Skocz do zawartości
Cat

Nietrafione zabawki ...

Polecane posty

Tak natchnela mnie mysl i zaczelam ten temat :) Podzielcie sie co u Was bylo nietrafione :rolleyes:

U nas byl to domek taki na podworko dla Filipa. Przez allegro kupilam taki stelaz z rurek i taka folie sie na to naklada, Ja pamietam, ze tez mialam taki domek i Filipowi kupilam w zeszle lato. ..

Kurcze ten zapach jego przyprawial o mdlosci, jakos nie chcial sie ulotnic w ogole :/

Dodac moge jeszcze do tego puzzlle, które teściowa dała Filipowi (wierze, ze z dobrym sercem) jednakże kiedy Ona Mu dala takie 25 elementów giganty puzzle - Filip ukladal juz 100 czesciowe ...

Edytowano przez Cat

chrzestna kupila synkowi używany traktor na pedaly - rozleciał sie po 2 dniach...placz byl prze miesiac

chrzestna kupila synkowi używany traktor na pedaly - rozleciał sie po 2 dniach...placz byl prze miesiac

Nie dziwie się w cale:(

Mój starszy synek zawsze jest zadowolony ze swoich prezentów- zabawek, inna sprawa że niektóre z nich bardzo szybko się niestety niszczą bo są zbyt delikatnie wykonane jak dla niego:D

Jak miał był na bardzo rygorystycznej diecie to pamiętam że od kogoś dostał słodycze: czekoladki, ciasteczka, cukierki a nic z tego nie mógł jeść:( Był wtedy bardzo smutny:(

Dziwne :eek: to musiala byc kiepska jakosc :rolleyes: moje dzieciaki okolo 7 lat traktor dobijali , nie zdolali go zniszczyc ....:D:D zamierzam go jeszcze sprzedac , jeszcze inne dzieciaki beda go dobijac :D:D

U nas ogolnie niebylo nietrafionych prezentow wiadomo kupujac autko Made in China wiemy o co chodzi a Dorian tez juz wie i pyta czy to Made In China.. :)

To Twój synek jest już mądry:) mój jeszcze takich rzeczy nie kojarzy:D

Hihi no nasz nauczyl sie z pol roku temu, bo bylo czemu sie popsulo, czemu..... no i mowimy patrz tu pisze made in china... no i teraz kaze nam czytac co pisze, a jak sie cos rozwali no to trudno.... czasem da sie skleic..hihi

My mamy dwa traktory na pedala i jeden uzywany dostalismy jezdzil na nim z 3lata i teraz padl ale chyba da sie zespawac... ale placzu niema...

wiadomo male dzieci nierozumieja to placza, .... choc my od dawna robiac porzadki w zabawkach z nim uczymy go stare popsute trzeba wywalic dawniej byly swieczki w oczach teraz juz kuma :)

A to mój synek jeszcze nie jest taki wyrozumiały jeśli chodzi o wyrzucanie popsutych zabawek, wręcz złości się kiedy mu mówimy że coś jest popsute i wypadało by to wyrzucić- to są jego skarby i koniec:D

Sylwia też bym już tak chciała żeby mój Alan potrafił pożegnać się ze swoim popsutymi zabawkami- a ma ich dość sporo:D

E to nasz pyta kiedy robimy pozadek i czesc zepsutych sam wywala no a jak do jakiegos bardziej przywiazany no to przetlumaczamy mu z 10 min i wywala :)

A zabawek tyle ze przez pokuj ciezko przejsc wiec cos trzeba czasem wywalic, choc na ogol on zadko cos psuje..

Sylwia mój Alan to niszczy zabawki bardzo często, a to mu coś na podłogę spadnie, albo stuknie zabawką i coś w niej pęknie. Lub po prostu tak przy niej eksperymentuje, że zabawka nie ma najmniejszych szans:D

Hihi.... a no to widzisz, u nas przy sprzataniu zabawek.. przegladaniu co ok 3 mies wywala sie zepsutych ok 5 zabawek-tylko..

Oj to naprawdę Twój synek szanuje zabawki, my za to ciągle musimy wydawać pieniądze na kropelkę:D:)

No to mój Alan jest odwrotnością Twojego synka:D Od małego co ma to musi być naprawdę solidne, żeby nie uległo zniszczeniu:D Jedynie grzechotki jakoś przetrwały- ale to chyba dlatego, że były dość dobrze zrobione.

Większość samochodzików mojego synka, nie ma kół albo drzwi.

A jeszcze klocki Lego i Duplo są nie zniszczone- ale to też chyba dlatego że są dobrej jakości:) Inne klocki natomiast trochę się połamały:D

Hihi Moze to wszystko to Made In China :) :) :) :)

Masz rację to wszystko musi być Made In China:lol:

Ale np.. te made in china czesto pekaja, a ma np.hot weelsy i za nic sie nie psuja.. w wodzie je trzyma i nierdzewieja..itp.. duzo zalezy od zabawek...

A ty na Biedne dziecko zwalasz..ojjj...oj... nieładnie :) :)

Ale ze mnie mama :lol:

A hot weelsy też już są przetestowane i muszę Ci przyznać że faktycznie są trwalsze od innych samochodzików:)

No.. My np kupowalismy duzo klockow firm X i albo sie roz.. albo sie nietrzymały nielączyły i dlatego teraz jak jupujemy to tylko lego, duplo itp...

Czasem z autek gdzies sie kupi hine ale tak to staramy sie dobrych firm, wader bodajze tez ma dobre.. itp...

Alan ma dużo rzeczy z Wader: samochody i zabawki do piaskownicy, parking dwupoziomowy, garaż, klocki. Niestety czasem w trakcie zabawy plastik z którego są wykonane pęka. Ale na pewno zabawki te są kolorowe, pomysłowo zrobione, a w biedronce ich cena jest raczej przystępna i dlatego chętnie je kupuję synkowi.

No my mamy malo z tej firmy... wiecej ma tych hot weelsow.. wogole woli mniejsze autka... roznie to bywa z jakoscia zabawek-niestety...

Jeszcze co do jakości zabawek to kiedyś Alan miał kupiony tor z kaskadą z Tesco- podróbę toru wyścigowego hot weels. Niestety tor ten okazał się totalnym nie wypałem- odrazu się rozleciał- plastikowe elementy tego toru były z cienkiego i delikatnego plastkiku i już przy mondarzu chyba coś się tam połamało. Moje dziecko jednak go wykorzystało na śligawkę dla klocków:D

Wiem u mniew rodzinnym domu ma to dorian, taka zawijana zjezdzalnie itp.. zaczepy sie pozrywaly... i wogole sie rozpada.. wpadlam na pomysl by to posklejać na stałe...

my mamy wyrzutnie hotweels no i ona spisuje sie super juz 2-gi rok..