Skocz do zawartości
Doo

Dlugi weekend ?

Polecane posty

I co bedziemy porabiac ? Wylegiwac sie i objadac?? Zaplanowalyscie juz sobie czas aby sie nie nudzic ;-) :lol:

Ja bede miala zajety ten dlugasny weekend robota :roll: 20 kwietnia jak i rok temu wyjezdzamy do Norwegii na 7-8 dni i po przyjezdzie bede miala zajete cos kolo 2-3 tygodni :/ Mielismy wyjazd akurat przelozyc na ten okres, ale jednak zdecydowalismy sie na wyjazd jak rok temu, praktycznie w tym samym terminie...

Ale Ci zazdroszcze, szczesciaro tez bym tak chciala. Czy moge sie zabrac z wami ??

Pewnie :)

Najbardziej jedynie zaluje, ze z tych 7-8 dni to na zwiedzanie bedzie moze 2 :( Glownie to biznesowy wyjazd i jazda w aucie, ale nawet to daje mi duzo, bo nawet zza szyby w aucie widoczki sa cudowne :)

W tym roku planowalismy pojechac na najslynniejsza serpentyne w Norwegii - czyli droge Trolli, ale jest dosyc wysoko i nie damy rady czasowo niestety :(

Norska%20173.jpg

Most na tej trasie Norwegia-322.jpg

Droga_Trolli.jpg

miniaturka.php?g=2006_2&photo=r2006_2_072.jpg&wymiar=590

Trollstigen.jpg

Ale w zamian odwiedzimy blizej naszych terenow Lysebotn - jeden z fiordow

lysebotn_luftfoto.jpg

jone_gard_kjeragbolten_tn.jpg

prs03lysebotn.jpg

Ja jeszcze nic nie mam w planach.

Cat-zazdroszcze wyjazdu,drogi zeczywiscie swietne,ale jak widac niebezpieczne. ;-)

Cat cudne widoki :shock: :-D

A jak wypoczywacie w weekend majowy? Bo ja siedze w domu z moja rodzinka :mrgreen:

Nadin my tez siedzimy w domku. To znaczy przed domkiem w piaskownicy :mrgreen:

hmmm wypad do Norge troszku nieudany :/ Drogi na obie serpentyny pozamykane jeszcze :/ Sniegiem zawalone :/ Wiec ponad 1000km zrobilismy na marne :/ Ale odwiedzilismy kolege i u niego przenocowalismy przynajmniej :D

Droga do jednego plaskowyzu:

754f2c76e7281398med.jpg

i plaskowyz:

47dd079c256ad305.jpg

ilosc sniegu powoli sie zwiekszala i niestety po dojechaniu do najblizszego miasteczka poinformowano nas, ze dalej szlabany pozamykane i droga do Lysebotn - jednej z serpentyn, ktora chcielismy przejechac i dojechac do tego miejsca z ostatniego zdjecia jest niestety nieczynna jeszcze :/ Ale i tak w ciagu 8 dni zrobilismy 5500km :D

Wrocilismy dwa dni wstecz i jutro ruszamy w okolice Bydgoszczy do Parku Dinozaurow kolo Gniezna i dalej do rodzinki juz do Zgorzelca :) Ot tak by odbic Filipkowi nasza nieobecnosc :)

Cat widoki piekne :-D Teraz czekamy na zdjecia z Parku Dinozaurow :-D

Cat zgadzam sie z Domis przepiekne widoki :-)

Cat Zgorzelec jest niedaleko ode mnie :-)

Domis zycze Wam ladnej pogody zebyscie nie musieli siedziec caly czas w domku. U mnie zapowiada sie ladna pogoda i robimy dzis grilla :-)

Nadin dzieki u mnie juz nie pada i wyszlo sloneczko :-D

Zycze udanego grilla tylko nie objadaj sie za duzo :mrgreen: :-P

Nadin dzieki u mnie juz nie pada i wyszlo sloneczko :-D

Zycze udanego grilla tylko nie objadaj sie za duzo :mrgreen: :-P

Domis ciesze ze sloneczko jest juz tez u Ciebie :-)

A z tym objadanie to masz racje- wlasnie na grillu piecze sie miesko. Ide jeszcze zrobic salake zeby sie nia napchac przed grillowanymi mieskami :roll:

Długie weekendy sprzyjają wyjazdom rodzinnym, na łono natury ;) teraz nawet jadąc do SPA, nie trzeba sie martwić o dzieci, ponieważ pracują tam świetni animatorzy, którzy się nimi opiekują podczas zabiegów dla mam, a mąż może w tym czasie uprawiać jakiś sport, np nording walking. W Głęboczku propaguje się takie rodzinne wyjazdy ;)

Ja długi weekend spędziłam razem z rodziną i dziećmi w Promenadzie :) To taki ośrodek rekreacyjny nieopodal Warszawy - znajduje się w bardzo ładnym miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim w otoczeniu licznych lasów. Mogę polecić każdemu ponieważ wyjazd zaliczam do jednego z najbardziej udanych, Oferują bardzo dużo różnych atrakcji dla osób w każdym wieku. Nikt się nie nudził : dzieci również które praktycznie przez cały czas okupowały dmuchany zamek :D

Noclegi są w dobrych cenach: hotel, noclegi zegrze, zalew zegrzyński - ps Pokoje komfortowo urządzone,. Jedzonko w restauracji również smaczne ;)

Na długi weekend można pojechać też do ośrodka spa :) Na weekend z halloween byłam z synem w Czarnym Potoku w Krynicy Zdrój i uważam, że to świetny sposób na odpoczynek. I dla mnie i dla Miśka było dużo atrakcji. Michał siedział głównie w basenie oraz w siłowni a mnie bardzo podobały się sauny oraz zabiegi w łaźniach beskidzkich :) . Dodatkowo w zawiązku z Halloween były organizowane zabawy np. konkurs wycinania z dyni :) Bardzo miło spędzam tam pobyt i jak będzie znów okazja i tańsze oferty specjalne to się tam wybierzemy :)

Ja tam zazwyczaj sobie wyszukuje jakiegoś dobrego hotelu na Accor Hotels. Bardzo łatwo można znaleźć coś dla siebie :) Sprawdzicie sobie według terminu dostępność pokoi i jakie możecie tam zastać usługi i warunki. Polecam Wam, ja korzystam juz jakiś czas z tego sposobu :)

Jestem zdecydowanym zwolennikiem wypoczynku nad morzem. Latem , gdy tylko dopisuje pogoda to nie ma lepszego miejsca niż plaża. Chyba dlatego tak spodobał mi się ten pensjonat http://www.kaszubianka.com.pl/ . Mają tam śliczny pokój z widokiem na morze, po za tym plaża jest na wyciągniecie ręki.

Czasami znalezienie fajnego noclegu graniczy z cudem. Sam jakiś czas temu szukałem czegoś na wakacje dla całej naszej rodziny. Chcieliśmy pojechać nad nasze polskie morze. Przy poszukiwaniach znalazłem ten pensjonat http://www.kaszubianka.com.pl/ . Wrzesień ma być jeszcze ciepły więc może uda nam się odwiedzić Ustronie Morskie jeszcze w tym roku.

Napisano (edytowany)

Jeśli chcecie odpocząć od dzieci to możecie wybrać się do hotelu Amber Suite w Międzywodziu. To hotel dla osób powyżej 12. roku życia :) Więc jest to idealne miejsce na romantyczny odpoczynek tylko we dwoje. Więcej o samym hotelu przeczytacie tutaj: http://krajowy.biz/firma,ambersuitepl. Polecam się zapoznać z ofertą bo jest naprawdę interesująca.

Edytowano przez bingo

Myślę, że Bieszczady to najlepsza opcja na odcięcie się od rzeczywistości na jakiś czas, chociażby właśnie na weekend :) Chyba wkrótce skorzystam z takiej kuszącej opcji.