Jump to content
Sweet83

Ile przytyłyście w ciąży ???

Recommended Posts

Dziewczyny ciekawa jestem ile przytyłyście w ciąży i czy udało sie wam już zrzucić cala nabrana w ciąży wagę ??

Ja na szczescie nie przybralam duzo, bo tylko 11 kg. Z dzidzia zeszlo mi 7 kg i w przeciagu kilku dni cala reszta :)

dobrze Ci :mrgreen:

ja przytulam 25 kg, wygladalam jak betoniarka :mrgreen: znajomi mowili, ze brzuch mam jak na trojaczki. Wstyd sie przyznac ale do tej pory nie zgubilam zbednego bagazu :oops: zostalo mi jeszcze okolo 8 kilo :!: :!: :!: help i nie moge sie tego pozbyc. W sumie nie wygladam zle i we wzystkie ciuchy z przed ciazy sie mieszcze, wiec nie jest tragicznie. Ale mnie gubi wieczne siedzenie w domu i dojadanie miedzy posilkami... i te ciasteczka!!

a u WAs dziewczeta jak bylo??

No przeciez mam oczy :)

A jeszcze co do wagi to ja ostatnio zaczelam chudnac, pomimo ze sie nie odchudzam i jem normalnie :)

Ja przytylam 15 kg.

Ale u mnie to dziwna sprawa wyszla, bo po urodzeniu corki zeszlo mi tylko 4 kg. Corka 2730 g. Wod plodowych jak sie okazalo bylo bardzo niewiele, musialy wyciekac wraz z moczem, o czym nawet nie wiedzialam. Mialam bardzo krotka pepowine, takze jak corka sie urodzila to nie mogli mi jej od razu polozyc na brzuchu, bo jej nie wystarczalo. No i wyobrazcie sobie taka komiczna sytuacje: corka sie urodzila i chca ja mi polozyc a tu nie moga i mieli taki wyraz zaskoczenia na twarzy, ze szkoda ze maz ich nie sfotografowal. Dopiero po jej przecieciu mi ja polozono.

A zostalo mi jeszcze 8 kg.

ja z adasiem poszlam po calosci z jedzeniem,a raczej moj organizm bo od poczatku ciazy ciagle mi sie chcalo jesc no i z chuderlawej laski(173cm,53kg)awansowalam na wieloryba.utylam 30kg,a maly urodzil sie miesiac przed terminem i nie chce myslec ile bym jeszcze utyla gdybym ciaze donosila.

z hania mialam sytuacje odwrotna,bo nic jesc nie moglam wszystko mi smierdzialo i przez pierwszy trymestr schudlam,potem wzielam sie troche za siebie i na sile jadla to mi waga przynajmniej nie spadala,ale i tak jak u lekarza sie wazylam to zawsze kilo dodawalam.za to jak juz sie mala urodzila zdrowa,silna to mi apetyt wrocil i dopiero po jej urodzeniu porzadnie utylam.

ja do swoich dodatkowych kilogramow to ma stosunek taki,ze mam te swoje 30 lat,dwoje dzieci urodzilam,bywaja grubsze,jakby wszystkie kobiety byly takie chudzinki to by bylo nudno,nastolatka nigdy juz nie bede,chuda sie przez 25 lat nabylam.ja lubie jesc,jak jestem glodna to jestem zla i musze sie ze swoimi boczkam pogodzic i je pokochac. :-P

no to ja chyba pobije tu rekord

Z Paula wciazy przytylam niestety ponad 35 kil niestety niewiele po ciazy zchudlam i zbedne kilogramy zostaly :( Z NIkosiem w czasie ciazy przytylam 9 kil ale i tak moja waga niechce spadac i chyba musze sie przyzwyczaic ze nigdy juz niewruce do wagi z przed pierwszej ciazy :( Do dnia dzisiejszego mam strasznie obwisly brzych ze az wstyd wyjsc na ulice .Po mimo wielu diet i prubie wziecia sie za siebie ciezko jest schudnac a tak bardzo bym chciala

ok 20 kg przytylam :axe: w chwili obecnej waze juz tyle co przed ciaza, ale w dalszym ciagu jest tego sporo ;-)

Guest moko

14kg duuuuuuuuzo ale szybko mi ubyly te kg.

przytylam w pierwszej ciazy 21 kilo

a jak bedzie teraz to nie wiem, poki co jest 15 tydzien i 1,5 kilo na plusie :mrgreen:

ooo rany ja jakbym nic nie jadla to bym wiecej przytyla na poczatku prawie nic mi nie przybywalo a zaraz przed porodem przybywalo mi dziennie niecaly kg(codziennie latalam do przychodni cisnienie mierzyc i od razu sie wazylam) juz w rozpacz popadalam:>