Skocz do zawartości
Nadin

Preparaty wspomagajace odchudzanie

Polecane posty

W aptekach i sklepach mozna spotkac rozne preparaty (tabletki, herbatki, kropelki) wspomagajace odchudzanie. Maja one hamowac laknienie, oczyszczac organizm, a nawet spalac tluszcz :mrgreen: Czy stosowala ktoras z Was moze preparaty wspomagajace odchudzanie? Czy to przynosi jakies efekty?

Chetnie bym kupila sobie cos na oczyszczenie organizmu i zahamowanie laknienia, ale czy warto?

Tak naprawde to te specyfiki nic nie pomoga chyba, ze jestes osoba bardzo wierzaca w bzdury :lol: Bo jak czlowiek wierzy w to co chce to mu wszystko pomoze :lol: :lol: Jak sama nie wiezmiesz sie za cwiczenia i dobre odzywianie to nic z tego nie bedzie jeszcze mozna przytyc dodatkowe kilogramy.

Takie preparaty moga dzialac tak jak placebo :mrgreen: , jednak nigdy ich nie stosowalam wiec nie moge sie na ten temat wypowiedziec.

Uwazam rowniez za oczywiste ze same takie preparaty nie wyszczuplaja tylko tak jak sama ich nazwa mowi: wspomagaja odchudzanie, tak wiec odpowiednia dieta i cwiczenia sa nieuniknione.

Jestem jednak ciekawa czy ktos stosowal np: herbatki wspomagajace odchudzanie? Sa to przeciez mieszanki ziolowe a ziola sa juz od dawna doceniane i stosowane przez ludzi na rozne dolegliwosci.

ja potwierdzam dzialanie czerwonej herbaty!!! Naprawde poprawia przemiane materii i nawet jak prze tydzien pozwalam sobie na "wielkie zarcie" a wszystko popijam czerwona herbata to nie mam problemow z wyproznianiem i nie tyje (chudnac wtedy tez nie chudne no bo jak sie zre to cudow nie ma)

Tylko to musi byc taka herbarta z herbaciarni fusiasta a nie to ekspresowe swinstwo

5 filizanek dziennie i sa efekty.

Trzeba sie jednak do niej przyzwyczaic bo nie jest najsmaczniejsza i nie wolno jej slodzic bo wtedy nie dziala.

W inne swinstwa nie wierze

...tez nic innego nie uzywam , tylko czerwona herbata codziennie :mrgreen: :mrgreen: zawsze odpowiedni zapas sobie w Polsce kupuje , tutaj jest bardzoooooo droga :roll: :roll:

Wy chlopa czesciej uzywajcie to Wam herbata czerwona nie bedzie potrzebna :-P :-P :-P :mrgreen:

Wy chlopa czesciej uzywajcie to Wam herbata czerwona nie bedzie potrzebna :-P :-P :-P :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...... ja chlopa uzywam systematycznie i duzo :-P :-P :lol: :lol: niestety jako srodek odchudzajacy z miernym skutkiem :lol: :lol: :lol:

Ja słyszałam o Zelixie, że taki podobno dobry, ale sama to nie zdecydowałabym się za żadne skarby, wolę już herbatki, zwłaszcza te czerwone i wodę mineralną. 15 minut przed jedzeniem szklanka wody, popijanie w ciagu dnia, generalnie ze dwa litry to obowiązkowo i bez wysiłku i trucia się talbletkami można skutecznie zlikwidowac głód i sadełko :) Przynajmniej na mnie taka metoda działa :)

ja sobie kiedyś zafundowałam herbatkę figura czy coś w tym stylu, miała poprawiać pracę jelit i pomagać w zaparciach które mogą mieć wpływ na tycie, niestety dla mnie skończyło się to rozstrojem żołądka i więcej nie próbowałam :D ,

ja to bym chciała nie tyle schudnąć co poprzesuwać :D tłuszczyk z jednego miejsca na drugie, np z brzucha na chudą :D pupę

Nie wierzę w cuda,ale herbatkę czerwoną często piję

parę lat temu sie odchudzałam, z 90 kg w rok spadłam na 68.

i powiem jedno na odchudzanie jest dobra silna wola, dieta i ćwiczenia!

a ze specyfików to faktycznie czerwona herbata bo sie po niej słodyczy nie chce.

ja brałam kiedyś Therm Line ale bez efektów, a zjadłam 2 opakowania przez 2 miesiące.

w żadne tabletki nie wierze.

to i ja sprobuje tego czerwonego cuda moze cos pomoze chocby na te slodkosci! :)

O ja właśnie chce schudnąć, stosowałam diete w ubiegłym roku i schudłam 9 kilo,byłam z siebie bardzo dumna, ale niestety tej zimy nadrobiłam wszystko + jeszcze 2 kg więcej:( zaczynam mieć depresje z tego powodu:( z tym że mam tarczyce i cały c:(zas jestem na horomonach:( ale od kilku dni pije zieloną herbatkę i od wczoraj czewrwoną,moim najwiekszym koszmarem są SŁODYCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!:smt119 niemoge się opanować żeby niezjeść choć batonika:( ale postanowiłam się wziąść za siebie ,i dzie wiona i bedzie trzeba się rozebrać z kórtki itd. a będzie WSTYD:( a więc dziewczyny bieżbym się za siebie zamiast się użalać nad sobą!!!! Ja od dziś jem tylko śniadanie i obiad,zero słodyczy,niesłodze herbat, tylko kawe i to 1 łyżeczkę, w razie potrzeby jem płatki z mlekiem lub jabłko,i pije dużo wody:) koś jeszcze chętny na odchydzanie Mniej Żreć:D ??

No ja też mam kłopot ze słodyczami, obydwoje z synem obżeramy się okropnie, tej zimy oboje przytyliśmy,

zaczęłam kupować słodycze mniej tuczące np herbatniki no i duże ilości marchwi i jabłek kupuję, i orzechy wcinamy, a jak nas na czipsy przypili to kupujemy tortille są ponoć zdrowsze.

Najbardziej denerwuje się tym że nie mieszczę się w moje letnie ciuchy, dlatego muszę do lata schudnąć bo będę musiała wymienić połowę garderoby :cool:

Są takie fajne tabletki nazywają się Viper cena to około 120pln. Lecz tabletki same nie działają do tego trzeba ćwiczyć, biegać czy chodzić na fitness

_________________________________________________________________________________

Najlepsze schody okrągłe w kraju!

Ja kupiłam kiedyś supresant apetytu z hoodią i po kilku miesiącach stosowania faktycznie moja waga drgnęła. No i nie byłam też głodna. A nie stosowałam nigdy spalaczy tłuszczu.

Edytowano przez beatkaa

Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź, wpisałam w wyszukiwarce hoodia i wyskoczyła mi stronka z suplementami nutrina.pl , na której taki preparat kosztuje około 150zł. Przyznam, że to trochę sporo, ale jeśli przynosi tak dobre rezultaty, to chyba się na niego skuszę. Sporo przytyłam w ciąży i do tej pory nie mogę się pozbyć tych nadliczbowych kilogramów. Jeśli próbuję jakiejś diety ciągle chodzę głodna i podjadam, wiec taki suplement byłby dla mnie idealny.

Podobno GO! Slim daje szybkie odchudzanie bez efektu jojo. Któraś z was testowała? Cenowo dość atrakcyjnie bo 129.99 kupując wprost od producenta na Allegro. Z tego co wyczytałam na ich stronie w składzie są same naturalne składniki, więc suplement ten nie jest szkodliwy dla organizmu.

Też słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym preparacie. Jest chyba najskuteczniejszy jeśli mamy na myśli tylko naturalne suplementy na odchudzanie! Tylko takie mnie interesują :-)

Podzielę się z wami moimi efektami :-)

Należy pamiętać, że są to tylko suplementy diety, czyli wspomagacze, a nie działacze. My same musimy działać, ćwiczenia się same nie zrobią i tabletki całej roboty nie wykonają za nas:-) suplementy są dobre, szczególnie wszystkie thermo z apteki, ale z ćwiczeniami połączone!

Są również różnego rodzaju herbaty, które pomagają nam w poprawieniu metabolizmu itd., co wiadomo, że sprzyja odchudzaniu. Mogę Wam polecić sklep internetowy z herbatami a mianowicie chodzi mi o http://www.domherbat.pl/ gdzie znajdziecie różnego herbaty: zieloną, mate, a wszystkie one poprawiają własnie metabolizm.

Dziewczyny a czy zima suplementujecie dodatkowo witamine D? co prawda nie jest to preparat odchudzające sensu stricte ale na stronie http://www.vigantoletten.pl/witamina-d.html wyczytałam że ma nieoceniony wpływ na organizm. A przeciez im lepiej się czujemy tym więcej energii mamy na sport i dbanie o siebie, prawda? :)