Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olivka_83

ulubione soczki, napoje z gazem i bez

Polecane posty

jakie soczki pijecie najchetniej? Czy preferujecie napoje gazowane typu Cola, Pepsi czy raczej sa to soczki w kartonikach...??

Osobiscie uwielbiam soki Tymbark, rozne! Za Cola i Pepsi nie przepadam ale czasmi wypije sobie troche. Nesteanajlepiej na upaly.

Natomiast uwielbiam soki ze swiezych warzyw!! Pychota! Chociaz nie wiem czemu tak zadki je robie :-/

Gość renet

Ja lubie soki z warzyw i mieszane z owocami ,a w lecie napoje gazowane z duza iloscia lodu.

Lubie soki warzywne;pomidorowy i Fit,nie pamietam firmy ;-) , uwielbiam coca-cole,ale tylko ta prawdziwa i zimna wode mineralna z plasterkiem cytryny i swiezymi listkami miety.

ja uwielbiam wode moge jej wypic hektolitry.na cole mam ochote zawsze jak jestem w ciazy i nie moge jej pic,zakazany owoc zawsze dobrze smakuje.

jestem uzalezniona od coca-coli, uwielbiam warzywne soki (dr.vitta sa super) i z marcwi byle nie z brzoskwinia :mrgreen:

Unikam jak ognia słodzonych napojów gazowanych, bo są strasznie niezdrowe i również nie są tanie. Zdecydowanie bardziej wolę sobie wypić soczek eko, a najczęściej sok z buraków dostępny tutaj http://www.jedzpij.pl/sok-z-burakow , bo jest tani jak na sok eko i zdrowy. Buraki mają ogromną ilość witamin i mikroelementów, doskonale oczyszczają organizm z toksyn, są bardzo pomocne w leczeniu chociażby anemii, rożnego rodzaju nowotworów w tym białaczki. Idealna alternatywa dla 500g warzyw i owoców, których mało kto jest w stanie spożyć w ciagu dnia.

Ja nie pije napojów gazowanych. Po pierwsze nei lubię a po drugie wszystkie te kolorowe napoje sa nie zdrowe. Najczęściej siegam po soki z Sadów Wincenta http://www.sadywincenta.pl/ . To naturalne soki, tłoczone, bez dodatków wody, cukru i substancji konserwujących. Sa naprawdę smaczne, cała moja rodzina je lubi. Można je także podawać dzieciom.

Zaloguj się, aby obserwować