Skocz do zawartości
Nadin

Grupa wsparcia dla tych którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy

Polecane posty

Grupa wsparcia dla tych którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy czyli wracamy do starach, fajnych ciuszków :mrgreen:

Tutaj wspieramy sie i pilnujemy nawzajem- żeby było nam razem łatwiej schudnąć :mrgreen:

No to zaczynamy :-)

..... na dobry poczatek ja mam 3 kilo do tylu :mrgreen: zostalo mi jeszcze 5 kilo , najtrudniejsze :roll: a ze 26 kwietnia do Polski sie wybieram czarno to widze , mama znowu bedzie mi dogadzala , pewnie kilo lub dwa do przodu wroce :roll: :roll:

a ja rok temy bardzo schudlam i popltnelam na fali sukcesu-czyli przestalam cwiczyc itp.

jaki efekt??powrto 3 kilogramow i 3 cm w obwodzie,

dajcie mi w pysk!!!

ja dzis sobie pozwolilam na jednego cukierka...pozniej mnie zawsze drecza wyrzuty sumienia...juz je mam...chociaz z zalozenia niedziela to dzien z malym wybrykiem

A ja musze wlasnie po ciazy schudnac- z 61 kg do 55 kg

Od dzis chodze na co najmniej 15 minutowe spacery i zero podjadania miedzy posilkami :mrgreen:

Do dzialu kucharskiego dodalam pare przepisow dla odchudzajacych sie, moze i Wy dodacie jakies swoje przepisy, ktore mozna wykorzystac podczas diety? :-)

http://www.lobuziak.pl/forum/viewtopic.php?p=57888#57888

ja chcialabym zrzucic 15 kilo. przy wzroscie 177cm kiedys wazylam 60-63 kilo teraz te ... wiecej. wiec zaczynam od jutra bo dzisiaj pilam kawe :evil: :evil: :evil:

ja chce 10 ale i 15 by sie przydalo...

Jak narazie 10 do konca czerwca wydaje mi sie dosc realne...chociaz cieplutko sie robi i grile sie zaczna :(

Dzuli a no wlasnie sezon grillowania sie znaczne trzeba poszukac jakiejs alternatywy albo mniej jesc grillowanych karczkow :-|

Ale z drugiej strony zaczna sie tez truskawki i inne pyszne owoce :-D

z jednej strony zaczynaja sie rzeczy fajne do jedzenia przy odchudzeniu a z drugiej strony wiele pokus...gill, lody, chlebek z maslem i szczypiorkiem....oj

Co u Was? Jak tam walka ze zbednym tluszczykiem?

Ja od paru dni nie slodze juz picia, nie podjadam slodkich buleczek i slodyczy :mrgreen: A Wy?

Saviera tak w Polsce to to dogadzanie jedzeniem jest zabojcze- jak ide na jakies imieniny czy urodziny, to kazdy zawsze we mnie wpycha jedzenie: ciasta, tora, bigos i inne bomby kaloryczne :-| A 5 kilo to Ty masz juz naprawde nie wiele :-)

Olivka kawy nie mozna pic przy odchudzaniu?

Dzuli z lodami bedzie faktycznie problem- bo u mnie zawsze sie nimi zajadaja, a ja uwielbiam lody jak jest goraco :-|

Nadin, ja juz za soba polmetek...10 zrzucilam i 10 przede mna wiec 5 przy moich 20 to naprawde niewiele!!! Dasz rade!!!

Ja od paru dni nie slodze juz picia, nie podjadam slodkich buleczek i slodyczy

no coz tego to ja nie robilam od prawie roku...

Ja bez slodyczy moge i rok wytrzymac :mrgreen: :mrgreen: ale jak jade do Polski jednemu oprzec sie nie moge , namietnie wcinam paczki :oops: :oops: zawsze sobie obiecuje , niebede jadla ...... i zawsze obietnicy niedotrzymuje :oops: :oops: nawet teraz , wiem ze nie powinnam i twardo postanawiam ze jesc paczkow nie bede , a juz gdzies jakis chochlik w srodku karze mi sie zastanawiac ile paczkow na pierwszy rzut kupie :-? :-? a to tyleeeeeeeee kalorii :roll: :roll: :roll:

Ja teoretycznie nie lubie slodyczy i nawet nie mam ulubionego...a paczkow nie lubie wogole....

ale tak raz na 2 miesiace mam ogromny napad ochoty na slodkie...zjadam pol czekolady i przez kolejnych kilka dni jest mi niedobrze...

Ale uwielbiam slodka herbate z cytryna...i tu dla mnie jest bol... i nikt nie bedzie mi wciskal ze slodzik smakuje tak samo :-/

Wielka Radosc z rana!!!!!!!!!!

Jeszcze nie wchodze w te najfajniesze ciuchy, ale dzis weszlam w jedne z ulubionych starych spodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze chodzic w nich nie bede bo wygladam troche jak baleron, ale wszystko jest na dobrej drodze :-D

dzuli, BRAWOO KOCHANA!!!! a ja dzisiaj juz mam dwa kilo mniej:))))))))) dieta warzywna plus calodzienne spacery i prosze :)) jeszcze z 15 i bedzie git:)) :lol: :lol:

[ Dodano: 25 Kwiecien 2008, 21:37 ]

wlasnie wcinam kolacje - mizeria

A ja glodna jestem i wlasnie mysle co by tu zjesc- i chyba zjem jedna kanapke :mrgreen: :oops:

ps Moj M wczoraj rano wstal i nie wiadomo skad stwierdzil ze sie odchudza :shock: Nie jadl nic wczoraj ani dzis na kolacje, nie podjadal ciastek i zjadl polowe obiadu, acha nie slodzi kawy ani herbaty :shock: :mrgreen:

Nadin, moze udziela mu sie:)) ja zrezygnowalam z herbaty juz dawno-slabo sie po niej czuje, pije owocowe-gorzkie, i kawy nie pije bo zatrzymuje toksyny i wode:)) only maslanka dzisiaj poleciala i dwa litry wody mineralnej i herbatka poziomkowa, babcia proponowala mi dzisiaj obiad z bolem serca odmowilam ziemniaczkow z maselkiem i kotlecikiem-nie mam ochoty... mam za to chcice na pizze :evil: