Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gobisia

swiadek wypadku!

Polecane posty

witam serdecznie!prosze o pomoc w bardzo waznej dla mnie sprawie!moj syn byl ze swoja klasa na basenie i niestety byl swiadkiem utoniecia mezczyzny!opiekun yprowadzil grupe dosyc szybko niestety dzieci widzialy cale zdazenie!teraz dzieci obawiaja sie wyjscia na basen i sa przejete calym tym zdarzeniem!jak w takiej sytulacji mozemy -my- rodzice im pomoc! prosze o szybko odpowiedz bo jest to wazne nie tylko dla mnie!z gory dziekuje!

gobisia, rodzice powinni interweniowac w szkole, poprosic o pomoc psychologa. Szkola powinna zapewnic taka pomoc. Przeciez sa pedagodzy szkolni, moze oni powinni z dziecmi przeprowadzic rozmowe. Nie ma na co czekac, nie piszesz w jakim wieku sa to dzieci, ale jesli to jest klasa od 1-3, to takim maluchom trudno jest zrozumiec. Wydaje mi sie, ze taka rozmowa nawet ze szkolnym pedagogiem moze duzo zdzialac.

gobisia, wspolczuje dzieciaczkom.pros o pomoc szkole by z dziecmi pracowal psycholog.a ze swoim synkiem rozmawaiaj o wypadkach.oj sama nie wiem.to straszny temat.... :-(

tez mi sie wydaje ze i psycholog i nauczyciele i rodzice musza wziac w tym udzial malymi kroczkami powoli bez ponaglania dla dzieciaczkow to wilkie przezycie i niestety beda je juz zawsze pamietac

Zaloguj się, aby obserwować