Skocz do zawartości
Domis

Kremy brązujące

Polecane posty

Która używa :?: Ja sobie teraz kupiłam Brązująco - ujędrniający z NIVEA.

Rozprowadza sie fajnie ale zapach mi nie odpowiada.

Edytowano przez Nadin

Fajny watek Domis :-) dla mnie na czasie bo teraz jestem bladziutka po zimie i liazy :mrgreen:

Stosowałam tez balsam brązująco - ujędrniający do ciała Nivei (Nivea Body Summer Beauty). Zauważyłam ze nie zostają po nim zadne smugi na skórze i bladnie sie wchłania. Zapach jak dla mnie nawet byl przyjemny- nie czuć samoopalaczowego zapachu. A co najważniejsze po paru dniach regularnego stosowania tego balsamu na mojej skurzę pojawił sie ładny odcień delikatnej opalenizny.

Uzywalam tez Johnson & Johnson, Holiday Skin, Body Lotion. Niestety moja skora nabrala po nim pomaranczowego kolorku :mrgreen: , a zapach jak dla mnie nie byl zbyt przyjemny.

Do twarzy stosowalam kem nawilżający z dodatkiem substancji opalających Olay, Complete Słoneczna Cera. Niestety krem ten pozostawial na mojej buzi tłusty filtr. Dodatkowo efekt opalenizny okazal sie prawie niewidoczny na mojej twarzy.

Edytowano przez Nadin

Nadin ten krem z Nivei to moj pierwszy nigdy nie stosowalam takich kremow. Ale jestem z niego zadowolona. Smug nie zostawia tylko ten zapach :-| . Ja kupilam do cery jasnej bo sie balam zeby po tym ciemniejszym murzynka nie zostac ;-) I co wazne kolor jest ladny a nie jakis tam zoltawy. Do twarzy nic nie stosuje jakos sie boje ze moge mniec plamy.

Domis ja tez uzywalam Nivei do jasnej karnacji, bo wlasnie taka mam.

Kiedys jeszcze dodawalam samoopalacza do balsamu mieszalam i smarowalam tym cialo. W zaleznosci od tego ile dodawalam samoopalacza to tyle mi ciemniala skora. Zadowolona bylam z kremu samoopalajacego do ciala Oriflame, Instant Sun, Natural Bronze Tinted Self-tan Body Cream. Nie zostawial na mojej skorze zadnych smug ani plam, efekt opalenizny uzyskiwalam bardzo szybko bo juz po ok 3 godz. Kolor mojej skory byl ladny- jak naturalnie opalona ;-)

dove summer glow jest bardzo fajny, polecam bo sama uzywam od tamtego roku i jestem bardzo zadowolona, opalenizna jest rowna i bardzo naturalna i zapach ze wszystkich ktore probowalam najlepszy.

w tym miesiacu jak kupowalam ten balsam to jeszcze dodatkowo dostalam krem brazujacy do twarzy, wiec mam komplet, krem do twarzy tez bardzo fajny, nie za ciezki fajnie sie rozsmarowuje :->

1mamut wyprobuje chetnie tez Dove Summer Glow do ciała i twarzy. A ten krem Dove Summer Glow o ktorym wspomnialas, ma jakis filtry przeciwsloneczne?

tutelitury ja mysle ze tymi preparatami, kremami do skory to jest tak: w zaleznosci w jakim celu je uzywamy i jakiej sa jakosci, taki efekt mozemy osiagnac. Tak wiec jesli ktos nie chce za bardzo sie opalac- wystawiac swoja skore na promieniowanie słoneczne (ktore moze byc przyczyna np: szybszego starzenia sie skory) to w zamian moze uzywac kremów brazujacych. Oczywiscie wiadomo ze w tych kremach znajduja sie czesto nie zdrowe konserwanty np: tj. paraben, ale to chyba jest lepsze moim zdaniem niz dlugotrwala emisja promieni slonecznych na skore.

Edytowano przez Nadin

nie lubie samoopalaczy czy kremow brazujacych, nie dosc ze smierdza jak przyprawa do zupy w plynie to jeszcze brudza ubranie i czesto po nalozeniu trzeba stac jak manekin :/ chodze na solarium-oczywiscie bez przesady zeby sie zarumienic a nie jak niektore wygladac jak malpka :)))

ja tez chodze do sloarium.tak 2-3 razy w mies na 10 min.

kiedys kupilam sobie samooplacz i nie powiem-extra bylam opalona tylko jak poszlam na drugi dzien na basen to przy wycieraniu schodzila mi opalenizna...hihihi.

a kostki dloni to mi tak zafarbowalao ze szok.chcialam nosic rekawiczki.

Olivka, Izabela macie racje z samoopalaczami czasem tak zdarza ze niestety niektore z nich sa brudzace :-( Zawsze po nalozeniu samoopalacza czy kremu brazujacego myje dokladnie rece- dzieki temu nie zostaja na nich zadne plamy. Przed posmarowaniem samoopalacza robie sobie peeling, dzieki temu ladniej sie naklada na skore. Jesli chodzi o samoopalacze a nie balsamy brazujace, to moge polecic samoopalacz w sprayu Sunozon Selbstbraunungsspray, Rossman. Bardzo fajny i dobry kosmetyk: nie smierdzi, latwo sie go rozprowadza i co najwazniejsze nie zostawia smug, jest w miare trwaly i normalnie zchodzi ze skory- po prostu bladnie, nadaje ladny odcien skorze no jest w bardzo przystepnej cenie. To jedyny taki samoopalacz jaki ja mialam okazje wyprobowac. Niestety jak dla mnie inne mialy wiecej wad.

Na solarium tez mi sie zdarza chodzic, ale robie to naprawde bardzo, bardzo rzadko.

Olivka, Izabela a uzywacie jakis kosmetykow ochronnych przed opalaniem na solarium?

Olivka, Izabela a uzywacie jakis kosmetykow ochronnych przed opalaniem na solarium?
nie uzywam, tyle co ja chodze... ;-) ;-)

1mamut wyprobuje chetnie tez Dove Summer Glow do ciala i twarzy. A ten krem Dove Summer Glow o ktorym wspomnialas, ma jakis filtry przeciwsloneczne?

Nadin ja mam bez filtra, ale znalazlam na tej stronie http://www.sekretpiekna.com/#/produkty/ jakie maja i jest balsam z filtrem, popatrz sobie

pozdrawiam

oj nie pamietam kiedy bylam na solariu i na sloncu i wcale mi sie do tego nie spieszy, bo mam skore bardzo podatna na podraznienie sloneczne

probowalam dove summer glow super zapach i naprawde fajny... nie brudzil ubrania tylko nie podobalo mi sie to ze zbiera sie w zagieciach skory i tam jest ona ciemniejsza (w przeciwienstwie do naturalnej oplenizny) kiepsko bylo tez jak konczylam stosowanie...dosc dlugo schodzil plamami

Joa pewnie smarowalas sie jakims ciemnym. Bo ja mam do cery jasnej i on daje taka fajna opalenizne.

Pewnie jestes teraz taka czekoladka a nie rumunek :mrgreen:

Domis eee to bylo do tego solarium :> sie zjaralam skora mi schodzi i zaczynam wygladac jak rumunska krowa a nie czekoladka

Joa no plakac nie bedziemy . Ty lepiej zrob zdjecie i nam sie pokaz :mrgreen: :mrgreen: