Skocz do zawartości
Cat

Nietrafione zabawki ...

Polecane posty

Hot Weelsa?? EEEE...

Nie chodzi mi o tą wyrzutnię- podróbę, oryginalna wyrzutnia Hot Weelsa na pewno by dłużej mu służyła:)

AA no właśnie... Podroby sa katastrofalne.. u mnie babcia gdzies tanio pokupowala te hotweelsy, i wyrzutnie i autka.. ale gdzie to niewiem..

Wydaje mi się że lepiej kupić oryginalne hot weelsy nawet jeśli są droższe, bo te samochodziki dłużej posłużą dziecku.

Jeszcze mililiśmy podróbę klocków lego jakieś tanie chińskie klocki- nie dość że ich zapach był bardzo nie przyjemny to jeszcze na dodatek nie trzymały się siebie albo nie można było ich połączyć:(

no.. my mamy tez wlasnie te chinskie i jak sie wk.. to je wywale.. bo starcza mu te lego co ma.. a te podroby tylko sie walają po domu..

U nas nie oryginalne klocki robią za ogrodzenie domków, czy parkingów z samochodami- bo mojemu synkowi wszystko jest potrzebne:D

hihi.... a u nas sie pelentaja.. a raz na 2 tyg chwile sie pobawi po czym sie denerwuje ze sie rozpinaja i zabawa sie konczy

tak samo i u mnie pluszaki trzymam je w pudle a potem rozdaje

U nas byl to domek taki na podworko dla Filipa. Przez allegro kupilam taki stelaz z rurek i taka folie sie na to naklada, Ja pamietam, ze tez mialam taki domek i Filipowi kupilam w zeszle lato. ..

Kurcze ten zapach jego przyprawial o mdlosci, jakos nie chcial sie ulotnic w ogole :/

Tak,tak, też kupiłam taki domek ale w Praktikerze, straszna tandeta:disgust:.

Zabawki Wadera osobiście polecam.

ja ta folie z domku wypralam wywietrzylam i bylo nawet ok ale rozstawialam tylko na dworze by byla ciagla cyrkulacja tak na wszelki wypadek

Mniejsze dzieci cieszą się ze wszystkiego, natomiast już wyrośnięte to gorzej. Moja koleżanka dała na urodziny strzelbę na przyssawki 12 latkowi to rzucił to i się nie bawił

niektóre zabawki szybko się niszczą;( szczególnie piłki jakoś nam magicznie się przekłuwają:)