Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio odkryłam rewelacyjny podkład.

Zawsze używałam rimmela - byłam poprostu przyzwyczajona.

Musze miec matujacy bo moja cera szybko sie świeci...

I dostałam probke Lirene City Matt.

Poprostu cuuuuudo.

Cera robi sie jak pupcia niemowlaka a podkład tak idealnie sie wchłania ze wogóle nie widac go na twarzy a robi to co ma zrobic...kryje, matuje, wygładza...

Juz kupilam kosztuje 17,50

A wy jakich uzywacie???

ja mam mejbelin - nie wiem jak to cos sie pisze ;] - bo tylko on byl w miare ciemny...

Dzuli ja tez przez jakiś czas używałam podkładu matującego z Revlon, Shine Control Mattifying Makeup.

Revlon Shine Control Mattifying Makeup - 050114:RV-FD

Stosowałam go bo jest naprawdę jest lekki, nie zatyka porów, buzia po nim przez pierwsze 4 godziny się nie błyszczy i raczej długo trzyma się na buzi. Wady to, to że po wspomnianym przeze mnie już czasie ok 4 godzin- moja buzia niestety zaczynała lekko błyszczeć. Na pewno jest to jednak jeden z lepszych podkładów jakie stosowałam:)

Używałam też podkład w płynie z Avon Personal Match Liquid Foundation Natural

Podkład w płynie Natural :: Sklep z kosmetykami - LARA.pl

- podkład ten na pewno nie był najgorszy- zauważyłam że nie zatyka porów, dobrze się rozprowadza, ale niestety na mojej buzi wyglądał dobrze tylko przez ok 3 godziny.

Miałam też próbkę podkładu matującego z Astor Mattitude 16h.

ASTOR MATTITUDE PODKŁAD MATUJACY 004 SAND - Amora.pl e-drogeria

Podobało mi się to że producent zapewniał że fluid ten posiada dość wysoki faktor- SPF 22:) Podkład ten matował niestety moją buzię podobnie do wspomnianego już z Avon- efekt był widoczny tylko jakieś 3 godz. Fluid ten nie zatykał też porów i ładnie się rozprowadzał.

Kiedyś kupiłam sobie też podkład matujący do cery tłustej- Manhattan Clearface Anti Shine Make up. Manhattan, Anti-Shine Make up Fluid matowiący - drogeria internetowa Esentia.pl

Dla cery skłonnej do wyprysków jest fajny nie pojawiają sie po nim nowe niespodzianki:D i nie zatyka porów. Całkiem dobrze kryje niedoskonałości, ale niestety jak dla mnie nie był trwały po 2 godzinach buzia zaczynała się błyszczeć.

Na pewno mogę polecić Bell Fluid Anti Age:)

Fluid przeciwzmarszczkowy ANTI-AGE, kosmetyki Bell

Moja koleżanka bardzo go sobie chwaliła dlatego postanowiłam też sprobować ten podkład i kupiłam go:D Fluid ten jest bardzo lekki, stapia się jak by ze skórą twarzy. Buzia po nim wygląda jak by była nawilżona:D Jest w ładnym pojemniczku z pompką. Co do matowienia to producent niczego takiego nie obiecywał a buzia po nim i tak nie błyszczy się- standardowo bo przez jakieś 3 godz:D

Wszystkie te podkłady były dobre, jednak najlepszy dla mnie napewno był Revlon- za długotrwały efekt i Bell za nawilżenie:)

Joa a nie przypadkiem Maybelline Dream Mousse Bronzer ?

ja nie używam fluidów bo nie lubię, za to regularnie pudru w kamieniu Oriflame lub joko w pędzlu;)

ja teraz planuje zakup podkładu do mojej cery, jakiś matujący i nie mam pomysłu, może tego lirene wypróbuje...

ja teraz próbki próbuję na skórze swojej jak sie sprawdza to napisze jaka:)