Skocz do zawartości
Nadin

Grupa wsparcia dla tych którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy

Polecane posty

Pewnie tak, masz racje Olivka ze mu sie udziela, bo caly czas marudze ze musze schudnac :mrgreen:

A pizze to tez bym zjadla, mniam :-P - Ty mnie tutaj nie kus :axe: ;-) bo ja uwielbiam pizze, oj taka z duza iloscia sera :-P

dziewczyny, trzymam za Was kciuki :-D :-D mam nadzieje, ze jak sie juz wylaszczycie, to bedziecie mnie wspierac w gubieniu zbednych kilogramow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Od dzis zaczelam pic herbatke z pokrzywy. Moge ja pic karmiac piersia :-) Podobno codziennie pita herbata z pokrzywy wspomaga uwalnianie sie z organizmu szkodliwych produktow przemiany materii. Ponadto pokrzywa zawiera duzo mikroelementow: miedzy innymi sporo zelaza i witaminy: wit. A i wit. C-(w duzych ilosciach) oraz witaminy z grupy B.

Moze dodatkowo pomoże na wlosy, skore i paznokcie :-) Bo po przedniej ciazy jakies 3 miesiace po porodzie- zaczely mi strasznie wypadac wlosy i cera mi sie popsula.

Wczoraj udalo mi sie zalozyc spodnie z przed ciazy- co prawda przedtem byly na mnie luzne a teraz sa opiete i jeszcze nie moge ich dopiac- ale dla mnie to juz cos :mrgreen:

Edytowano przez Alienscum

a ja mam minus jeden kilogram - wiec jeszcze 9 (lub 14 jak to juz o marzeniach mowimy :-D )

a ja mam minus jeden kilogram - wiec jeszcze 9 (lub 14 jak to juz o marzeniach mowimy :-D )

Dzuli widze ze sie starasz zeby znow zalozyc te fajne ciuszki :-)

izabela75ch, gdybym miala silna wole to by mi to szybciej szlo

i papierosow bym nie palila - a przez to odchudznie pale wiecej...

wszystko spowodowane jest desperacja z braku kasy - poprostu nie mam na nowe ciuchy :mrgreen:

izabela75ch, gdybym miala silna wole to by mi to szybciej szlo
u mnie podobnie, podjadam flipsy mlodemu i skorke z chleba taka chrupiaca, dajcie mi w leb :(( mam -1 kilo ;) waze 78, do 65 nie wiem czy dojde ale bardzo chce wiec moze sie uda :) tez weszlam w nowe spodnie, ktore dostalam od mamy ale sie nie dopinam bo sa o rozmiar na mnie przymale, nogawki do kostki-w sam raz na wiosne i pas niestety tez zbyt waski ale paskiem przypinam i dobrze wyglada a krotkich rzeczy i tak nie nosze zeby bylo widac ze guzik niedopiety... a moze jestem "obciachowa?" :/

olivka_83, ja o 65 nawet nie marze... ja w tej chwili waze wstyd sie przyznac 83 :oops: :-( :-/ :-?

[ Dodano: 30 Kwiecien 2008, 12:35 ]

u mnie problem to masowo jedzone przez dzieci paluszki - ktorych kiedys nie lubilam i nadal nie lubie...ale co dieta robi z czlowieka

[ Dodano: 30 Kwiecien 2008, 12:44 ]

A i ostatnio bylam u gorseciarki ktora mnie oswiecila ze wcale nie mam 85 E tylko 85 G

totalna zalamka - wychodzi na to ze 10 procent mojej wagi to wielkie cycki!!!!!!!!!

A kregoslup siada...jak tylko zaczne pracowac zbieram kase na zmniejszenie.

A juz nie wspomne o cenie stanika ktory mam zamiar sobie u niej zamowic...tak zeby wszystko bylo na swoim miejscu i te plecy zeby nie bolaly...to chyba nfz powinien sponsorowac

Dzuli Ty nie zbieraj kasy na zmniejszenie tylko daj troche mi. Ja to wcale nie mam cyckow :-/ . A latem to tragedia nawet fajnej bluzki nie moge ubrac bo z przodu jestem plaska.

Co do kregoslupa to mialam kolezanke z duzym biustem i ja tez bardzo plecy bolaly.

ja tez chce miec cycki!!!! :mrgreen:

.... a gdzie sie Twoje cycki podzialy :-P ;-) :lol: :lol:

izabela75ch napisal/a:

ja tez chce miec cycki!!!!

.... a gdzie sie Twoje cycki podzialy

Iza ma ale nie nosi :))))))))))))0

izabela75ch napisal/a:

ja tez chce miec cycki!!!!

.... a gdzie sie Twoje cycki podzialy

Iza ma ale nie nosi :))))))))))))0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to co nosi zamiast cyckow :?: :mrgreen: :-P

.... biustonosz ;-) :lol:

Gość moko

ooo ja musze sie pozbyc 5 kg wrr a to tak trudno zrzucic mi....

.....ja w Polsce jak zawsze paczkow sobie nie odmowilam :oops: :oops: :oops: poltora kilo do przodu mam znowu :oops: :oops: od jutra scisla dietka mnie czeka :roll: :roll:

Moko ja też mam jeszcze 4 kilo do zrzucenia, ale waga mi stanęła:( ani rusz:D

Saviera pączki szczególnie z marmoladą różaną mniam, no ale teraz nie wolno.

A jak Wam idzie kobietki?

Uffff....użlyło weszłam na wage po długim weekendzie i po dwóch imprezach urodzinowych - stoi w miejscu:)

Ciesze sie ze moj wysilek nie poszedł na marne - odchudzania ciag dalszy....

niestety za 2 tygodnie znowu długi weekend

Saviera pączki szczególnie z marmoladą różaną mniam, no ale teraz nie wolno.

A jak Wam idzie kobietki?

....dlatego tez juz nie jem :P no i na cale szczescie u nas paczkow nie ma :D

Odkad wrocilam z Polski ubylo mi poltora kilograma :D:D