Jump to content
Sweet83

Ile przytyłyście w ciąży ???

Recommended Posts

Ja przytyłam w ciąży 9 kg, lekarz ręce załamywał bo w zasadzie to przytyłam dopiero w 6 miesiącu. Synek urodził się z wagą 4,2 kg. Ponieważ miałam cesarkę, to byliśmy w szpitalu tydzień. Jak wychodziłam to wszystkie ciuchy ze mnie spadały. W domu dopiero się zważyłam -2 kg w porównaniu do wagi wyjściowej.

osobiście jestem przed ciążą. Myślę w bliższej przyszłości będę mogła mówić z własnego doświadczenia. A teraz tylko tyle co mi powiedziano. Moja szefowa przytyła 30 kg i później to zrzuciła. Może nie całość ale z jakieś 25 kg. I tam miała podczas dwóch ciąż.

Dziewczyny jestem w 27 tygodniu ciąży i przytyłam już 12 kg a co będzie za 13 tygodni aż boję się pomyśleć. Mam 172 cm wzrostu i przed ciąży trochę utyłam moze dlatego ale poza tym to apetyt mi dopisuje szczególnie na słodycze, lekarz mówi że wszystko jest w normie ale ja uważam że juz nie

Ja w ciąży tyłam średnio kilogram na miesiąc, także tragedii nie było... :-) nie miałam jakoś specjalnie apetytu i nie obżerałam się syfem, poza tym do 6 miesiąca chodziłam na siłownię, z głową oczywiście, ale może to pomogło nie utyć tak bardzo... :-)

Ja przytyłam 13 kilogramów. Przez pierwsze parę miesięcy prawie nic nie przytyłam aż nagle bum i kilogramy poleciały. Pod koniec ciąży wyglądałam jak napompowany pączek. Wydawało mi się że ładnie wyglądam ale teraz jak patrzę na zdjęcia to ... :-) Teraz po dwóch latach ważę mniej niż przed ciążą.

Ja 20 kilogramów, ale ciążę prawie całą przeleżałam na podtrzymaniu. W szpitalu było podłe jedzenie i mi rodzina przynosiła. Raz lekarz jak jadła bułkę wyskoczył, że jak będę tyle jadła to będę wyglądała jak świnia. Ale mimo iz dużo przytyłam juz prawie wszystko zeszło.

Ja przytyłam około 12 kilo w pierwszej ciąży i około 20 w drugiej. Teraz po wielu latach wracam dopiero stopniowo do swojej starej figury. Minęło już kilka ładnych lat. Po pierwszej ciąży zgubiłam prawie wszystko, a po drugiej zaczęły się z tym problemy.

Ja przytyłam 8 kilo przez całą ciąże, bo w pierwszym trymestrze zamiast przytyć to jeszcze schudłam, przez złe samopoczucie. Po ciąży karmiłam piersią, więc waga szybo wróciła do normy. Także jestem jedną z niewielu szczęśliwych kobiet w tej kwestii.

Ja przytyłam przy pierwszej i i przy drugiej ciąży 18 kg . Przy pierwszej zrzuciłąm a przy drugiej z początku zrzuciłam a potem zaczęłam tyć ;( nie jestem gruba ,jestem kobieca po prostu ale jednak uważam ,że za dużo ważę;(

U mnie w rodzinie wszystkie kobiety w ciąży bardzo tyją i przybierają dużo na wadze i chyba jeszcze żadnej z pań nie udało się przybrać mniej niż 20 kilogramów, ale na całe szczęście większość z nas te kilogramy szybko zrzuca więc nie jest to jakimś szczególnym problemem.

Ja jestem zdania, ze przytycia w ciąży nadmiernego można uniknąć. Ja sama osobiście mam również w rodzinie osoby które znacznie w ciąży przytyły nawet do 40 kg. Dlatego ja kiedy zaszłam w ciąże chciałam tego uniknąć. Udałam się do dietetyka i ona pokierowała mnie jak i co jeść by maleństwu nie zabrakło niczego, ale żebym jak nie była wielka jak słoń. I zadziałało. przed ciążą ważyłam 42 kg a w ostatnim tygodniu do porodu 51kg więc można to jakoś ograniczyć. Synek 4 kg duży i zdrowy.

----

http://lulibu.pl

Przytyłam ponad 20kilogramów. Nie chcę podawać dokładnej liczby, bo trochę się tego wstydzę. W ciąży bardzo dużo jadłam, prawie całą ciąże przeleżałam w łożku, bo miałam zagrożoną. W pierwszym roku po urodzeniu dziecka udało mi się zrzucić 12kg. W kolejnym 6kg, ale zostało mi jeszcze trochę do zrzucenia. Chciałabym wrócić do biegania, bo pogoda się poprawiła, jest cieplej i nie jest już ślisko. Potrzebuje odpowiednich ubrań do biegania i chciałabym Was prosić o poradę. Które z tych ubrań http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_sporty_bieganie_odziez-7067.html będą najlepsze?