Jump to content
Sweet83

Ile przytyłyście w ciąży ???

Recommended Posts

a zapomnialam napisac, ze w niedziele robilam sobie prezent i pozwalalam sobie zawsze na male cos np jeden kawalek pizzy
cholipa to faktycznie zaszalalas:)))) :mrgreen: :mrgreen: jakies cwiczonka czy cus???

nie...ja na cwiczonka jestem za leniwa...tzn mam slomiany zapal...cwicze ze 3 dni a pozniej mowie sobie ze od jutra...i caly czas jest od jutra

W sumie to tak szlo 1 kg na tydzien tylko na poczatku tak szybko zlecialo mi 5 kg - chyba w 2 tygodnie...ale to tak podobno jest jak juz organizm sie przyzwyczaja do mniejszej ilosci dostarczanej energii to poprostu spowalnia...

teraz moim spowalniaczem jest maz, ktory wiecznie mi dogadza i mowi ze kochanego cialka nigdy za wiele...tylko fajnych starych ciuchow szkoda, w ktore czlowiek sie nie miesci

Dzuli skad ja to znam: fajnych starych ciuchow szkoda, w ktore czlowiek sie nie miesci- to prawda. Niestety znam ten bol :mrgreen: :-|

Dzuli podala sposob na szybkie chudniecie to moze teraz w koncu doczekamy sie i zalozymy latem- nasze stare fajne ciuszki :->

Nadin, ja sie do tego zastosuje MUSOWO!!!!!!!

Ja tez chce bardzo schudnac tylko ze karmie piersia malego wiec z dieta to musze narzazie byc ostrozna- co oczywiscie to nie znaczy ze nie moge ograniczy cukrow i tluszczy w swoim jedzeniu.

A moze tak na forum Kilogramy zalozymy watek do wspolnego wspierania sie w tym dazeniu do zalozenia starych, fajnych ciuszkow? Mysle ze razem bedzie nam razniej pilnowac sie i wpierac :mrgreen:

A moze tak na forum Kilogramy zalozymy watek do wspolnego wspierania sie w tym dazeniu do zalozenia starych, fajnych ciuszkow? Mysle ze razem bedzie nam razniej pilnowac sie i wpierac
TAK TAK jestem zaaaa!!!!!

karmie piersia malego
eej to fajnie:))) brawo, ja tez chcialam ale pierwszy nie mogl a drugi sie nienajadal :-/ :-? :-/ :-x

A moze tak na forum Kilogramy zalozymy watek do wspolnego wspierania sie w tym dazeniu do zalozenia starych, fajnych ciuszkow? Mysle ze razem bedzie nam razniej pilnowac sie i wpierac
TAK TAK jestem zaaaa!!!!!

karmie piersia malego
eej to fajnie:))) brawo, ja tez chcialam ale pierwszy nie mogl a drugi sie nienajadal :-/ :-? :-/ :-x

No to zakladamy watek wspierajacych sie :-)

A co do karmienia to moj starszy synek tez nie byl karmiony piersia- lekarze mi zabronili, bo wedlug nich przy alergii dziecko powinno jesc sztuczny pokarm- Nuramigen (teraz wiem ze to bylo bez sensu) :-(

A ten moj mlodszy synek jest ciagle glodny i bardzo krotko ssie, ale robimy co mozemy- bo jest wlasnie jest po przebytej chorobie i antybiotyku a podobno najlepiej by bylo zebym go karmila piersia.

A ten moj mlodszy synek jest ciagle glodny
to samo z Jaskiem bylo, wszystkie dzieci jadly 20ml w pierwszych dobach Jasiek 50-70ml na raz wciagal, wiec niewyrobilam :-| ale ciesze sie, ze jest zarty do dzisiaj :)))))

lekarze mi zabronili, bo wedlug nich przy alergii dziecko powinno jesc sztuczny pokarm- Nuramigen (teraz wiem ze to bylo bez sensu)

zgadzam sie w 100% - Oliwka tez na tym swinstwi zyla, bo ponoc uczulona byla na laktoze

Przytyłam ponad 30 kg gdyż miałam zagrożoną ciążę i praktycznie całe 9 miesięcy byłam uwięziona w domu.Zostało mi jeszcze jakieś 5 kg do zrzucenia.

hmm z Filipem ok 20kg, teraz bedac w ponad 20tc mam na plusie okolo 2,5kg... Wczesniej mialam juz okolo 9kg na plusie :) wow

edytai tak mało przybrałaś na wadze w ciąży szok:eek:

Cat tylko 2,5 kg no to naprawdę nie źle:)

Nadin ,przez 6 miesiecy spadałm na wadze,wzieli mnie do szpitala,zbadali i okazało sie ze jest wszystko oki.

No Jak sie chudnie najpierw to pozniej sie liczy od chwili najwiekszego spadku wagi do konca juz chyba nie ?

Nadin ciesze sie bo wszystko idzie w brzuszek do tej pory i piersi (na ucieche mezowi juz dwa numery do przodu :eek::eek::eek: ) .... Zalozylam ostatnio swoje ciazowe ubrania, ktore mialam spakowane to w spodniach czuje sie jak w workach :/ Na razie sie nie przydadza :/