Skocz do zawartości
Doo

Dlugi weekend ?

Polecane posty

Ja nie przepadam za podróżami po Polsce dlatego z mężem wybieramy zawsze jakiś zagraniczny kierunek. Mamy już spore dzieciaki więc taka podróż nie jest utrudnieniem. Chyba, że chodzi o kasę :) z mężem nie zarabiamy źle ale staramy się wybierać wycieczki najtańsze. Wyszukujemy sobie różne oferty i porównujemy. Najczęściej zaglądamy na suncenter.pl bo tam jest dobra porównywarka wycieczek. Może się komuś przyda na przyszłość :)

A ja przyłączam się do koleżanki Morggzy, Bieszczady to moje ukochane góry. Najbliższy długi weekend to wielkanocny- zawsze spędzaliśmy go w domu, ale w tym roku postanowiliśmy się wybrać poza miasto. Zrobimy sobie dni leniuchowania podczas świąt, zwłaszcza ja chyba pierwszy raz od kilku lat odpocznę. Tak to zawsze siedziałam w kuchni, szykowała potrawy, normalnie miałam tydzień wyjęty z życiorysu. A teraz sobie spokojnie, bez nerwów wyjedziemy w góry. Natchnął mnie ten artykuł, polecam, jakby ktoś nie wiedział, jak spędzić Święta - https://blip.pl/przeglad-najciekawszych-ofert-na-wyjazd-wielkanocny/

Czy byliście może w spa w łodzi? Moja siostra poleciła mi bardzo Hotel Nowa Gdynia, była tam na weselu koleżanki. Bardzo była zadowolona z jakości obsługi, smacznego jedzenia, a również otoczenie zachęcało do pozostania tam na dłużej. Mówiła, że można tam też organizować konferencje.