Jump to content
Nadin

Jakie mają hobby, zainteresowania Wasze dzieci?

Recommended Posts

Mój starszy synek szaleje za robotami, może sie nimi bawić cały dzień i uwielbia oglądać na Youtube robty:rolleyes: Zbierał przez rok pieniądze na robota, którego znajomy musiał mu ze Stanów przywieść:D.

Alan też bardzo lubi budować z lego przeróżne pojazdy i zbiera kamienie:D Trzyma te kamienie w swoim pokoju na szewce i każdy jest dla niego bardzo ważny.

A jak to jest z waszymi dziećmi?

Mój Misiek jest urodzonym paleontologiem, w szkole jak pani pytała kim chcesz być w przyszłości odpowiedział że paleontologiem :D pani nawet zrobiła jeden dzień zajęć o dinozaurach i mój syn popisywał się swoją znajomością rzeczy :D

w domu mamy z dinozaurami : atlasy, ubrania, filmy, gry, puzzle no i oczywiście nieprzebrane ilości figurek dinozaurów i drewnianych szkieletów.

Jak mieszkaliśmy jeszcze w Warszawie to bardzo często odwiedzaliśmy muzeum ewolucji w pałacu kultury, byliśmy też na świetnej wystawie dinozaurów w blue city, gdzie oprócz samych dinozaurów były wykopaliska szkieletu t-rexa i siedzieliśmy w piachu odkopując szkielet, który inne dzieci (też odkopujące) nam starannie zaraz zasypały :D

Filip ma przejściowe bardzo wszystko ! Co jest na topie to i takie ma kilkuchwilowe zainteresowanie :D

Adam ma jedno hobby ostatnio wkur...nie wszystkich.A Hanka uwielbia jęczeć i też wkur...a tym wszystkich.Chociaż w jednym dzieci moje są podobne ,hobby ich zbliża do siebie Adaś ją wku,,,,a a ona jęczy,jednym słowem oboje się realizują w swoich pasjach.

A tak na poważnie to jedno fascynuje się ekologią,chociaż ostatnio jego wolny czas pochłania inne hobby.A drugie dziecię baletem,chociaż j.w.

Bunia mój starszy synek ostatnio też zachowuje sie nieznośnie:( Mój młodszy synek na razie jeszcze jest grzeczniutki, ale jak podrośnie i zacznie brać przykład z ze starszego brata to nie będzie ciekawie;)

Cat ja też zawsze miałam wiele zainteresowań:D

****.pl to tez jakas forma forum dla rodzicow , czyli tez jakas forma konkurencji dla Lobuziaka :) zastanawiam sie czy mozna tutaj takie forum reklamowac ?! Kiedys niebylo mozna :P:D

Edited by Alienscum
Nie można:)

Nadin to wlasnie tak jak Filip :D Raz sa to dinozaury, ktore tam co i raz powracaja, zdjecia z parku Dinozaurow w Rogowie co i raz sobie pooglada, kaze przypominac trudniejsze nazwy, uzbieral kilka ksiazek z naklejkami i informacjami o Dinozaurach ... Jak mu sie znudza po jakims czasie ciagle gadki i zabawy dinusiami to przechodzi na pilke nozna, to znowu na cos innego :D

Cat to ja rozumiem Twojego synka:) A czy Twój synek nie jest przypadkiem z pod znaku bliźniąt?

Ha ha widzę w Twoim suwaczku że Twój synek jest jednak z pod znaku bliźniąt:) Bliźnięta podobno mają wiele zainteresowań właśnie:D

Cat a tak po za wieloma zainteresowaniami, to bliźnięta mają jeszcze wiele pozytywnych cech :D

Moj szesciolatek uwielbia rysowac i tanczyc. Chyba wysle go na tance towarzyskie jak zacznie chodzic do zerowki.... A rysunkow to mamy tyle ze trzeba je trzymac w pudlach, bo wszystki sa dla niego bardzo wazne :)

Angeliko ja też bardzo bym chciała żeby mój synek lubił tańczyć- też bym go w tedy chciała na taniec towarzyski zapisać. Uważam bowiem, że to świetna sprawa. Mój mąż jako dziecko właśnie chodził na taniec towarzyski i teraz naprawdę fajnie tańczy:) Jak przed ślubem chodziliśmy na naukę walca angielskiego i wiedeńskiego, to ja na nim nie nadążałam:D, ale za to świetnie prowadził:)

To prawda, właśnie cieszę się bardzo, że jest taka możliwość, ja też kiedyś trenowałam taniec i teraz dobrze sobie radzę na parkiecie. Mam nadzieję, że uda mi się wreszcie wystarać córeczkę i też będzie śliczną tancereczką hi hi :P

A co do twojego dziecka to myślę, że mimo wszystko mogłabyś wysyłać go na treningi, z czasem na pewno by polubił te zajęcia.

Angeliko to trzymam kciuki za córeczkę:)

Może faktycznie wyślę mojego synka na tańce :)

mój syn skończył niedawno jedenaście lat :)

zainteresowania jego to gł. sport-piłka nożna - uczęszcza na treningi,muzyka,gry komp. i najważniejsza pasja książki !!wprost je pochłania :)

dwuletnia córeczka w tej chwili męczy lalki ,wózki czyta hihihi książeczki lub zamienia się w lekarza :) a jeszcze kredki i malunki niekoniecznie na kartce :)

Moj syn to głównie piłka i samochody

Choć ostatnio chodzi na tańce i angielski oraz na basemn i też go to interesuje ;)

No My basen ostatnio zaniedbalismy :/ Filipek rozcial sobie nieladnie paluszek wiec nie chcialam by chodzil i tak nie byl juz 3 tyg lacznie :/ Dzisiaj moze Go wczesniej odbiore i wysle z Dziadkiem :) Bo z dziadkiem chodzil do tej pory :)

u nas darmowy wiec dorian korzysta bo my sie wybieralismy tylko wybrac sie niemoglismy..a z takim p[aluszkiem to fakt niema co na basen..

No mial dosyc powaznie rozciety, za chiny do tej pory nie moge sobie dojsc jak On to zrobil, a byl w szoku, ze zobaczyl, ze mu krew leci, ze wszystko zapomnial a pozniej juz nie chcialam przepytywac Go :( Chcialam by sie porzadnie zagoil niz rozmiekczac go woda...

Basen niestety 100m od domu, ale nie darmowy :( Kupuje karnet, to przynajmniej taniej wychodzi.

u nas kiedys dorian czolo roziol masakra.. a rany to z daleka od basenu trzeba czymac..

my na basen mamy daleko albo krakow albo niepolomice wiec kawalek..

ci maja darmowy bo unia placi ale tylko kilka razy

Dobre chociaz i Te kilka razy :) Teraz w zime tez nie bedzie chodzil czesciej jak raz na tydzien raczej.

Mój 10-latek od 2 lat zbiera klocki Lego serie city, ma wszysko co do tej pory sie z tej serii ukazało, ale wcale się tym nie bawi, leża na meblach i sie kurzą.

zbierał grę PC Simsy, tez juz wszystkie ma i namiętnie gra, chociaz ostatnio mniej.zbierał resoraki Matchbox i burago, mam tego całe pudło, czekaja na młodszego syna, teraz jeszcze za mały.

generalnie mój syn to bez komputera żyć nie może.