Skocz do zawartości
Nadin

Jakie mają hobby, zainteresowania Wasze dzieci?

Polecane posty

moja malowanie klejenie pisanie, spiewanie, lalki nie interesuja ja az tak co przytulaki lubi biegac i skakac a teraz ciagle chce na skuter:)

Moja Julka strasznie zajawiła się na gre na bębnach. Kupiliśmy nawet bęben za ponad 200zł, ale nauczycielka wyjechała do Tajlandii i teraz mam problem. może znacie z okolic Krakowa dobrego nauczyciela? Dla tych którzy nie odkryli jeszcze uroków bębnów polecam artykuł Gra na bębnach, a rozwój dziecka

oraz stronkę DJEMBE POLSKA - Rytm p

Moj dzieciaczek uwielbia wchodzić na szczyt moich mebli i skakać na łóżko z tej wysokości, a przyjaciółka powiedziała mi, że w Toys r Us jest jakaś akcja i na ścianie przy wejściu sklepu zostanie zamontowana grafika i przyczepione tory ścianowce, przy których będzie stał animator i zapraszał chłopców do wypróbowania torów. Więc zabiorę go tam, może akurat to będzie to i pasja zostanie mu na zawsze. :)

Zygmus ma dopiero 8 miesiecy wiec na meble sie nie wspina;-) ale juz powoli zaczyna;-) wiola na czym dokladnie ma polegac ta zabawa z torami w Toys r us?

maja wyswietlac grafike i zamontowac tory scianowce przy wejsciu, ma byc tez animator ktory zajmie sie dzieciakami ktore beda chcialy to wyprobowac tylko tyle wiem.. Akcja będzie od 17 do 18 grudnia

Mam syna uwielbia piłke nozna jest zakrecony na jej punkcie

wie wszystko i caly czas by mogl o niej opowiadac.

maja wyswietlac grafike i zamontowac tory scianowce przy wejsciu, ma byc tez animator ktory zajmie sie dzieciakami ktore beda chcialy to wyprobowac tylko tyle wiem.. Akcja będzie od 17 do 18 grudnia

w sumie w tym Toysie bardzo dużo atrakcji, co jakis czas coś się dzieje, niedawno były pierwsze urodzinyh i było full atrakcji, może na święta też coś będzie:) teraz na ich stronie wyczytałam że jest konkurs Diseya Toys R Us to największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży i warto próbować!

Nie ma żadnego znaczenia..To tylko wtedy pokazuję okres tego kiedy to dziecko się właśnie urodziło. Jest to mało istotne i jest to sprawa mało istotna..Głównie u mnie nasze dzieciaczki skaczą na trampolinie i głównie to nasz dzieciaczki układają puzzle.

Moja córka kocha zwierzęta i każda wolną chwile poświecą na czytanie na ich temat, głównie chodzi o pielęgnację, poznawanie ich zwyczajów, a dlaczego pies merda ogonem, wiecie, coś w tym stylu:-) mamy w domu dość pokaźną gromadkę psów i kotów, więc ma co obserwować:-)

Ach, te dziecięce pasje i zainteresowania. Pamiętam jak synek znajomych na pytanie kim chcesz być w przyszłości odpowiedział: "księdzem, bo będę miał wtedy dużo pieniędzy i fajny samochód". Zaniemówiłam na tą odpowiedź, ale minęło już kilka lat i chłopak dalej zdania nie zmienił, ciekawe co będzie w przyszłości.

Zwierzęta, po mamusi. Kocha wszystko, co sie człowiekiem nie nazywa, a oddycha:-) nie będę wymieniać, ale węże też się liczą... xD chociaż najbardziej psy i koty:-) a najważniejsze, że umie się z nimi obchodzić, nawet wie, jak kleszcza wyciągnąć, a ma 10 lat:-) takie zainteresowania! :-) Przyszły weterynarz?

Syn mojego brata ma 15 lat i zaczął ćwiczyć, dbać o siebie, itd. Myślicie, że jak kupię mu jakiś sprzęt sportowy, to będzie on zadowolony? Zastanawiam się nad którymś z tych drążków http://www.omega-fitness.pl/drazki-do-podciagania-cat-178.html . Można je przecież powiesić, ale nie stałe, więc jak zmieni pokój to drążek pójdzie z nim, a przecież to nie zajmuje tyle miejsca. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Robicie sportowe prezent dla swojej rodziny?

Mój dzieciak bardzo lubi razem z ojcem budować tory wyścigowe :) Moje dziecko to tak pochłania, że ja mogę sobie w spokoju obejrzeć jakiś film :)

Moje dziecko, odkąd zaczęły się wakacje bawi sie ze swoimi kolegami i koleżankami w... szkołę:-) wiec nie wiem, moze to jest to zainteresowanie - szkoła? Może w przyszłości zostanie nauczycielem? Oby nie, patrząc na to, co się w dzisiejszych czasach dzieje w takich szkołach z nauczycielami... żadnych praw!:-((

Moje dziecko w wieku kilku lat zaczęło uczęszczać na skrzypce i od tej pory naprawdę zakochało się w muzyce, a dokładnie w skrzypcach:) Myślałam, że jak synek będzie starszy to znudzi mu się gra na skrzypcach i nie będzie chciał grać, ale on wciąż chodzi na zajęcia dodatkowe i do szkoły muzycznej i choć wraca zmęczony to mówi, że jest z siebie bardzo zadowolony i dumny, a pomyślcie jaka duma mnie rozpiera, gdy mój syn na koncertach znajduje się w czołówce:) Jestem z niego bardzo dumna i cieszę się, że ma pasję do której go nie zmuszaliśmy, bo sam sobie wybrał właśnie taki instrument, regularnie ćwiczył i dąży do tego, by być najlepszym, a my zrobimy wszystko, by mu w tym pomóc:)

Czasem rodzice nie widzą czym tak naprawdę dziecko się interesuje, albo nie dają mu szansy poznać różne rzeczy. Dlatego my chodziliśmy na takie eventy dla dzieci http://uniwersytetrozwoju.pl/aktualnosci?typ=eventy-dla-dzieci dzięki temu wiemy, że matematyka to jego pasja i żywioł i moglismy posłać go na dodatkowe zajęcia w tym temacie :) warto przypatrywać się dziecku i dawać mu możliwość poznania różnych rzeczy

Moje dziecko od jakiegoś czasu bardzo interesuje się sztukami walki. Do tej pory pozwalałam mu tylko na oglądanie zawodów, ale niedawno postanowiłam pozwolić mu na treningi, bo poprawił stopnie w szkole. W raz z mężem znaleźliśmy już mu klub, w którym będzie trenował, ale nie kupiliśmy mu jeszcze kimona. Zastanawiam się nad jednym z tych http://ultrafight.pl/kimona-karate/ . Jak sądzicie, które z nich będzie najlepsze?

Moi chłopcy to głownie piłka nożna i karty z piłkarzami. Trochę monotematyczni są. Staram się ich trochę nakierować na inne tematy, no to ostatnio młodszy podchwycił dinozaury i zbiera książki z dinozaurami. Starszy nadal tylko piłka.

Moja siostrzenica ma bzika na punkcie biegania :) Bierze także udział w różnego rodzaju zawodach oraz dba o to by biegac jak najczęściej. Byłam pod wrażeniem, bo nawet teraz zimą, w tak niskich temperaturach nie opuszczała treningu. Sama widzę jakie to dla niej trudne jest czasami. Każdy w rodzinie bardzo ją w tym wspiera :) Ostatnio szukałyśmy odpowiedniego ubrania dla niej na takie niskie temperatury i po raz pierwszy kupiła bieliznę termoaktywną z https://www.domenasportowa.pl/product-pol-55301-Bokserki-damskie-Brubeck-BX10440.html :) Mam nadzieję, ze się sprawdzą!