Skocz do zawartości
Nadin

Używacie może kosmetyków z Avon albo z Oriflame?

Polecane posty

Uzywacie kosmetyków z Avon albo Oriflame?

Bo ja używam bardzo chętnie z obu firm i mam parę swoich ulubionych hitów sa to:

- kuracja odbudowująco-wzmacniająca do zniszczonych, słabych i łamliwych włosów Avon, Advance Techniques Intense Repair, Damage Repair Treatment

- konturówka do ust Avon, Glimmerstick Lip Liner (jak ja zamówiłam, to trochę byłam nie zadowolona- bo kolor nie odpowiadał kolorowi z katalogu, ale potem okazała sie super :-) )

- rozświetlający puder w kulkach Avon Color, Face Pearls ( często do niego wracam )

- łagodzący krem pielęgnacyjny do stop Oriflame, Foot Care, Soothing Foot Cream

- peeling do twarzy Oriflame, Pure Skin, Daily Scrub

- pomadka nabłyszczająca Oriflame Beauty, Power Shine (po raz kolejny zamówiłam coś z katalogu i kolor odbiegał od tego na zdjęciu, ale pomadka jest miękka i lanie sie błyszczy :-) )

A Wy macie jakieś swoje ulubione kosmetyki z tych firm? A jak wybieracie kosmetyki kolorowe do makijażu z Avon albo Oriflame- jak dobieracie dla siebie kolor, sugerujecie sie barwami podanymi w katalogu? Czy prosicie konsultantkę o próbki?

I czy zamawiałyście jakieś kosmetyki dla swoich dzieci? Ja jeszcze nigdy nic nie zamawiałam nie ma jakoś przekonania.

Edytowano przez Nadin

Avon jakos mi nie odpowiada.czasem mam jakis kosmetyk ale sporadycznie.Do Oriflame nie mam dostepu.

kochan natowmiast Ives Rochers i jestem bardzo zadowolona z ich produktow!!!

Czasami sporadycznie kupie sobie cos z avon.

ale od oriflame trzymam sie z dala - dostalam takiego uczulenia od cieni do powiek ze wygladalam jakby mnie maz okladal przez kilka dni

Ja z Avonu czasem cos kupuje, bo siostra jest konsultantka i ma znizke:). Najczesciej balsamy do ciala i pachnace wody, aktualnie mam czeresniowa i brzoskwiniowa.

mam z AVONU błotko takie fajne nawet

....tez nie masz na co pieniedzy wydawac ;) jakby na podworku malo blota bylo i to za darmo :P:D:D

....tez nie masz na co pieniedzy wydawac ;) jakby na podworku malo blota bylo i to za darmo :P:D:D

Ale to Saviera jest przecież firmowe błotko z Avonu ;):D

Joa chodzi Ci o maseczkę błotną do twarzy z minerałami z Morza Martwego Planet Spa Avon?

A może masz: detoksykująca i ujędrniającą maskę do ciała z minerałami z Morza Martwego Planet Spa Avon ?

Tą do twarzy kiedyś użyłam i byłam faktycznie zadowolona- pamiętam że buzia po niej była gładziutka:) Ale tej do ciała maski jeszcze nigdy nie używałam- słyszałam że też jest świetna- podobno po niej skóra jest również bardzo gładziutka:) Moja koleżanka ją stosuje na dekolt, ramiona (bo podobno na całe ciało to tylko na 2 razy by starczyło 1 opakowanie:D) i mówiła mi że ta maska do ciała z Avon jest super. Ja teraz za bardzo nie mam czasu niestety żeby tak siedzieć w błotku 10 min.- bo chętnie bym wypróbowała tą maseczkę.

Ale te niektóre mają hobby- lubią się w błocie taplać i jeszcze za to płacą:D

nie wiem jak to dokladnie sie nazywa w domu sprawdze - to jest do ciala i to jest taki duzy sloiczek i na dw arazy to by starczylo babie 250 kg - wydajne i na pewno starcza na duzo wiecej i faktycznie skora gladsza i ma chyba (nie pamietam dawno nie uzywalam :roll:) takie drobinki pilingujace

saviera w tym problem ze nie mam kurna na dworzu ostatnio blotka to trzeba bylo kupowac - poza tym ja nie kupilam tylko dostala ;]

maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego <--- to mam ;]

To moja koleżanka bardzo sobie ja chwali:)

saviera w tym problem ze nie mam kurna na dworzu ostatnio blotka to trzeba bylo kupowac - poza tym ja nie kupilam tylko dostala ;]

Joa Tobie to juz i bolto nie pomoze ;):D:D

blotko moze nie pomoze ale za cholere nie wiem co to boltko :D

...juz Ty dobrze wiesz o co chodzi :P

... mialo byc blotko , literke O gdzies wsiorbalo :snakeman:

dziewczyny abecadła uczyli w szkole podstawowej:)

ale tak to jest jak się chodzi na wagary

wtedy uciekają literki:)

ja bylam pilna uczennica - nawet zauwazylam bolto

.... ale na wagary chodzilas , bo sama literki tez czesto gubisz :P:D

Mogę jeszcze polecić maseczkę regenerującą maseczkę chroniącą kolor włosów farbowanych Avon Adveance Techniques Protection, Restorative Mask - moje włoski po niej są gładsze, bardziej błyszczące i lepiej się układają:)

Dziewczyny, ja z Avonu czy Oriflaemu mało stosuje, ale dostałam ostatnio takie coś na włosy, ale niestety wszystko w obcych mi językach (nawet po angielsku ani po francusku nie ma) i nie wiem, jak używać i do czego służy... To jest coś rozjaśniającego włosy - odżywka czy co. W każdym razie do włosów blond i chyba zawiera wodę utlenioną...

Dziewczyny, ja z Avonu czy Oriflaemu mało stosuje, ale dostałam ostatnio takie coś na włosy, ale niestety wszystko w obcych mi językach (nawet po angielsku ani po francusku nie ma) i nie wiem, jak używać i do czego służy... To jest coś rozjaśniającego włosy - odżywka czy co. W każdym razie do włosów blond i chyba zawiera wodę utlenioną...

SylwiaK wiem że Avon ma preparat, który stopniowo nadaje pasemkom włosów- jasne refleksy. Nazywa się ten kosmetyk z Avonu: krem nadający włosom słoneczne refleksy Avon - Advance Techniqoues -Summer & rescue.