Skocz do zawartości
Nadin

Grupa wsparcia dla tych którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy

Polecane posty

... a ja wlasnie chcialam zapytac , jak zamierzasz to osiagnac w tak szybkim tempie :D

To musiał by być jakiś cud:D

Nie wierze w szybkie zrzucenie kilogramów. Często jeśli już sie komuś uda to występuje przy okazji efekt jojo więc nie ma to najmniejszego sensu. Ja zastanawiam się czy nie wyjechać na jakieś odchudzające wczasy. Czasami łatwiej jest zacząć w grupie z osobami, które mają ten sam cel i z kimś kto czuwa by nie "zboczyć". Jak na razie widziałam taki turnus w Primavera spa w Jastrzębiej Górze. Czy był ktoś może na takich "wczasach"?

Nie wierze w szybkie zrzucenie kilogramów.

Ja wierzę w szybkie zrzucanie kg. Ale... o wiele lepsze od szybkiego, jest trwałe - a to najczęściej osiąga się w inny sposób niż szybki.

Po szybkim zrzuceniu najczęściej równie szybko wracasz do dawne wagi. Bez zmiany nawyków - żywieniowych i ruchu nie osiągniesz trwałych rezultatów...

bmi mężczyzna, jakie studia

Tak naprawdę ćwiczenia to tylko w zależności od sposobu patrzenia 10-30% skutecznego odchudzania. Znaczenie ma też dieta, suplementy ale przede wszystkim poziom hormonów w ciele. Nic nie schudniesz jak twoje ciało będzie w trybie magazynowania tłuszczu, a nie jego spalania. A za to odpowiadają hormony. Tak naprawdę można przestawić ciało w maszynkę do spalania tłuszczu już w 30 dni pozbywając się złych hormonów i pokazując organizmowi jak ma produkować dobre hormony. Czyli pozbywamy się hormonów magazynujących tłuszcz, a produkujemy hormony spalające tłuszcz. Jak to zrobić? Głównie należy jeść zielone warzywa. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek czy kalafior. Więcej pisałem na blogu we wpisie http://fitnesowiec.pl/jak-szybko-schudnac

Jak dla mnie to zawsze fajnie też się wspomóc jakimś zabiegiem. Ja 3 miesiące temu miałam zabieg lipolizy utradźwiękowej, bezbolesny, po czułam się dobrze, a w pasie kilka cm ubyło i nie wróciło póki co ;) A zabieg miałam robiony u mirackiego w Warszawie.

Odchudzanie nie jest wcale takie trudne - wiem bo sama schudłam ostatnio 10 kg. Ograniczyłam śmieciowe jedzenie i słodycze, a podstawą codziennie była siłownia warszawa. Dalej walczę o kolejne kilogramy - bardzo chcę być szczupła na lato.