Skocz do zawartości

Polecane posty

Robi sie cieplej a co za tym idzie bedziemy mogly juz wychodzic na dlugie spacery :lol: Rowery, rolki i hulajnogi i co tam jeszcze :mrgreen:

Jak bedziemy spedzac czas w te cieple dni??

my w ta ciepla niedziele pojechalismy do zamku bylo fantastycznie!!! zamierzamy zabrac mala pierwszy raz na nasza gore SLEZE!

Latem kazdawolna chwila spedzona jest nad jeziorem. A gdy brak upalu spacer do lasu, spacer z rowerem lub traktorem na pedala.. lub na motorku elektrycznym. czasem dllluugie spacery na nogach.. ;-)

my w ta ciepla niedziele pojechalismy do zamku bylo fantastycznie!!! zamierzamy zabrac mala pierwszy raz na nasza gore SLEZE!

Jakiego zamku? My z julką uwielbiamy zamki :D

Jeśli chodzi o zamki, to ja w świętokrzyskiem mam kilka do polecenia. Niedawno odwiedziłam po raz kolejny Chęciny. ale dla chętnych wrażeń polecam Krzyżtopór w Ujeździe. Monumentalny. Byłam z małą i mężem w zeszłym tygodniu. Nie mogliśmy się nałazić. Szkoda, że nie ma funduszy, żeby takie cacuszka odrestaurować.

A zastawiałyście się dziewczyny czy nie zabrać dziecka na wakacje na przykład w Krakowie - jest tam tyle fajnych atrakcji dla dzieci,że na pewno nie powinny się nudzić :)

Smok wawelski ziejący ogniem

aquapark

zoo

można również wybrać się w rejs po Wiśle statkiem

Noclegi polecam zarezerwować sobie wygodne, na przykład w jednym z hoteli grupy Accor: Accorhotels : Hotele Kraków - tutaj jest zestawienie. Hotele nie są drogie a oferują bardzo dobry standard. No i większość znajduje się w ścisłym centrum miasta tak więc będzie blisko do najważniejszych zabytków.

Ja Egipt, ponieważ Morze czerwone to raj dla nurkowania i podwodnych wycieczek.

Uwielbiam ten bajkowy świat!

Kupiłem sobie na święta nawet taką specjalną kamerkę jak na filmie

by wszystko rejestrować i zawsze w zimie sobie odtworzyć.

z dzieciakami można na rower się wybrać. Ale najlepiej po jakiś bezpiecznych terenach np w lesie a nie po mieście bo co to za przyjemność jeździć z dzieciakiem między samochodami.

My razem z rodzicami staramy się organizować wycieczki dla dzieci ze szkoły. Jesteśmy zdania,że są to bardzo fajne inicjatywy bo dzieci są w stanie zobaczyć o wiele więcej niż normalnie.

Ostatnio na przykład odwiedziły Płock:

aviatourtravel.pl/plock-kolebka-polskiej-panstwowosci - na tej stronie możecie sobie poczytać o wycieczce organizowanej przez biuro Avia TOur Travel.Wróciły bardzo zadowolone :)

W przyszłym roku również coś dla nich zorganizujemy.

Rowerowe wyprawy to ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Dzieci poszukują przygód i są ciekawe świata. Nawet z małymi dziećmi można wybrać się na wycieczki rowerowe. Specjalnie do takich wypraw zostały dostosowane wózki rowerowe dla dzieci, w których dzieci w bezpieczny sposób mogą poznawać nowe tereny.

A jak myślicie, jakie auto będzie najlepsze na wycieczki z 3 i 5-letnim dzieckiem? Szukam czegoś rodzinnego, ostatnio byłam u dealera Mazdy w Bytomiu http://mazda-dealer-bytom.pl/poznajmy-sie/ i oglądałam z mężem CRX... Co myślicie? Sama nie wiem, na co przede wszystkim zwrócić uwagę, to będzie nasze pierwsze auto rodzinne ;)

My zazwyczaj korzystamy z ofert wakacyjnych w Chorwacji!

Dla dzieci i nas rodziców to raj na ziemi :-)

Zazwyczaj ciekawe oferty znajdujemy na lasta gdzie nie ma czasu na szukanie kantorów i wymiany potrzebnej gotówki.

Polecam ten kantor https://ekantor.pl/ :-)

Moja znajoma ma blisko bardzo do Czech i często jeździ tam na basen latem :) Powiedziała mi, ze od niedawna korzysta z http://ergokantor.pl/ i jest to dla niej jedna z wygodniejszych spraw :) Bez wychodzenia i szybko moze wymienić pewną kwotę pieniędzy, w dodatku jeszcze po niższym kursie :)

Wybieram się na wycieczkę z dziećmi do Niemiec i będę potrzebowała zakupić kilkaset euro, żeby opłacić nocleg w hotelu, kupić benzynę w Niemczech, zapłacić za restauracje i wszystkie atrakcje. Nie wiem dokładnie ile będe potrzebować, ale wolę kupić więcej niż gdyby miało mi zabraknąć. Nie chcę też płacić kartą, bo jak pewnie wiecie przelicznik walut w bankach jest inny i wtedy musiałabym zapłacić więcej. Szukając kantoru internetowego trafiłam na Rkantor, którego oddziały są w Warszawie znalazłam na tej stronie https://www.rkantor.com/oddzialy-kantoru/mazowieckie/warszawa/ . Wypłata pieniędzy jest bezpłatna co bardzo mi pasuje. Znacie może ten kantor?

Z doświadczenia wiem, że z dziećmi wcale nie jest łatwo na wakacjach, dlatego staram się wybierać miejsca jak najbardziej im przyjazne z dużą liczbą atrakcji dla nich :) Tutaj http://www.wakacjezdzieckiem.pl/ można sobie wyszukać atrakcje w danym regionie jak i zobaczyć który hotel/pensjonat ma np. plac zabaw czy organizuje jakaś salę zabaw i można tam dziecko oddać np. na godzinę-dwie.

WYSPY KANARYJSKIE

Wiosna przez cały rok, niekończąca się fiesta, a także krystalicznie czyste powietrze. Tak w wielkim skrócie można opisać klimat panujący na tych wulkanicznych wyspach. Mimo że wiele je łączy, każda ma swój wyjątkowy charakter. „Fuerteventura” to po hiszpańsku silny wiatr. Nic więc dziwnego, że ta wyspa uchodzi za prawdziwy windsurfingowy Eden. Turkusowe fale i złoty piasek to idealne towarzystwo dla tych, co muszą podładować baterie.

Wiele do zaoferowania ma też Teneryfa, największa wyspa archipelagu. Intensywna żywa zieleń, rajskie plaże, wciąż aktywny wulkan Pico del Teide i wyśmienite smaki tworzą wizytówkę wyspy. Turyści nie będą się nudzić także na Lanzarote słynącej ze swoich księżycowych krajobrazów, które są efektem erupcji wulkanicznych sprzed trzech stuleci. Lawa ukształtowała nie tylko lokalny krajobraz, lecz i tradycje kulinarne. Zasmakujesz tu dania z rusztu rozgrzewanego żarem wulkanicznym.

Bez cienia wątpliwości polecamy też Gran Canarię, w przeszłości nazywaną też Wyspą Wiecznej Wiosny. Wszystko ze względu na brak upałów. Mimo że temperatura powietrza rzadko przekracza tu 30 stopni, miejscowi radzą odwiedzać wyspę właśnie jesienią. Dlaczego? Temperatura plasuje się wtedy na poziomie 26-27 stopni, a woda jest najcieplejsza w całym roku (osiąga 23 stopnie).

Wiadomo, ze jak chcemy wyjechać z dzieckiem to warto bardzo dokładnie sprawdzać pensjonaty .Czy nasze dziecko będzie miało co robić i jak z ogólnymi warunkami do pracy. Sam zastanawiam sie nad wyjazdem nad morze, chociaż tak na weekend. Akurat znalazłem ciekawy nocleg http://www.kaszubianka.com.pl/ w pensjonacie w Ustroniu Morskim.

Wakacje z dzieckiem poza granice Polski to dobry pomysł. Trzeba jednak pamiętać, aby zabrać dość gotówki. Na szczęście jeśli jej zabraknie, jest jeszcze kantor online, dzięki któremu szybko dokonamy wymiany potrzebnej waluty z dowolnego miejsca.

Szukacie dobrego sprawdzonego samochodu używanego bo nie chcecie przepłacać na nowe auto ? Auto którym pojedziecie na każdą wycieczkę z dziećmi bez problemów ? Macie w 100% rację, po co płacić dwa razy tyle jak można mieć równie idealne auto o połowę tańsze ! W Warszawie znajdziecie komis samochodowy z ofertą używane auta z gwarancją które są jak nowe, sami zobaczcie ich ofertę!

Wakacje z dziećmi warto spędzić w kraju - podróż samochodem nad morze, albo w góry będzie świetnym wyborem. Jeśli w czasie podróży autem macie problemy z umieszczeniem toreb i walizek w bagażniku samochodu, to pomyślcie o torbach na wymiar - takie torby idealnie mieszczą się w bagażniku i pozwalają zabrać ze sobą znacznie więcej rzeczy, na http://www.torbysamochodowe.pl widziałam takie torby dopasowane pod konkretne auta.