Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Operacja

Polecane posty

No wlasnie jak wam kiedys pisalam w koncu mi sie udalo wykonac badania i dostac termin.

Pogrzebia mi w brzuchu strasznie sie denerwuje :cry: Nie bedzie mnie przez trzy dni na szczescie tylko :-D Miala ktoras robiony zabieg albo operacje?? Jak to wyglad wszystko??

Juz w piatek mnie nie bedzie az do niedzieli :cry: Denerwuje sie, ze moga byc jakies powiklania albo jeszcze mnie uspia i sie nie obudze? Rozmawialam z lekarzem i ten powiedzial albo znieczulenie ogolne albo oponowo rdzeniowe i tego sie boje bardziej :cry: Nie wspominajac jak sobie moje chlopaki poradza same. I jak ja bede sie czula po zabiegu :-? O matko dawno sie tak nie denerwowalam. Mam nadzieje, ze naszpikuja mnie potem przeciwbolowymi jak wczesniej :-D Mialam takie objawy jakbym byla nacpana :lol: Nawet nie moglam sie podpisac rowno tylko po skosie mi wyszlo. Jezu normalnie wysiedziec nie moge :-/ A jak cos bedzie nie tak :cry:

A jak mi sieta igla przypomina do tego znieczulenia to chce uciec gdzie pieprz rosnie :axe:

tutelitury, glowa do gory! ja jestem czystm przypadkiem chirurgicznym mialam juz na swoim koncie 6 narkoz i z kazdej sie obudzilam! nie bedzie zle! a co dokladnie ci maja robic? mi juz dwa raz grzebali w brzuch raz wyrostek raz cesarka.

tutelitury trzymam kciuki i wszystko na pewno bedzie dobrze.

Tute trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze. Ja to z ciecia to tylko cesarke mialam ale pod pelnym uspieniem. A chlopaki dadza sobie rade to tylko 3 dni szybko minie.

Tuta bedzie dobrze !! Teraz zabiegi (np wyrostek teraz praktycznie mozna nazwac zabiegiem juz chyba i wiele lekarzy tak robi) to jednego dnia idziesz, badania, nastepnego dnia zabieg a nastepnego wychodzisz ...

Ja mialam operacje ze tak napisze - cesarke, znieczulenie od pasa w dol jedynie.

Strach zawsze jakis sie tam czai, jestes duza i dasz rade ;) :lol: :lol:

Niestety co do reakcji organizmu na narkoze nie da sie przewidziec, kazdy reaguje po swojemu jednak.

Tutelitury przytulam bardzo mocno i przesylam buziaczki bede trzymala kciuki aby wszystko bylo dobrze. A nie martw sie o meza i dzieci ja sie juz nim zajme :mrgreen: :-D Bede sie nimi dobrze opiekowac, obiecuje Ci to :->

Jak tylko bedziesz w stanie to daj znac i napisz kiedy wychodzisz bo wiesz :oops: :-D

Tutelitury przytulam bardzo mocno i przesylam buziaczki bede trzymala kciuki aby wszystko bylo dobrze. A nie martw sie o meza i dzieci ja sie juz nim zajme :mrgreen: :-D Bede sie nimi dobrze opiekowac, obiecuje Ci to :->

Jak tylko bedziesz w stanie to daj znac i napisz kiedy wychodzisz bo wiesz :oops: :-D

Ja bym sie mocno zastanawiala. Tutelitury to ile ty masz tych dzieci???

Trzymam kciuki

Tutka,usciski i dobre slowko-bedzie dobrze!!!!!

mialam cesarke.po operacji nie bylo jakiegos porazjacego bolu.przy wstawaniu jedynie.wbijanie igly to nic bolesnego a narkoza jest pod okiem anestezjologa.nie miej zlych mysli.

trzymam kciuki.buzka i daj znac po powrocie do domu!!!

tutelitury, powtorze za dziouchami - bedzie dobrze, chlopaki sobie poradza, a Ty sie obudzisz - buziaki :-D

tutelitury, powtorze za dziouchami - bedzie dobrze, chlopaki sobie poradza, a Ty sie obudzisz - buziaki :-D

Dokladnie !! Trzymam kciuki za szybki powrot do domu !!

Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow. Wszystko jest ok. wlasnie przed chwila wrocilam do domu. Musialam czekac na wypis. Dostalam dwa tygodnie zwolnienia. I mam dochodzic do siebie. Na razie tyle bo nie za bardzo moge siedziec ide sie polozyc.

tute kurna na sms czekalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joa sluchaj wysylalam, pukalam lyzka o rame lozka ale widac nic do ciebie nie dotarlo.

Z tych stresow zapomnialam telefonu zabrac. A i tak ciagle na przeciwbolowych mocnych jestem nie wspominajac , ze ciezko sie zgiac czy siedziec :-/

tutelitury, wracaj szybko do zdrowia! odpocywaj wyleguj sie!!! zdrowka dla ciebie!!!

Tak jeszcze troche trzeba siepomeczyc a potem to juz normalnie podobno bede mogla jesc i :drinkers: Jak juz bedzie lepiej to Toasty beda :lol: :lol: :lol: :lol:

Zaloguj się, aby obserwować