Jump to content
Nadin

Grupa wsparcia dla tych którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy

Recommended Posts

Guest moko

a ja dalej zbiorowo się odchudzam w pracy :D ale w sumie chodnę przez studia i pochrzanione egzaminy....

jeden oblałam i poprawkę mam we wrześniu i jak sobie wspomnę o tym, to mi się jeść odechciewa.

Moko ale to Ty nie jesteś jednym studentem, który ma kampanię wrześniową, będzie dobrze- trzymam kciuki:)

dzuli o tak też mam takie koleżanki

1mamut racja czas się przestać wpędzać w kompleksy ja dziś sobie też kupiłam bikini- figury modelki nie mam co prawda:D, ale co tam nadrobię uśmiechem;):D

saviera super!!!

Jeszcze chcesz schudnąc czy osiągnęłaś to co chciałaś???

Chcialam 6 kilo schudnac , ale jakos nie wyszlo :( mam jeszcze dwa tygodnie do wyjazdu wiec moze jednak pozbede sie i tych dwoch kilo :P licze na to , w niedziele przyjezdza moja bratanica , wiec pojda rowerki w ruch , bedzie latwiej , oby tylko pogoda dopisala :D:D

kompleksów to się chyba nabawiłam przez te wszystkie reklamy z chudymi patyczakami i jak sie porównuję z nimi to wypadam słabo,

dobrze wypadam przy modelkach z dove nie wiem czy pamiętacie te uśmiechnięte babeczki z reklam chyba kremu do opalania, bo mam chyba normalną figurę jak na 35-latkę, niestety brzuch nie jest płaski a skóra nie jest już taka jędrna jak kiedyś, no trudno jestem jaka jestem i taką się lubię,

(ale ćwiczenia na talię osy nadal robię :D i kupiłam sobie hula hop, ale nie umiem tym kręcić i mi spada co chwilę :D:D:D )

ja kompleksów jako takich nie mam - nawet z dużą nadwagą nie miałam - tylko ciągle patrzyłam na te ulubione ciuchy wiszące w szafie

Dzuli ja się trochę nabawiłam kompleksów jak po ciąży zmieniłam swoje wymiary- ale teraz widzę że nie jest źle:)

Oczywiście dalej się staram ograniczać słodycze i tłuszcze właśnie te fajne ubrana w szafie czekają:D

no to ja się pochwalę dziś zmierzyłam się w pasie i mam już 76 cm a miałam 82, wlazłam dziś w dżinsy, ale mało mi nie pękły :D nie mogłam zrobić przysiadu :D, jeszcze troszkę, ale już niedużo :)

Nadin ja ze slodyczami nie mam problemu bo nie lubie...

1mamutbrawo moja droga - super

A ja dziś mam 78 kg...wymiary nie wiem jakie - musze sie zmierzyć

Dzuli super :):hello1: czyli Twoja waga leci w dół:)

1Mamut gratuluję, to Ty z takimi wymiarami to laseczka jesteś:)

Jak Wam idzie gubienie kilogramów? Mi waga stanęła niestety w miejscu:cool:

1Mamut a mój centymetr mnie straszy leży na szafce i przypomina o tym że miałam schudnąć :D

.... ja w Polsce kilogram przytylam :( za to przez poltora tygodnia w domu dwa kilo mi ubylo , wyobrazcie sobie bez odchudzania :)

Saviera czyli dla Twojej figurki bardziej służy Ci przebywanie tam gdzie mieszkasz, a nie Polska:D

Też bym tak chciała żeby mi ubyło 2 kilo bez odchudzania:)

Saviera czyli dla Twojej figurki bardziej służy Ci przebywanie tam gdzie mieszkasz, a nie Polska:D

Też bym tak chciała żeby mi ubyło 2 kilo bez odchudzania:)

hihihihi.... w Polsce zawsze przytyje , jem wszystko co zakazane :o ostatnio do bolu objadalam sie paczkami :o

hihihihi.... w Polsce zawsze przytyje , jem wszystko co zakazane :o ostatnio do bolu objadalam sie paczkami :o

A ja mam wyrzuty sumienia bo dziś na kolację zjadłam sama 1 całą pizzę:mad:

A ja mam wyrzuty sumienia bo dziś na kolację zjadłam sama 1 całą pizzę:mad:

Nie wiem czy to duzo , czy malo ja pizzy nie jadam ...bleee

Saviera a ja uwielbiam pizze ze szpinakiem, szparami, białym sosem i serem, ale to niestety bardzo dużo jest kalorii:mad:

Od jutra się odchudzam (codziennie tak sobie powtarzam :D)

Wiesz co Saviera tyle ze ja muszę od jutra się zacząć naprawdę (tym razem:D) zacząć odchudzać, bo za nie całe 2 tygodnie jestem zaproszona na wesele. Wypadało by zmieścić się w sukienkę:D

Wiesz co Saviera tyle ze ja muszę od jutra się zacząć naprawdę (tym razem:D) zacząć odchudzać, bo za nie całe 2 tygodnie jestem zaproszona na wesele. Wypadało by zmieścić się w sukienkę:D

....faktycznie , ostatni gwizdek :) choc w tak krotkim czasie trudno bedzie o dobre rezultaty :rolleyes:

....faktycznie , ostatni gwizdek :) choc w tak krotkim czasie trudno bedzie o dobre rezultaty :rolleyes:

Wiem ale czasu już nie cofnę:o

Zostaje mi teraz jedynie możliwość ograniczenia słodyczy, tłuszczów i picie w dużych ilościach zielonej herbaty i jeszcze codziennie długie spacery. Może jakiś super wielkich efektów nie osiągnę, no ale zawsze co coś będzie- mniej na wadze- może 15 kilo:confused:

U mnie to normalne zawsze staram się stracić zbędne kilogramy w ostatniej chwili:D

Może się w końcu wezmę za siebie :)) Przydałoby się zrzucić te parę kilo nadwagi, ale brakuje samozaparcia, a lubię słodkości. Staram się ograniczać, ale co tam. Czasami się nie da.

Może jakiś super wielkich efektów nie osiągnę, no ale zawsze co coś będzie- mniej na wadze- może 15 kilo:confused:

Wiecie co zauważyłam że napisałam 15 kilo zamiast 1,5 kilo:rolleyes:

Nie nie 15 kilo to nawet nie chcę tracić :D

Amazonko to zapraszamy do naszej grupy wsparcia :)

Wiecie co zauważyłam że napisałam 15 kilo zamiast 1,5 kilo:rolleyes:

Nie nie 15 kilo to nawet nie chcę tracić :D

... a ja wlasnie chcialam zapytac , jak zamierzasz to osiagnac w tak szybkim tempie :D