol: :lol: :lol: :rolleyes:

Gość moko

ja wypilam redsa cytynowego, ale zeby gp dostac musialam obejsc cale miasto, weszlam z mezem do 6 sklepow i nic,w koncu za ktoryms razem mowie do faceta w sklepie, ze chyba w calym Zywcu nie ma cytrynowego redsa, wszedzie byl jablkowe i malinowe a nigdzie cytrynowgo. A facet mowi o w ciazy kobiety tak maja :mrgreen: :mrgreen:

myslalam, ze go wzrokiem zabije, ale nie zniechecilo mnie to do poszukiwan ulubionego piwa. Kupilam w 7 sklepie, wypilam i jest git

ja mam małego kacyka po wczorajszym wypadzie ze znajomymi na piwko wiec pije woooode duuuuzo wooody

ja wode z cytrynka , duuuzo wody , i miete dla urozmaicenia:)

Joa do paluszkow napij sie herbaty ;P tylko nie zapomnij oslodzic :LOL: