Skocz do zawartości
Nadin

Jak chodzą ubrane mamusie małych dzieci?

Polecane posty

Super sukienka !! Bardzo elegancka wg mnie :) I faktem na super figurke !! :)

Pinki musze przyznac ze wykonana super, porzadnie podczyta, podszewka sie nie placze, a plisy na brzuchu swietnie go kryja :) Ja swoja musze tylko ciut skrocic :) Do niej jest szal jeszcze z takiego samego materialu ale mnie wkurza wiec kupie sobie bolerko :)

Cat ciesze sie ze sie podoba :)

Cat elegancka to fakt!

ja to jednak musze przymierzyć bo po ciąży jeszcze kilka kg zostało, ale

to dobrze że ci sie podoba bo tania tez pewnie nie jest.

A mi się właśnie podobają takie eleganckie suknie czerwone bo zazwyczaj jest to bardzo żywy czerwony. Oczywiście gdy nie ma różowego1 hi hi

Kobieta w czerwieni zawsze przyciaga wzrok :) Jest bardziej zmyslowa wg mnie ;)

hej ja jestem mloda mama , i generalnie nie mam i nie milam problemu zfigura wiec w czasie ciazy jaki po niej moglam ubierac sie w to co tylko chcilam brzuszek malutki wiec dlugo nawet nie bylo widac po porodzie w miesiac znow waga wrocila do normy czyli 54 kg , ubieram sie raczej sportowo , dzinsy koszulka fajny pasek apaszka i jestem gotowa ale jak kazda znas kocham wygladac szalowo i gdy wychodzimy z mezem wieczorem na kolacje czy do znajomych mam 3 ulubione sukienki od Gapy , standardowa klasyczna mala czarna ,obowiazkowo matyw kwiatowy , i kocham kropki :] zawsze ktoras zycie mi uratuje an wyjsciu , aa podaje stronke moze bedzuiecie chcialy zajrzec GaPa Fashion

Moim zdaniem teraz jest dużo możliwości zakupu fajnych ciuchów nawet kiedy figura nie jest jeszcze najlepsza. Mam koleżankę, która niedawno urodziła dziecko i muszę przyznać, że świetnie dobiera ciuchy i tuszuje niedoskonałości. Fajnym i zawsze sprawdzającym strojem są legginsy i np. wygodne tuniki w nich zawsze wygląda się świeżo i ciekawie.

oki...a jesli ktoś nie nosi leginsów...to co zaproponujecie w zamian...jakie spodnie...byle nie za obcisłe...bo mam za szczupłe nogi...:-(

Normalnie;) a tak całkiem na poważnie, to ja staram się ubierać modnie, ale i wygodnie. Za dzieckiem trzeba cały cas latać, więc buty na obcasie zamieniłam na skórzane balerinki. Dużo fajnych rzeczy kupuje w tym miejscu: http://noevision.pl/dla_niej/balerinki.html starm sie też wybierać komfortowe tkaniny, najlepiej z naturalnych materiałów.

U mnie to bardzo zależne od miejsca, okazji, itd. ale staram się wyglądać w miarę elegancko jak wychodzę z domu. Ostatnio znalazłam nawet ciekawy sklep, który oferuje właśnie damskie eleganckie bluzki, a jest to sklep Heppin. Bluzki o których napisałam są dostępne na stronie https://heppin.com/koszule_damskie_koszule_bluzki_k-41.htm Lubię właśnie taki elegancki styl, ale nie powiem, również zdarza mi się chodzić na sportowe w dresie i sportowym obuwiu. Kobieta musi być uniwersalna :)

Mój styl można by nazwać luźnym i sportowym :) Stawiam przede wszystkim na wygodę, ale to nie znaczy, że nie zwracam uwagi na to jak dane ubranie, czy but wyglądają, bo zwracam i to nawet dużą. Po prostu lubię sportowe ubrania i buty i lubię też jak jest mi wygodnie. Teraz planuje sobie kupić nowe adidasy i chyba postawie na markę Reebok, bo od znajomych słyszałam, że mają bardzo solidne buty. Kilka ciekawych modeli widziałam tu https://sneakershop.pl/pol_m_KOLEKCJE_Reebok-Classic-7876.html . Które z nich najbardziej Wam się podobają? Zastanawiam się, czy kupić buty o stonowanych kolorach, czy może zaszaleć z kolorem.

Najlepiej postawić na wygodne ubrania :) I takie, których nie będzie nam szkoda w momencie, gdy zostaną zniszczone. To samo zresztą tyczy się butów. Ważne jest by pozwalały nam się szybko poruszać, szczególnie wtedy, gdy maluchy są już na nogach :) Ostatnio trafiłam do hurtownia obuwia damskiego i udało mi się znaleźć tam niewiele ciekawych modeli :) W dodatku w rozsądnej cenie i wyjątkowo modnych.