Skocz do zawartości
Kasjopeja

Kłótnie o wychowanie dziecka

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich Rodziców milusińskich i nastolatków. Chciałabym porozmawiać z małżeństwami i parami, które kłócą się o wychowanie dzieci. Proszę opiszcie jak często i o co się sprzeczacie. Jestem dziennikarką telewizyjną. Rozmowa ze mną do nieczego Was nie zobowiązuje. Pilnie potrzebuję informacji do materiału. Można też do mnie zadzwonić 665 581 151

Temat ciekawy, myślę bowiem że czasem bywa w życiu że mama i tata mogą mieć inne zdanie na temat wychowania swojej pociechy:)

Moj M raczej stosuje sie do tego co ja mówię :D...nigdy nie dyskutujemy na temat zaistniałych sytuacji w obecności dzieci...zazwyczaj przeprowadzamy rozmowe jak juz pojda spać...

Ja nigdy nie podważam jego decyzji przy dzieciach - mojemu M przychodzi to z trudnością, ale bardzo sie stara

Oczywiście cały czas odnosze sie do wychowywania dzieci

Dzuli my tez raczej staramy się rozmawiać na temat wychorowania- kiedy tylko jesteśmy sami z mężem- bez udziału innych osób.

U nas drażliwym tematem jest granie naszego starszego synka na konsoli- a już kiedy widzę że mój 4 letni skarb strzela w jakieś grze, to się złoszczę:D

A mój M jest zadowolony że synek po tatusiu lubi grac :D

najważniesze zeby rodzice nie wymieniali zdań na tematy wychowawcze przy dziecku

Zgadzam się co jest po między rodzicami, to nie powinno absolutnie dotyczyć dzieci.

ps

Dzuli właśnie mój M śmieje się robię za wielofunkcyjną mamę kołysam Oliwiera, jem i piszę:D