Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Topienie Marzanny

Polecane posty

Kolejnym waznym dniem w szkole i przedszkolu oraz na Lobuziaku jest topienie Marzanny

Ze slomy i starych ubran zrobiono wielka kukle, i pozbyto sie zimy raz na zawsze :lol:

Dzis nasze dzieciaki w przedszkolu spalily ja zamiast topic Panne Marzane :lol: :lol:

I wiecie co sie stalo ? Teraz swiecic slonce :mrgreen:

A jakie bylo u was pozegnanie zimy??

U nas brak. Spiewali tylko piosenki i bylo przedstawienie wyganianie zimy i wolanie wiosny. Moj byl przebisniegiem. :mrgreen:

A u nas w pracy bylo tak :-> Zima nie daje za wygrana snieg Ciagle proszy a, ze mamy kolezanke ktora ma na imie Marzena :-D Tu ja serdecznie pozdrawiam i zdrowia zycze bo aktualnie kobitka na L4 :lol: wiec nie zastawiajac sie dlugo zaciaglysmy ja do klopa no i topimy w klozecie a ta sie drze w niebo glosy jakby ja obdzierali ze skory :-? ale jak inaczej mialysmy przegonic zime. Przeciez wszedzie pisza aby topic Marzanny. No niestety nie udalo sie i snieg ciagle sypie :cry: A szkoda ale zabawa byla niezla :lol: :lol: Tylko kolezanka z lekka obrazona. ;-)

:lol: :lol: :lol: :lol: hahhaha smieszne jednak nie chcialabym byc ta Marzanna. Jak sie kolezanka czuje odzywa sie do was?? :lol:

Zaloguj się, aby obserwować