Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Mamy w wiosennym ubraniu

Polecane posty

Jakie ubranie na wiosenna porę? W czym chodzicie ? Co nowego w waszych szafach?

Ja już dziś wyszłam w półbutach.

a ja w polbutach przechodzilam cala zime...takze garderoby za bardzo nie zmienilam...zimowe buty mialam na sobie moze z 5 razy - taka ostra zima byla tego roku

ja dostalam od tesciowej kilka par slicznych bucikow wiec na wiosne super! mam tez pewne postanowienie by ubierac sie troche bardziej kobieco tzn czesciej niz raz w roku wlozyc spodniczke no i bucika na obcasie :-D ;-)

Ja ostatnio kompletuje sobie szafe w jakies nowe rzeczy :) Zakupilam moje od kilku latek pierwsze butki na malej kaczuszce - skorkowe w kolorze czerwonym ciemnym, i jedne nowe sportowe, w tych drugich zazwyczaj chodze caly czas, a dokupilam by miec po prostu jakies nowe na wiosne poza zeszlorocznymi parami :) Od dwoch dni tez odlozylam kurtki zimowe i chodze w cienszych, dzisiaj w dlugiej bluzce i bezrekawniku co najbardziej lubie :) :) :)

Chodzi za mna jeszcze kurtka skorzana, jakas kruciutka ze stojka, cienka :) Ale jeszcze nie znalazlam po sklepach takiej, ktora by mi odpowiadala, a jak juz znalazlam to cena zwalila mnie z nog :-(

z butkow na obcasie jestem najbardziej zadowolona z wiosennych zakupow :) :) :)

Jedynie dodam, ze moda tegoroczna malo mi odpowiada ... Te kolory zywe nie dla mnie jednak... No moze jeszcze do jeansow t-shirt w mocnym kolorku, ale te plaszcze w krzykliwych zielonych, pomaranczowych czy zoltych kolorach to nie dla mnie :roll:

u nas narazie zima... :-(

a gdy zrobi sie ladniej skorzana kurteczka jeansu i cienkie kozaczki lub adidaski..

Cat, mnie przerazaja modne tego sezonu buty - baleriny...sa tragiczne...w zyciu sobie takich nie kupie - czulabym sie jak kaczka

Dzuli dokladnie :/ dodajac do tego te wszystkie kolory teczy :/ ech

Co do poprzedniej wypowiedzi .. Cofam :/ Kurtki zimowe wyjete, odpakowane z opakowan z pralni i chodze od kilku dni znowu w zimowych :/ w wiosennych trzeslam sie z zimna :/

Nowa mam kurteczke i nowe buciki :) W szafce zielona tunika, z krotkim rekawkiem czeka na cieplejsze dni :)

Na wiosne zawsze mam ochote zalozyc cos w bardziej zywej tonacji :-).

A co do zywych kolorow zauwazylam ze kolor czerwony powrocil do lask i bardzo mnie to cieszy bo lubie ten kolor.

Jeszcze nie udalo mi sie schudnac w po ciazy dlatego narzazie raczej nosze szersze spodnie bojowki w kolorze haki i do tego kurteczke w tym samym kolorze. DO tego sportowe buty.

Mam jednak ochote zalozyc w koncu obcisle ubranko: jeansy, bluzeczke buty na obcasach :mrgreen:

juz rozglądam sie za jakims plaszczykiem z goodlookin. lubie ich jakość, a ceny są niższe niż w sieciówkach.

ja czekam na przesyłkę z goodlookin ubrania, bo zamowilam sobie i mezowi, aby odświeżyć garderobę.

Zaloguj się, aby obserwować