Skocz do zawartości
Nadin

Jaka sukienka na wesele

Polecane posty

Mi najbardziej przypadly do gustu 2 kolczyki :)

A moze cos takiego ( kolczyki i zawieszka do tego cienki lancuszek ):

570604723

Goplana a jakie będziesz miała włosy, spięte czy rozpuszczone?

W katalogu Oriflame na stronie 56 pani ma takie kolczyki wysadzane cyrkoniami:http://www.oriflame.pl/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

Ładne te kolczyki:) ja bym wolała jednak coś bardziej rzucającego się w oczy:D Jednak uważam że takie kolczyki pasują na każdą okazję:)

Wklejam jeszcze zdjęcia upiętych włosów i do tego dopasowanych kolczyków- może jeszcze coś Ci w oko wpadnie;):)

2648054.jpg

2674743.jpg

2863855.jpg

4472992.jpg

6673074.jpg

7167399.jpg

7566163.jpg

3616726.jpg

3821380.jpg

4609567.jpg

1616273.jpg

577509122_1.jpg

9646902.jpg

Kurka faktycznie dlugie i ozdobne fajnie wygladaja ... oj bede musiala pomyslec :)

Dzieki wielkie

P.S Maz juz wrocil wiec jakby co to pisz :)

Ja będę się bawiła na weselu 7 sierpnia. Myślałam o sukieneczce do kolanek w kolorze pastelowego różu, ale nie rozglądałam się jeszcze za niczym. W sobotę ruszam na zakupy, zobaczymy co z tego będzie.

Anusia_M ja też 7 sierpnia wybieram się na wesele :) i rozglądam się za jakoś sukienką ale nie wiem jeszcze jaki konkretnie model czy kolor bym chciała.

my na wesele jedziemy 28go sierpnia i w tym roku ide w bluzce i spodnicy w tamtym bylam w sukience teraz troche inaczej:)

Jedno wesele przeżyłam :) Kolejne mam 30 października, a więc już zimno pewnie będzie... Ale sukienkę założę tą samą, na biuście stonowany róż a dół jest szary!

Fajna, ale ja bym dobrze w niej się nie czuła, a najbardziej to bym nie wyglądała najlepiej ;p nie mój kolor (chociaż jakby się uparł to jeszcze do zniesienia) i nie mój krój - jest za szczupła jak dla mnie ;p

A zastanawiałyście się nad ładnymi dodatkami do tej sukienki ? :)

Ja uwielbiam biżuterię i praktycznie każdy strój staram się rozweselić jakimś ładnym dodatkiem. Piękne są na przykład takie bransoletki modułowe: Pandora - koraliki Pandora - zawieszki Pandora Twój sklep Murrano.pl Mam ich już dwie - każda w innej tonacji tak więc mogę je nakładać do różnych ubrań.

Przepięknie się prezentują właśnie do takich wieczorowych ubrań.

Sukienka powinna być ładna ale i wygodna tzn. nie za krótka i za bardzo obcisła :P. Nie raz spotkałem się z sytuacjami kiedy ubranie odbierało całą zabawę... I co tez ważne, buty muszą być równie wygodne co i sukienka!

Poszukaj na goodlookin, ja tam zamawiam zawsze same perełki, z których jestem zadowolona i mam gwarację, że na weselu bede tylko ja w takiej.

Poszukaj na goodlookin, ja tam zamawiam zawsze same perełki, z których jestem zadowolona i mam gwarację, że na weselu bede tylko ja w takiej.

pierwszy raz weszłam na tą stronę, nawet nie słyszałam o niej. Rzeczywiście fajne ma rzeczy. Mi osobiście podoba się kilka kurtek hmmm...

pierwszy raz weszłam na tą stronę, nawet nie słyszałam o niej. Rzeczywiście fajne ma rzeczy. Mi osobiście podoba się kilka kurtek hmmm...

jest spoko i ceny, najważniejsze nie są wysokie, dla mnie ta strona to alternatywa galerii handlowych.

Zośka i kupiłaś cos na goodlookin? Podeślij linki! Może znalazłaś jakiś hit wiosenny?

eh, ja tam w galeriach handlowych już nie kupuję. wszystko mi się jakieś takie oklepane wydaje. Na ślub mojej jedynej siostry trochę zaszalałam i poprosiłam o indywidualny projekt sukienki dla mnie ;) Świetnie się czułam w takiej unikalnej kreacji, jeszcze idealnie skrojonej do mojej sylwetki. Zrobiła ją dla mnie A. Krzyżanowska, ona naprawdę robi świetne projekty ubrań . Nie są one przesadzone, raczej stonowane, swobodne i cechuje je duża dbałość o szczegóły