Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Doo

Plastry odchudzajace

Polecane posty

To podobno cos nowego i nie widac tego na ciele. Co o nich myslicie??

VITA SLIM

Plastry wyszczuplajace

Plastry wyszczuplajace SLIM to w 100% naturalny i bezpieczny sposob na uzyskanie smuklej sylwetki. Nasaczone sa wyciagami z ziol i naturalnych skladnikow (morszczyn pecherzykowaty, bluszcz pospolity), dlatego nie powoduja zadnych skutkow ubocznych, a ich stosowanie jest calkowicie bezpieczne. W naturalny i lagodny sposob przyspieszaja przemiane materii, pomagaja w spalaniu zlogow tluszczowych (kofeina, L-karnityna, zielona herbata) ograniczaja apetyt (szczegolnie na slodycze) i dodaja energii. Nie powoduja efektu JOJO.

Plastry

gdyby to bylo takie proste to by na swiecie grubaskow nie bylo. ale jezeli to komus ma pomoc chocby podswiadomie to czemu nie

Jak można wierzyć, że od naklejenia plasterka można się pozbyć nagromadzonego przez lata tłuszczu. Trzeba być chyba idiotką. Nic nie zastąpi zdrowego trybu życia. Sport, ruch i zdrowe odżywianie. To droga do zgrabnej sylwetki i zdrowia! Pozdrawiam.

Stosowałam kiedyś plastry, ale to nic nie dało, w ogóle... W tym roku pozbyłam się kilku kg dzięki ćwiczeniom ale też zafundowałam sobie liposukcje laserową z ujędrnianiem skóry w klinice miracki w wawie. Zabieg nie taki zły, rekonwalescencja praktycznie zerowa, czułam się po świetnie, a cm ubyło :D

Moim zdaniem wszystkie tego typu rzeczy to abstrakcja. Jeśli chcecie schudnąć to wybierzcie się do dietetyka. Dobrym rozwiązaniem będzie Dietetyk Bydgoszcz. Przejrzyjcie ranking i znajdźcie specjalistę dla siebie.

Zaloguj się, aby obserwować