Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Planuje zakup łóżeczka dla mojego szkraba. W sklepie dla dzieci znalazłam takie łóżeczko EWELINAII.jpg. Co o nim sadzicie? jakie lozeczka sa najlepsze? dobrze jak jest szuflada?

Edytowano przez Nadin

Hej !

Pewnie, ze szuflada sie przydaje i to bardzo ! Chociazby na dziecieca posciel, reczniczki, jakies kocyki :)

KOlorek mi sie podoba bo Filippa mojego lozeczko tez jest takiego kolorku :)

Karolcia podoba mi sie to łóżeczko z koroną- dla małego królewicza albo dla małej królewny:D Kolorek też fajny.

Co do szuflady moim zdaniem to jest napewno przydatna- faktycznie fajnie jest mieć miejsce na pościel:) My niestety nie mamy takiej szuflady i upycham pościel do szafy:D

Napisałam posta i przypatkiem go usunełam:rolleyes:super jestem dzisiaj zakręcona.

Jak dla mnie to fajne łóżeczko, podoba mi się:)

Ja mam takie trzdycyjne drewniane bez szuflady. A szuflada jest pewnie bardzo przydatna.

Moja koleżanka kupowała teraz łóżeczko podobne jak na zdjęciu ale ma jeszcze kołyske. I ma 3 w jednym łóżeczko, kołyska i szuflada:)

Jasiek tez mial szczebelkowe lozeczko po starszym bracie ale tak dawal w nim czadu, ze szczyty odpadly i sie rozsypalo... teraz ma turystyczne Chicco niebieskie;) bardzo sobie chwale to lozeczko :))

Olivka ja w moje drewniane też musze czasami kopnąć z boku - bo się rozchodzi:D

Nad turystycznym też myślalam . Oglądalam takie na allegro z przewijakiem na górze.

Mój młodszy synek ma łóżeczko drewniane ze szczebelkami po moim starszym synku. Jak mały się teraz urodził to M musiał wymienić większość szczebelków- były połamane przez starszego łobuziaka właśnie:D

Mamy też po starszy synku łóżeczko turystyczne, podobne do tego ze zdjęcia, tyle że jest czarno- pomarańczowe. Jest nam bardzo przydatne szczególnie kiedy gdzieś jedziemy:)- łóżeczko po złożeniu zajmuje nie wiele miejsca i spokojnie mieści się w samochodzie, łóżeczko to też łatwo złożyć i rozłożyć.

lg_1187817014.jpg

mnie się podobają mebelki dla maluchów z Voxa może cos takiego baby.vox.pl - sklep internetowy - meble i dodatki dla dzieci

jest niedrogie a jak maluch podrośnie można zrobić tapczanik z łożeczka. Siostra kupiła w zeszłym miesiącu cały zestaw baby.vox.pl - sklep internetowy - meble i dodatki dla dzieci

do tego ściany na bardzo jasny zielony, szczerze wygląda slicznie i oryginalnie mam obiecane że dostane w spadku ;)

1mamut śliczne mebelki:) ja niestety starszej siostry nie miałam co by mi w spadku takie fajniutkie mebelki oddała:D

jestem raczej zwolennikiem drewnianych stacjonarnych łóżeczek w domu, jeśli chodzi o wyjazdy czy u rodziców to owszem turystyczne jak najbardziej, jednak ważną kwestią jest co jest w łóżeczku, nie wiem czy zwracacie na to uwagę,jaką pościel kupujecie?z jakich materiałów?jak z utrzymaniem jej w czystości?jakie ma zalety dla dziecka itp.

Jeśli chodzi o łóżeczko turystyczne to widziałam fajne w chicco. Chyba w dwóch kolorach mają, z bardzo fajną torbą dla maluszka:)

Ja mam łóżeczko z chicco i polecam baardzo:) nie ma żadnych problemów, bardoz praktyczne.

a właśnie:D a jeśli jednak przystajecie przy tradycyjnych lozeczkach to piekne sa z kolekcji haritage, albo takie: [ATTACH=CONFIG]3734[/ATTACH]

9965_598444046861064_1151940455_n.jpg

My takie turystyczne kupiliśmy jak pierwsze dziecko skończyło roczek, to był właśnie z chicco kojec kwadratowy, który mniej miejsca zajmował, wcześniej to było zwykłe drewniane łóżeczko, po prostu wygodniej było do niego sięgać bo miało regulowane poziomy

niestety linki się nie otwierają, a widziałam gdzieś na forum bardzo fajne łóżeczka w kształcie misia i pandki,pierwszy raz coś takiego widziałam,na kółeczkach i nie wiem czy nie miały tez szuflady,widziałyście je?

hm.. nie wiem czy to zbieg okolicznosci, ale wlasnie feretti, oprocz m.in. tego lozeczka ktore wymienilam u gory ostatnio wypuscilo nowa kolekcje i tam jest taka panda na bocznych scianach:) ale nie wiem czy ma szuflade.

Ja miałam drewniane z 3 poziomami wysokości materaca i wyjmowanymi szczebelkami oraz szufladą. Łóżeczko było ok. Szuflada myślałam, że będzie taka mega praktyczna a okazało sie, że mam tam graciarnię. Z wyjmowanych szczebelek nie korzystała córka bo nie chciała tamtędy wychodzić a jak skończyła 13 miesięcy kupiliśmy jej normalne łózko dziecięce.

nasz maluch zawsze spal z nami na łozku z tym, ze na poduszce super mami takiej jak literka c zeby maz go nie zgniótł przypadkiem.

nasz maluch zawsze spal z nami na łozku z tym, ze na poduszce super mami takiej jak literka c zeby maz go nie zgniótł przypadkiem.

u nas sprawdzil sie kojec super mami z miekkim obszyciem, odpinanym bo jak mala zaslini to bez problemu mogę prac i zakładać znowu.

teraz do lozeczka wkladam supermami kojec dla malucha, aby bezpiecznie mogla sobie moja krusznynka w nocy spac..