Skocz do zawartości
tutelitury

Nadin ....

Polecane posty

Mam 27 lat, jestem mama dwoch kochanych lobuziakow :-D

Jestem zodiakalnym blizniakiem- gadula, ktora wszystkim sie interesuje naraz ;-)

Lubie siedziec przy komp. A wlasciwie to chyba jestem juz uzalezniona od komputera, przez mojego meza :mrgreen:

Lubie sluchac muzyki, ogladac filmy, czytac, spacerowac, chodzic po gorach, spac (ostatnio tego snu mi brakuje bo mlodszy synek w nocy jest bardziej aktywny niz w dzien :mrgreen: )

A co lubie ogladac wlasciwie to nie mam ulubionego gatunku filmowego to zalezy bardziej od mojego humoru, jaki mam dzien- czasem ma ochote na komedie a czasem na dramat.

Co lubie czytac tez ciezko mi sprecyzowac dokladnie - to rowniez zalezy od dnia czasem po prostu siegam po gazete, a czasem mam ochote przeczytac jakas ksiazke.

Ksiazki ktore najbardziej utkwily mi w pamieci to Opera za trzy grosze Brecht'a; Zbrodnia i kara Dostojewskiego; Weronika postanawia umrzec Coelho; ale i Dziennik Bridget Jones bardzo mi sie podobala :-)

Filmy to np: Trzy kolory: Niebieski Kieslowskiego; Zycie jest piekne Benigni'ego; Shrek; Potwory i spolka :-)

Uwielbiam szum fal :smt055

Lubie eksperymentowac z kosmetykami :mrgreen:

Lubie jesc lasagne, pierogi ruskie, nalesniki ze szpinakiem, zupki warzywne, czekolade biala i mleczna z orzechami :-) Teraz jednak po ciazy chce troche schudnac- wiec staram sie ograniczac te smakolyki :-? :mrgreen:

Nadin no to jestes mama z wieloma zainteresowaniami- tak trzymac :-D A ze gadula to dobrze mi tez sie buzia nie zamyka :mrgreen: A film Zycie jest piekne ogladalam chyba z 5 razy -jest sliczny :-D