Jump to content
Nadin

Jak wkleić zdjęcie na forum

Recommended Posts

Jak wkleić zdjęcie na forum.

Odpowiadając na wątek- na początku zobacz że pod oknem gdzie pisze się odpowiedz: Napisz nowy temat znajdują się: Dodatkowe opcje.

W oknie: Dodatkowe opcje są: Pozostałe Opcje i następne pod spodem Dołączone pliki.

W Dołączonych plikach wybierasz Zarządzaj plikami Tu otworzy Ci się następne okno w którym będzie opcja: Prześlij Plik ze Swojego Komputera i tu wybierasz Przeglądaj- dzięki tej opcji przeglądasz obrazki, które masz na komp. Dalej jak już coś wybierzesz dajesz Otwórz i potem Wyślij.

Po tym w oknie pojawi się Załącznik- czyli że zdjęcie czy też obrazek jest już dołączony do odpowiedzi:)

Warto mieć otworzony ten wątek i równocześnie na drugiej karcie próbować dołączy jakieś zdjęcie- czytając na początku krok po kroku co tu jest napisane.

Mam propozycje aby w tym wątku na próbę wklejać jakieś zdjęcia i jeśli się coś nie uda to tu można zadawać pytania:)

Życzę powodzenia i czekam na zdjęcia i obrazki:)

Edited by Nadin

Guest moko

oo juz wiem co i jak :D udało się, za pierwszym razem dołączałam plik ze zdjęciem ale omijałam funkcję zamknij okno(jak się zdjęcie dodało i wyłaził tylko link). Dzieki

Guest moko

hehehe bo ja góry kocham i od 2 lat mieszkam w górach :D

Ja też próbuje . Bo nie wiem jak jest z gifami animowanymi. Widziałam że dziewczyny z Życzenia Urodzinowe powklejały jakoś inaczej. Bo nie trzeba klikać na miniaturke tylko jest odrazu duży obrazek. I nie mam pojęcia jak one to zrobiły?

Nie działa Kubuś powinien się mienić a babka ruszać cycuszkami. I jak mam wklejać takie gify ???????????????????????????????????????????

glitter26[1].jpg

008[1].jpg

Guest moko

Sav mój syn jest kopią mojego męża:snakeman: ale fakt jego buzia mi się podoba :rolleyes:

Ja nic nie rozumiem z tego wstawiania zdjecia , glupia jestem czy cus ...nic mi nie wychodzi :rolleyes::rolleyes:

Edited by Nadin

Saviera spokojnie:) Po kolei do skąd doszłaś i co się dzieje?

Otwórz sobie w nowej karcie ten watek- gdzie będziemy mogły porozumiewać się- pisać jak wkleić zdjęcie. A w drugiej karcie- gdzie będziesz popróbowała wkleić zdjęcie.

Przepraszam za edycję Twojego wątku

Saviera spokojnie:) Po kolei do skąd doszłaś i co się dzieje?

Otwórz sobie w nowej karcie ten watek- gdzie będziemy mogły porozumiewać się- pisać jak wkleić zdjęcie. A w drugiej karcie- gdzie będziesz popróbowała wkleić zdjęcie.

Przepraszam za edycję Twojego wątku

.... ja klikam na odpowiedz , nic innego nie widze :rolleyes: nie mam zadnego nowego tematu :rolleyes:

Edited by saviera

Rozumiem popatrz na dół pod okno gdzie piszemy odpowiedz tam znajduję się: Zatwierdź odpowiedz Pod spodem znajdują się po lewej stronie monitora:

Dodatkowe opcje

Widzisz?

...zrobilam jak pisze , ciekawa jestem czy wejdzie :P bo ja juz raz to zrobilam i nie wyszlo :rolleyes:

betty5.jpg

Joepie , weszlo :D:D za pierwszym razem nic nie napisalam , moze dlatego :) Zawsze kiedy wstawialam obrazek uzywalam ImageShack , a to troche czasu na zabawe zajmowalo , tym bardziej ze ta strona czasami dlugo sie laduje ......bezposrednio jest krocej i latwiej :D

Dzieki :D

Edited by saviera

próba

ja mam pytanie czy można wklejać inaczej obrazki?

bo dopiero jak nacisne na obrazek to misio się rusza a tak to jest zamazany

004[2].gif

Edited by Domis

Inaczej można poprzez strony które zajmują się hostowaniem obrazków.

Np. Imageshack, Flickr, czy polski Fotosik

Wrzucasz tam obrazek, kopiujesz linka do niego i wklejasz w czasie pisania wiadomości używając odpowiedniej pozycji z menu (taki żółty obrazek)

wogole nie wklejac i po problemie ja nie wklejam bo nie umiem mam ciezka glowe ostatnio ;]

wogole nie wklejac i po problemie ja nie wklejam bo nie umiem mam ciezka glowe ostatnio ;]

.... podeprzyj ciezka glowe patyczkiem i sie postaraj , to wcale nie takie trudne ;):D:D

Joa myślę że fajnie by było gdybyś jednak umiała- napisz co Ci sprawia trudność a na pewno nam się uda jakoś zaradzić:)