Skocz do zawartości
tutelitury

Co noszą wasze nogi??

Polecane posty

Do spodni skarpetki do spodnicy rajstopy a w lecie bez.

Zazwyczaj skarpeteczki, rajstopki do spodniczek, zadko ponczochy jednak :oops:

rajstopy tylko do spodnicy - ale raczej nie chodze w spodnicach wiec nie potrzebne...

do spodni podkolanowki, na ktore moj maz mowi "antygwalty"

do spodni skarpetki do spodniczki rajstopki a do lozka....... ponczoszki :oops: :lol:

do spodni skarpetki do spodniczki rajstopki a do lozka....... ponczoszki
teraz to dalas!!!!

joa1983, czasem trzeba zaszalec :lol: jeszcze samonoski zakladam co by sexi bylo :mrgreen:

Ola, ty ja zawsze samonoki nosze wlasnie sobie teraz znowu zamowilam boostatnie mi sie podarly ale taka mam chcice zeby machnac pas do ponczochi kupic normalne bo fajnie wyglada :D:D ale to pomysle nad tym sobie jeszcze:D:D jak na razie machnelam sobie bokserki z kroliczkiem playboya :D:D a co mi tam kurde

joa1983, samonoski bardzo wygodne! ja mam tez i pas tez wygodny! polecam! pokaz nam te bokserki!

Ola, rzemyk72, jak przyjda to pokaze bo to z allegro:D:D

ale na tylku mam pokazac czy jak??:>

Nie pamietam kiedy ostatnio bylam w sodnicy, chyba w zeszlym roku latem :-P i to bez rajstop, dlatego nosze tylko podkolanowki 8-)

wiecie co ??ja tez mam pas i jak go kiedys dawno temu ubralam to mialam wrazenie ze znac te zapiecia przez kiecke i sie starsznie czulam.ze wszytskie chlopy to zauwaza....

wracajac do tematu:) nosze fikusne, kolorowe podkolanowki, teraz mam zolte w kolorowe kwiatki do tego brazowe baletki i git, wszyscy patrza mi na nogi a ja reprezentuje mode paryska :)))) hihi ponczochy samonosne tylko do kiecek-rajstop nienawidze :evil: :evil:

wracajac do tematu:) nosze fikusne, kolorowe podkolanowki, teraz mam zolte w kolorowe kwiatki do tego brazowe baletki i git, wszyscy patrza mi na nogi a ja reprezentuje mode paryska :)))) hihi ponczochy samonosne tylko do kiecek-rajstop nienawidze :evil: :evil:

Na pewno wygladasz ciekawie i oryginalnie w tych podkolanowkach :-)

Zdecydowanie lubie ponczochy samonosne, ale zdarza mi sie zalozyc tez czasem rajtuzy. Raz tylko na swoim slubie mialam ponczochy z pasem. Dobrze sie w nich czulam i moim zdaniem wygladaly fajnie :mrgreen:

Jesli chodzi o kolor ponczoch czy rajtuz to zdecydowanie wybieram opalony cielisty.

Ze skarpetkami to tu bywa roznie. Z reguly jak kupuje skarpetki to jestem z moim starszym synkiem i on jest moim doradca i sugeruje mi zakup skarpetek np: z pieskami, kwiatkami, czy w rozowe paski. Kiedy jeszcze studiowalam, jesienia ubralam skarpetki ze Snoopy'm jak usiadlam spodnie mi sie podwinely i znajomi wypatrzyli moje super skarpetki :mrgreen:

Pytali mnie sie czy szkoly nie pomylilam przypadkiem, bo to nie podstawowka :mrgreen: ;-)

a ja to sobie doszlam do wniosku ze teraz na wiosne to sobie do mini machne leginsy zakonczone koronka lub wizane na dole jak gorset :mrgreen:

Gość moko

nosze podkolonowki roznokolowrowe tzn fioletowe we wzorek, czarne, ciemna zielen :D do tego rybaczki, but na obcasie :D